1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Primera División
  4. Always Ready
Always Ready

Always Ready Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €8.12m
KEY INSIGHT Always Ready 3+ góllal nyert az utóbbi 2 mérkőzésen
TREND Always Ready 4+ gólt szerzett az utóbbi 2 mérkőzésen
TREND Always Ready mérkőzésein 2.5 gólnál több esett az utóbbi 5 meccsen

Legutóbbi forma

LWWWW
97 Elemzett mérkőzések
67.01% Előrejelezhetőségi mutató

Always Ready Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Várható gólok
xG mérkőzésenként
1.92
Lövések
Kaput eltaláló / meccs
7
Labdabirtoklás
57%
Szögletek
Átlag / meccs
6.9
Fegyelem
Lapok / meccs
1.9
Győzelmi arány
50%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

15:00

Lezárult
Always Ready
Always Ready
3 : 1
San Antonio Bulo Bulo
SA Bulo Bulo
1.08
11.5
19

X2

5.7

O3.5

1.39

NO

2.07

O3.5

1.39
7.1/10

15:00

Lezárult
Always Ready
Always Ready
4 : 0
Universitario de Vinto
Universit
1.19
14
33

1

1.19

O2.5

1.25

NO

1.57

H1

1.59
8.5/10

18:00

Lezárult
red card Real Oruro
Real Oruro
0 : 6
Always Ready
Always Ready
3.6
4.3
1.78

2

1.78

O2.5

1.28

YES

1.33

O2.5

1.28
7.4/10

15:00

Lezárult
ABB
ABB
1 : 3
Always Ready
Always Ready
6
5.75
1.51

1X

3

O2.5

1.28

YES

1.47

O2.5

1.28
4.5/10

18:00

Lezárult
LDU de Quito
LDU de Quito
3 : 2
Always Ready
Always Ready
1.37
5.75
9

1

1.37

U3.5

1.57

NO

1.88

1

1.37
10/10

20:00

Lezárult
Always Ready
Always Ready
1 : 2
Mirassol
Mirassol red card
6.25
4.3
1.63

1

6.25

U3.5

1.36

NO

1.82

U3.5

1.36
4.7/10

15:00

Lezárult
Always Ready
Always Ready
0 : 1
The Strongest
The Strongest red card
1.7
4.25
4.6

1

1.7

O2.5

1.35

NO

2.95

1

1.7
8.7/10

15:00

Lezárult
Independiente
Independiente Petrolero
0 : 0
Always Ready
Always Ready red card
4.5
4.3
1.7

1X

2.15

O2.5

1.4

YES

1.43

O2.5

1.4
6.3/10

20:30

Lezárult
Always Ready
Always Ready
4 : 0
Lanus
Lanus
1.91
3.8
4.7

2

4.7

U3.5

1.27

NO

1.81

NG

1.81
7.5/10

15:00

Lezárult
Always Ready
Always Ready
3 : 1
Nacional Potosi
Nacional P
1.48
4.95
6.25

X2

2.72

U3.5

1.87

YES

1.5

U3.5

1.87
4.3/10

19:30

Lezárult
Guabira
Guabira
1 : 2
Always Ready
Always Ready
3.05
3.9
2.15

1X

1.78

U3.5

1.62

NO

2.57

U3.5

1.62
4.3/10

14:00

Lezárult
Always R
Always Ready
5 : 2
Santa Cruz
Santa Cruz
1.05
12
26

1

1.05

O2.5

1.19

NO

1.6

O2.5

1.19
4.1/10

01:00

Lezárult
Club U
Club Universitario
1 : 3
Always Ready
Always R
4.5
4.1
1.53

X2

1.15

U3.5

1.45

NO

2.23

U3.5

1.45
5.3/10

Always Ready – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Always Ready tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Always Ready csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 97 mérkőzést elemeztünk a Always Ready részvételével, a legjobb tipp találati aránya 67.01%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Primera División szezonban a Always Ready 7 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget szerzett 10 mérkőzésen, 24 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.4) és 5 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a Always Ready átlagosan 57% labdabirtoklást, 1.92 xG-t és mérkőzésenként 6.9 szögletet produkált, 50%-os győzelmi aránnyal.

A Always Ready jelenlegi becsült piaci értéke €8.12m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Always Ready-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Always Ready csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Primera DivisiónBolivia • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések5510
Győzelmek437
Döntetlenek022
Vereségek101
Lőtt gólok121224
Kapott gólok235
Lőtt gólok átlaga2.42.42.4
Kapott gólok átlaga0.40.60.5
Kapott gól nélküli mérkőzések325
Gól nélküli mérkőzések112
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 4-0
Vendég 0-6
Legnagyobb vereség
Hazai 0-1
Vendég -
Legtöbb lőtt gól
Hazai 4
Vendég 6
Legtöbb kapott gól
Hazai 1
Vendég 1
Sorozatok
Győzelmek 3
Vereségek 1
Tizenegyesek
5 / 5
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
4-3-3 3 G
4-2-3-1 3 G
26 Sárga
1 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 80%
8 Mérkőzések
Több mint 1.5 60%
6 Mérkőzések
Több mint 2.5 50%
5 Mérkőzések
Több mint 3.5 30%
3 Mérkőzések
Több mint 4.5 10%
1 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
F. Saucedo
F. Saucedo
35 MID 7.40
H. Cuellar
H. Cuellar
25 MID 7.40
C. Rodriguez
C. Rodriguez
21 DEF 7.30
Nicolas Villarroel Galindo
Nicolas Villarroel Galindo
18 DEF 7.30
C. Algarañaz
C. Algarañaz
29 FWD 7.30
C. M. Collazo Martinez
C. M. Collazo Martinez
16 FWD 7.25
J. Amoroso
J. Amoroso
37 FWD 7.24
J. Maraude
J. Maraude
17 FWD 7.23
A. Baroja
A. Baroja
36 GK 7.20
M. Suarez
M. Suarez
24 DEF 7.13
R. Lima
R. Lima
25 MID 7.13
A. Rambal
A. Rambal
33 DEF 7.13
R. Gómez
R. Gómez
27 DEF 7.13
M. Mamani
M. Mamani
20 MID 7.07
F. Nava
F. Nava
21 FWD 7.04
Darío Torrico
Darío Torrico
25 MID 7.02
E. Triverio
E. Triverio
37 FWD 7.02
D. Rodriguez
D. Rodriguez
22 DEF 7.00
J.  Godoy
J. Godoy
32 FWD 6.96
A. Quiroga
A. Quiroga
30 MID 6.95
L. Caicedo
L. Caicedo
28 DEF 6.90
J. Herrera
J. Herrera
22 DEF 6.90
C. Medina
C. Medina
20 DEF 6.83
E. Restrepo
E. Restrepo
29 DEF 6.60
Nicolas Cabrera
Nicolas Cabrera
15 FWD 6.50
F. Pasadore
F. Pasadore
25 FWD 6.50