1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Primera A
  4. Deportivo Pereira
Deportivo Pereira

Deportivo Pereira Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €7.50m
KEY INSIGHT Deportivo Pereira meccsein az esetek 83%-ában 2.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 12 mérkőzésen
TREND Deportivo Pereira idegenben nyeretlen az utóbbi 21 mérkőzésen
TREND Deportivo Pereira mérkőzésein 3.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 9 meccsen

Legutóbbi forma

DWLWL
107 Elemzett mérkőzések
63.55% Előrejelezhetőségi mutató

Deportivo P Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Várható gólok
xG mérkőzésenként
0.82
Lövések
Kaput eltaláló / meccs
3.9
Labdabirtoklás
50%
Szögletek
Átlag / meccs
3.9
Fegyelem
Lapok / meccs
2.8
Győzelmi arány
30%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

21:00

Következő
Fortaleza FC
Fortaleza FC
vs
Deportivo Pereira
Deportivo P
1.55
3.9
7.5

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

19:10

Lezárult
Llaneros
Llaneros
1 : 0
Deportivo P
Deportivo P red card
1.65
3.6
6.3

2

6.3

U2.5

1.62

NO

1.62

U2.5

1.62
5.8/10

16:30

Lezárult
Deportivo P
Deportivo Pereira
1 : 0
Jaguares
Jaguares
2.7
3
2.88

1

2.7

U2.5

1.56

NO

1.78

1X

1.44
5/10

16:30

Lezárult
Aguilas D
Aguilas Doradas
2 : 1
Deportivo Pereira
Deportivo P
1.75
3.65
5

X

3.65

U2.5

1.78

YES

1.98

U2.5

1.78
5.7/10

16:30

Lezárult
Deportivo P
Deportivo Pereira
1 : 0
Real Soacha
Real Soacha
2.02
3.2
4.2

X2

1.75

U2.5

1.55

YES

2.07

U2.5

1.55
4.5/10

19:00

Lezárult
Ind. Yumbo
Ind. Yumbo
1 : 1
Deportivo Pereira
Deportivo P
3.15
3.15
2.4

1

3.15

U2.5

1.53

NO

1.72

U2.5

1.53
3.9/10

18:45

Lezárult
America C
America de Cali
1 : 0
Deportivo Pereira
Deportivo P
1.51
4.6
7.5

1

1.51

U3.5

1.44

NO

1.87

1

1.51
5.5/10

17:00

Lezárult
Deportivo P
Deportivo Pereira
1 : 0
Atletico Nacional
Atletico N red card
7.5
4.5
1.48

1X

2.85

U3.5

1.45

NO

1.88

U3.5

1.45
7.9/10

Deportivo Pereira – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Deportivo Pereira tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Deportivo Pereira csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 107 mérkőzést elemeztünk a Deportivo Pereira részvételével, a legjobb tipp találati aránya 63.55%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Primera A szezonban a Deportivo Pereira 1 győzelmet, 7 döntetlent és 11 vereséget szerzett 19 mérkőzésen, 15 gólt rúgott (mérkőzésenként 0.8) és 32 gólt kapott, 3 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a Deportivo Pereira átlagosan 50% labdabirtoklást, 0.82 xG-t és mérkőzésenként 3.9 szögletet produkált, 30%-os győzelmi aránnyal.

A Deportivo Pereira jelenlegi becsült piaci értéke €7.50m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Deportivo Pereira-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Deportivo Pereira csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Primera AColombia • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések91019
Győzelmek101
Döntetlenek437
Vereségek4711
Lőtt gólok9615
Kapott gólok131932
Lőtt gólok átlaga1.00.60.8
Kapott gólok átlaga1.41.91.7
Kapott gól nélküli mérkőzések303
Gól nélküli mérkőzések4610
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 1-0
Vendég -
Legnagyobb vereség
Hazai 0-2
Vendég 5-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai 2
Vendég 2
Legtöbb kapott gól
Hazai 3
Vendég 5
Sorozatok
Győzelmek 1
Vereségek 3
Tizenegyesek
2 / 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
5-3-2 10 G
4-2-3-1 4 G
4-1-4-1 4 G
4-4-2 1 G
45 Sárga
5 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 47%
9 Mérkőzések
Több mint 1.5 32%
6 Mérkőzések
Több mint 2.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 3.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
Yimy Gómez
Yimy Gómez
26 GK 7.13
R. Rentería
R. Rentería
29 DEF 6.96
W. Pacheco
W. Pacheco
30 DEF 6.82
J. Quiñones
J. Quiñones
23 FWD 6.79
M. Aguirre
M. Aguirre
19 MID 6.76
J. Martinez
J. Martinez
19 GK 6.75
D. Ortiz
D. Ortiz
33 DEF 6.74
J. Bermúdez
J. Bermúdez
24 MID 6.72
J. Mosquera
J. Mosquera
19 GK 6.70
J. Rodriguez
J. Rodriguez
18 DEF 6.70
D. Mendoza
D. Mendoza
24 MID 6.70
N. Rengifo
N. Rengifo
21 DEF 6.65
S. Alzate Uribe
S. Alzate Uribe
18 FWD 6.63
M. Palacios
M. Palacios
20 MID 6.60
J. Morales
J. Morales
21 FWD 6.60
Á. Plata
Á. Plata
35 FWD 6.60
M. Pérez
M. Pérez
35 FWD 6.59
L. Mosquera
L. Mosquera
23 FWD 6.58
J. Bazán
J. Bazán
20 DEF 6.57
M. Palacios
M. Palacios
20 MID 6.57
G. Torres
G. Torres
29 FWD 6.55
L. Moreno
L. Moreno
- MID 6.54
J. Monroy
J. Monroy
29 MID 6.53
Ederson Moreno
Ederson Moreno
31 MID 6.53
S. Acosta
S. Acosta
31 MID 6.52
S. Aguilar
S. Aguilar
27 DEF 6.51
J. Largacha
J. Largacha
24 FWD 6.51
J. Urrea
J. Urrea
- FWD 6.50
F. Delgado
F. Delgado
26 DEF 6.47
S. Urrea
S. Urrea
23 DEF 6.45
M. Diaz
M. Diaz
20 FWD 6.43
Eber Moreno
Eber Moreno
23 DEF 6.41
J. Montoya
J. Montoya
19 MID 6.40
T. Bovone
T. Bovone
26 DEF 6.35
A. Calderon
A. Calderon
16 FWD 6.27
J. Mosquera
J. Mosquera
16 MID 6.20
M. Patino
M. Patino
18 FWD -