1. Főoldal
  2. Ligák
  3. Second Amateur Division - ACFF
  4. Acren-Lessines
Acren-Lessines

Acren-Lessines Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: -
KEY INSIGHT Acren-Lessines minden utóbbi 12 mérkőzésén 2.5 gólnál több esett
TREND Acren-Lessines minden utóbbi 10 mérkőzésen gólt szerzett
TREND Acren-Lessines meccsein az esetek 100%-ában 2.5 gólnál több esett az utóbbi 12 mérkőzésen

Legutóbbi forma

WWWLL
13 Elemzett mérkőzések
53.85% Előrejelezhetőségi mutató

AI tippeket

Powered by NerdyTips

09:00

Lezárult
Acren-Lessines
Acren-Lessines
2 : 3
Ganshoren
Ganshoren
4.85
4.35
1.45

2

1.45

O2.5

1.57

YES

1.72

O2.5

1.57
8/10

09:00

Lezárult
Aywaille
Aywaille
3 : 1
Acren-Lessines
Acren-Lessines
2.85
3.9
1.95

X2

1.3

O2.5

1.47

YES

1.47

O2.5

1.47
3.4/10

09:00

Lezárult
Acren-Lessines
Acren-Lessines
3 : 1
Tournai
Tournai
1.2
5.15
9.9

1

1.2

O2.5

1.42

YES

1.85

O2.5

1.42
8/10

09:00

Lezárult
Sporting
Sporting Bruxelles
0 : 3
Acren-Lessines
Acren-Lessines
3.5
3.9
1.72

2

1.72

O2.5

1.47

YES

1.49

GG

1.49
8/10

09:00

Lezárult
Acren
Acren
4 : 0
Hutoise
Hutoise
3.9
3.75
1.66

2

1.66

O2.5

1.49

YES

1.51

2

1.66
6.5/10

14:00

Lezárult
Onhaye
Onhaye
2 : 2
Acren
Acren
1.35
4.3
6.4

1

1.35

O2.5

1.39

NO

2.15

1

1.35
8/10

09:00

Lezárult
Acren
Acren
1 : 4
Entite M
Entite M
2.25
3.65
2.47

2

2.47

O2.5

1.47

YES

1.44

O2.5

1.47
7/10

09:00

Lezárult
Binche
Binche
3 : 1
Acren
Acren
2.05
4
2.6

1

2.05

O2.5

1.47

YES

1.47

O2.5

1.47
7/10

Acren-Lessines – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Acren-Lessines tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Acren-Lessines csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 13 mérkőzést elemeztünk a Acren-Lessines részvételével, a legjobb tipp találati aránya 53.85%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Second Amateur Division - ACFF szezonban a Acren-Lessines 13 győzelmet, 7 döntetlent és 13 vereséget szerzett 33 mérkőzésen, 67 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.0) és 63 gólt kapott, 4 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Acren-Lessines jelenlegi becsült piaci értéke -.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Acren-Lessines-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Second Amateur Division - ACFFBelgium • Szezon 2025
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések161733
Győzelmek7613
Döntetlenek167
Vereségek8513
Lőtt gólok373067
Kapott gólok342963
Lőtt gólok átlaga2.31.82.0
Kapott gólok átlaga2.11.71.9
Kapott gól nélküli mérkőzések134
Gól nélküli mérkőzések044
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 4-0
Vendég 1-4
Legnagyobb vereség
Hazai 1-4
Vendég 4-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai 5
Vendég 4
Legtöbb kapott gól
Hazai 4
Vendég 4
Sorozatok
Győzelmek 3
Vereségek 3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 88%
29 Mérkőzések
Több mint 1.5 64%
21 Mérkőzések
Több mint 2.5 39%
13 Mérkőzések
Több mint 3.5 9%
3 Mérkőzések
Több mint 4.5 3%
1 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok