Prijeđi na sadržaj

Prognoza LKS Lodz II vs Lomza - 30. kol 2026.

LKS Lodz II
30. kol16:00
VS
Lomza -
12.57 X3.60 22.42

Tipovi

Sigurnost

Želiš vidjeti kako AI prognozira nogometne utakmice? → Provjeri najnovije rezultate!

Pretplati se odmah
Najbolji tip
6.0/10
1X2 Tip
2.0/10
Ukupno golova
5.5/10
Oba tima daju gol
6.0/10
Bet Builder tip
1.5/10
Rezultat na poluvremenu
Točan rezultat

Statistika

Prosjek / utakmica
LKS Lodz II
Lomza
Ukupno golovaLKS Lodz II: 3Lomza: 3.1
Postignuti goloviLKS Lodz II: 1Lomza: 1.6
Primljeni goloviLKS Lodz II: 2Lomza: 1.5

Forma

Pregled zadnjih 10 utakmica
LKS Lodz II
Lomza
PobjedeLKS Lodz II: 1Lomza: 3
Više od 1.5 golovaLKS Lodz II: 8Lomza: 7
Više od 2.5 golovaLKS Lodz II: 6Lomza: 5
Više od 3.5 golovaLKS Lodz II: 3Lomza: 4
Oba tima daju golLKS Lodz II: 6Lomza: 5
Iznenađujuće pobjedeLKS Lodz II: 0Lomza: 0
Iznenađujući poraziLKS Lodz II: 0Lomza: 1

Zadnje utakmice

Tablica