Prognoza Nagoya Grampus vs Machida Zelvia - 6. ruj 2026.
Tipovi
Sigurnost
Najbolji tip
Iznad 1.5
1.26
Najmanje 2 gola u utakmici
5.2/10
1X2 Tip
22.27
2.1/10
Ukupno golova
Iznad 1.51.26
4.6/10
Oba tima daju gol
Da1.64
3.9/10
Bet Builder tip
X2 & Iznad 1.51.68
1.0/10
Točan rezultat
Statistika
AIMachida
xGNagoya Grampus: 1.3Machida Zelvia: 1.46
Posjed lopteNagoya Grampus: 54%Machida Zelvia: 46%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 13Machida Zelvia: 15
Udarci u okvirNagoya Grampus: 5Machida Zelvia: 5
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 5Machida Zelvia: 6
KorneriNagoya Grampus: 4Machida Zelvia: 4
Žuti kartoniNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 1
xGNagoya Grampus: 0.89Machida Zelvia: 3.01
Posjed lopteNagoya Grampus: 61%Machida Zelvia: 39%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 12Machida Zelvia: 12
Udarci u okvirNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 5
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 4Machida Zelvia: 5
KorneriNagoya Grampus: 6Machida Zelvia: 2
Žuti kartoniNagoya Grampus: 2Machida Zelvia: 1
xGNagoya Grampus: 0.891.3Machida Zelvia: 3.011.46
Posjed lopteNagoya Grampus: 61%54%Machida Zelvia: 39%46%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 1213Machida Zelvia: 1215
Udarci u okvirNagoya Grampus: 15Machida Zelvia: 55
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 45Machida Zelvia: 56
KorneriNagoya Grampus: 64Machida Zelvia: 24
Žuti kartoniNagoya Grampus: 21Machida Zelvia: 11
Statistika
Prosjek / utakmica
Machida
xGNagoya Grampus: 1.26Machida Zelvia: 1.45
Ukupno golovaNagoya Grampus: 2.9Machida Zelvia: 3.3
Postignuti goloviNagoya Grampus: 1.1Machida Zelvia: 2.5
Primljeni goloviNagoya Grampus: 1.8Machida Zelvia: 0.8
PosjedNagoya Grampus: 57%Machida Zelvia: 49%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 13.1Machida Zelvia: 15.9
Udarci u okvirNagoya Grampus: 4.6Machida Zelvia: 6
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 5.4Machida Zelvia: 5.9
PrekršajiNagoya Grampus: 8.5Machida Zelvia: 10.5
KorneriNagoya Grampus: 4.1Machida Zelvia: 4.8
ZaleđaNagoya Grampus: 1.9Machida Zelvia: 2.1
Žuti kartoniNagoya Grampus: 1.14Machida Zelvia: 1.29
Ukupno dodavanjaNagoya Grampus: 512Machida Zelvia: 448
Forma
Pregled zadnjih 10 utakmica
Machida
PobjedeNagoya Grampus: 2Machida Zelvia: 8
Više od 1.5 golovaNagoya Grampus: 8Machida Zelvia: 9
Više od 2.5 golovaNagoya Grampus: 8Machida Zelvia: 8
Više od 3.5 golovaNagoya Grampus: 3Machida Zelvia: 4
Oba tima daju golNagoya Grampus: 7Machida Zelvia: 7
Iznenađujuće pobjedeNagoya Grampus: 0Machida Zelvia: 0
Iznenađujući poraziNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 0
H2H
Svi međusobni susreti 9
2Pobjede
1Neriješeno
6Pobjede
Posljednji međusobni susreti 9
3.0Golova po utakmici
67%Oba tima daju gol
67%Više od 2.5 golova
06. lip2026.
Machida Zelvia
Nagoya Grampus21
30. svi2026.
Nagoya Grampus
Machida Zelvia22
30. stu2025.
Machida Zelvia
Nagoya Grampus31
02. ožu2025.
Nagoya Grampus
Machida Zelvia12
06. srp2024.
Machida Zelvia
Nagoya Grampus10
02. ožu2024.
Nagoya Grampus
Machida Zelvia01
16. kol2017.
Machida Zelvia
Nagoya Grampus34
17. svi2017.
Nagoya Grampus
Machida Zelvia21
09. ruj2015.
Nagoya Grampus
Machida Zelvia01
Zadnje utakmice
Nema utakmica za ovaj odabir.
Nema utakmica za ovaj odabir.
Tablica
| # | Ekipa | U | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 30-10 | 26 |
| 2 |
|
11 | 21-8 | 24 |
| 3 |
|
11 | 25-10 | 23 |
| 4 |
|
11 | 18-11 | 22 |
| 5 |
|
11 | 22-17 | 22 |
| 6 |
|
11 | 23-18 | 20 |
| 7 |
|
11 | 23-17 | 19 |
| 8 |
|
11 | 20-23 | 18 |
| 9 |
|
11 | 15-11 | 17 |
| 10 |
|
11 | 14-15 | 16 |
| 11 |
|
11 | 10-16 | 14 |
| 12 |
|
11 | 13-17 | 13 |
| 13 |
|
11 | 10-17 | 13 |
| 14 |
|
11 | 15-18 | 12 |
| 15 |
|
11 | 12-19 | 10 |
| 16 |
|
11 | 12-16 | 9 |
| 17 |
|
11 | 13-21 | 9 |
| 18 |
|
11 | 12-18 | 7 |
| 19 |
|
11 | 10-22 | 6 |
| 20 |
|
11 | 6-20 | 5 |
Promotion - AFC Champions League (League phase)
Relegation - J2 League