Prijeđi na sadržaj

Prognoza Nagoya Grampus vs Machida Zelvia - 6. ruj 2026.

6. ruj10:00
1:3
Završeno
13.20 X3.45 22.27

Tipovi

Sigurnost
Najbolji tip
Iznad 1.5 1.26
Najmanje 2 gola u utakmici
5.2/10
1X2 Tip
22.27
2.1/10
Ukupno golova
Iznad 1.51.26
4.6/10
Oba tima daju gol
Da1.64
3.9/10
Bet Builder tip
X2 & Iznad 1.51.68
1.0/10
Točan rezultat
Nagoya Grampus12Machida Zelvia

Statistika

AI
Nagoya Grampus
Machida
xGNagoya Grampus: 1.3Machida Zelvia: 1.46
Posjed lopteNagoya Grampus: 54%Machida Zelvia: 46%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 13Machida Zelvia: 15
Udarci u okvirNagoya Grampus: 5Machida Zelvia: 5
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 5Machida Zelvia: 6
KorneriNagoya Grampus: 4Machida Zelvia: 4
Žuti kartoniNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 1
xGNagoya Grampus: 0.89Machida Zelvia: 3.01
Posjed lopteNagoya Grampus: 61%Machida Zelvia: 39%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 12Machida Zelvia: 12
Udarci u okvirNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 5
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 4Machida Zelvia: 5
KorneriNagoya Grampus: 6Machida Zelvia: 2
Žuti kartoniNagoya Grampus: 2Machida Zelvia: 1
xGNagoya Grampus: 0.891.3Machida Zelvia: 3.011.46
Posjed lopteNagoya Grampus: 61%54%Machida Zelvia: 39%46%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 1213Machida Zelvia: 1215
Udarci u okvirNagoya Grampus: 15Machida Zelvia: 55
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 45Machida Zelvia: 56
KorneriNagoya Grampus: 64Machida Zelvia: 24
Žuti kartoniNagoya Grampus: 21Machida Zelvia: 11

Statistika

Prosjek / utakmica
Nagoya Grampus
Machida
xGNagoya Grampus: 1.26Machida Zelvia: 1.45
Ukupno golovaNagoya Grampus: 2.9Machida Zelvia: 3.3
Postignuti goloviNagoya Grampus: 1.1Machida Zelvia: 2.5
Primljeni goloviNagoya Grampus: 1.8Machida Zelvia: 0.8
PosjedNagoya Grampus: 57%Machida Zelvia: 49%
Ukupno udaracaNagoya Grampus: 13.1Machida Zelvia: 15.9
Udarci u okvirNagoya Grampus: 4.6Machida Zelvia: 6
Udarci izvan okviraNagoya Grampus: 5.4Machida Zelvia: 5.9
PrekršajiNagoya Grampus: 8.5Machida Zelvia: 10.5
KorneriNagoya Grampus: 4.1Machida Zelvia: 4.8
ZaleđaNagoya Grampus: 1.9Machida Zelvia: 2.1
Žuti kartoniNagoya Grampus: 1.14Machida Zelvia: 1.29
Ukupno dodavanjaNagoya Grampus: 512Machida Zelvia: 448

Forma

Pregled zadnjih 10 utakmica
Nagoya Grampus
Machida
PobjedeNagoya Grampus: 2Machida Zelvia: 8
Više od 1.5 golovaNagoya Grampus: 8Machida Zelvia: 9
Više od 2.5 golovaNagoya Grampus: 8Machida Zelvia: 8
Više od 3.5 golovaNagoya Grampus: 3Machida Zelvia: 4
Oba tima daju golNagoya Grampus: 7Machida Zelvia: 7
Iznenađujuće pobjedeNagoya Grampus: 0Machida Zelvia: 0
Iznenađujući poraziNagoya Grampus: 1Machida Zelvia: 0

H2H

Svi međusobni susreti 9
Nagoya Grampus
Machida Zelvia
2Pobjede
1Neriješeno
6Pobjede
Posljednji međusobni susreti 9
3.0Golova po utakmici
67%Oba tima daju gol
67%Više od 2.5 golova
06. lip2026.Machida ZelviaNagoya Grampus21
30. svi2026.Nagoya GrampusMachida Zelvia22
30. stu2025.Machida ZelviaNagoya Grampus31
02. ožu2025.Nagoya GrampusMachida Zelvia12
06. srp2024.Machida ZelviaNagoya Grampus10
02. ožu2024.Nagoya GrampusMachida Zelvia01
16. kol2017.Machida ZelviaNagoya Grampus34
17. svi2017.Nagoya GrampusMachida Zelvia21
09. ruj2015.Nagoya GrampusMachida Zelvia01

Zadnje utakmice

Tablica

Japan - J1 League
# Ekipa U G B
1 Machida Zelvia 11 30-10 26
2 FC Tokyo 11 21-8 24
3 Sanfrecce Hiroshima 11 25-10 23
4 Vissel Kobe 11 18-11 22
5 Kashiwa Reysol 11 22-17 22
6 Kashima 11 23-18 20
7 Kawasaki Frontale 11 23-17 19
8 Urawa 11 20-23 18
9 Yokohama F. Marinos 11 15-11 17
10 Fagiano Okayama 11 14-15 16
11 Shimizu S-pulse 11 10-16 14
12 Nagoya Grampus 11 13-17 13
13 Cerezo Osaka 11 10-17 13
14 V-varen Nagasaki 11 15-18 12
15 Gamba Osaka 11 12-19 10
16 Mito Hollyhock 11 12-16 9
17 Kyoto Sanga 11 13-21 9
18 Avispa Fukuoka 11 12-18 7
19 JEF United Chiba 11 10-22 6
20 Tokyo Verdy 11 6-20 5
Promotion - AFC Champions League (League phase) Relegation - J2 League