Prijeđi na sadržaj

Prognoza Koln II vs Schalke 04 II - 16. svi 2026.

Koln II
16. svi13:00
1:5
Završeno
Schalke 04 II
12.55 X4.05 22.40

Tipovi

Sigurnost
Najbolji tip
Najmanje 3 gola u utakmici 1.30
5.1/10
1X2 Tip
1X1.57
2.0/10
Ukupno golova
Iznad 2.51.30
5.1/10
Oba tima daju gol
Da1.30
2.3/10
Bet Builder tip
1X & Iznad 2.52.08
1.0/10
Točan rezultat
Koln II21Schalke 04 II

Statistika

Prosjek / utakmica
Koln II
Schalke II
Ukupno golovaKoln II: 2.8Schalke 04 II: 3.6
Postignuti goloviKoln II: 1.4Schalke 04 II: 2
Primljeni goloviKoln II: 1.4Schalke 04 II: 1.6

Forma

Pregled zadnjih 10 utakmica
Koln II
Schalke II
PobjedeKoln II: 3Schalke 04 II: 4
Više od 1.5 golovaKoln II: 9Schalke 04 II: 8
Više od 2.5 golovaKoln II: 6Schalke 04 II: 7
Više od 3.5 golovaKoln II: 1Schalke 04 II: 6
Oba tima daju golKoln II: 6Schalke 04 II: 5
Iznenađujuće pobjedeKoln II: 1Schalke 04 II: 0
Iznenađujući poraziKoln II: 0Schalke 04 II: 1

H2H

Koln II 8
0 Neriješeno
4 Schalke 04 II
Međusobni susreti
29. stu 25.
Schalke 04 II2
Köln II3
23. velj 25.
Schalke 04 II1
Köln II0
01. ruj 24.
Köln II4
Schalke 04 II0
03. ožu 24.
Schalke 04 II0
Köln II1
16. ruj 23.
Köln II2
Schalke 04 II1
02. pro 22.
Schalke 04 II5
Köln II0
31. srp 22.
Köln II1
Schalke 04 II3
13. pro 21.
Köln II2
Schalke 04 II1
15. kol 21.
Schalke 04 II1
Köln II2
20. ožu 21.
Köln II5
Schalke 04 II2

Zadnje utakmice

Tablica

Njemačka - Regionalliga - West
# Ekipa U G B
1 Fortuna Köln 33 69-28 69
2 Rot-weiss Oberhausen 33 58-38 65
3 Schalke 04 II 33 72-49 58
4 Borussia Dortmund II 33 66-48 58
5 Borussia M'gladbach II 33 59-42 58
6 FC Gutersloh 33 51-38 56
7 Sportfreunde Siegen 33 59-42 52
8 Köln II 33 54-58 45
9 Sportfreunde Lotte 33 43-53 44
10 Paderborn II 33 50-38 43
11 Bonner SC 33 37-42 43
12 Fortuna Düsseldorf II 33 45-56 39
13 FC Bocholt 33 47-55 38
14 Bochum II 33 48-60 38
15 SV Rodinghausen 33 46-61 29
16 Wiedenbrück 33 37-65 26
17 Wuppertaler SV 33 36-69 26
18 SSVg Velbert 33 34-69 25
Promotion Relegation