Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Rangers de Talca

Rangers de Talca Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€4.86m Ø 28.9 Primera B
89
Elemzett mérkőzések
69.7%
Előrejelezhetőségi mutató
WLLWWW
Legutóbbi forma
1.27
Gólok / Mérkőzés
Következő mérkőzés Primera B · okt. 16., P · 22:00
S. Wanderers
VS22:00
Rangers
Tipp feloldása
Előfizetés a megtekintéshez

Legutóbbi Meccsek

Rangers de Talca vs Union San Felipe, Primera B, kezdés 19:00. Odds: hazai 1.77, döntetlen 3.70, vendég 5.00. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.30, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 4–0, a tipp nem jött be.
Vége
Rangers de TalcaRangers4
Union San FelipeSan Felipe0
1.77
3.70
5.00
2
5.00
U3.5
▾1.30
Nem
▾1.93
U3.5
▾1.30
7.5
U3.5
▾1.307.5
Antofagasta vs Rangers T, Primera B, kezdés 16:30. Odds: hazai 1.78, döntetlen 3.65, vendég 4.40. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.78, megbízhatóság 7.2/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Antofagasta2
Rangers TRangers0
▴1.78
▾3.65
▾4.40
1
▴1.78
O2.5
▴1.83
Igen
▾1.78
1
▴1.78
7.2
✓ 1
▴1.787.2
Rangers de Talca vs Deportes Iquique, Primera B, kezdés 00:30. Odds: hazai 2.30, döntetlen 3.30, vendég 3.45. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 5.2/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Rangers de TalcaRangers1
Deportes IquiqueDeportes 2
▾2.30
3.30
▴3.45
2
▴3.45
U3.5
▾1.33
Igen
▴1.75
U3.5
▾1.33
5.2
✓ U3.5
▾1.335.2
D. Puerto Montt vs Rangers de Talca, Primera B, kezdés 22:00. Odds: hazai 2.18, döntetlen 3.15, vendég 3.40. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.62, megbízhatóság 3.6/10. Végeredmény 1–2, a tipp nem jött be.
Vége
D. Puerto Montt1
Rangers de TalcaRangers 2
▾2.18
▴3.15
▴3.40
X2
1.70
U2.5
1.62
Igen
▴1.92
U2.5
▴1.62
3.6
U2.5
▴1.623.6
Rangers de Talca vs Deportes Temuco, Primera B, kezdés 23:00. Odds: hazai 2.27, döntetlen 3.25, vendég 3.10. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.39, megbízhatóság 5.1/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Rangers de TalcaRangers1
Deportes Temuco0
2.27
▾3.25
▴3.10
1
2.27
O2.5
▴1.95
Igen
▴1.75
1X
▾1.39
5.1
✓ 1X
▾1.395.1
Union Espanola vs Rangers de Talca, Primera B, kezdés 22:30. Odds: hazai 2.07, döntetlen 3.55, vendég 3.55. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.32, megbízhatóság 8.9/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Union EspanolaU. Espanola0
Rangers de TalcaRangers 1
2.07
3.55
▴3.55
1
2.07
U3.5
▾1.37
Igen
1.70
1X
▾1.32
8.9
1X
▾1.328.9
San Marcos de Arica vs Rangers de Talca, Primera B, kezdés 01:30. Odds: hazai 1.90, döntetlen 3.50, vendég 5.30. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.26, megbízhatóság 5.6/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
San Marcos de AricaSan M1
Rangers de TalcaRangers2
▴1.90
▾3.50
▴5.30
1X
▾1.19
U3.5
▾1.26
Igen
▴2.02
U3.5
▾1.26
5.6
✓ U3.5
▾1.265.6

Rangers Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
5.1
Labdabirtoklás
49%
SzögletekÁtlag / meccs
5.5
FegyelemLapok / meccs
2
Győzelmi arány
50%

Szezon statisztikák

Primera B Chile · Szezon 2026
26Mérkőzések Győzelmi arány 15%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131326
Győzelmek134
Döntetlenek426
Vereségek8816
Lőtt gólok101323
Kapott gólok202242
Lőtt gólok átlaga0.81.00.9
Kapott gólok átlaga1.51.71.6
Kapott gól nélküli mérkőzések314
Gól nélküli mérkőzések6410
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai1-0
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai2-4
Vendég4-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek4
Vereségek4
Tizenegyesek
4/ 5
80.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–8
0-15
4–6
16-30
5–4
31-45
1–6
46-60
7–5
61-75
5–11
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-154
16-307
31-455
46-6017
61-7510
76-9015
64Sárga
5Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.562%
16 Mérkőzések
Több mint 1.527%
7 Mérkőzések
Több mint 2.50%
0 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
C. Servetti C. Servetti 31 DEF 6.98
A. Verdugo A. Verdugo 28 MID -
G. Reyes G. Reyes 30 FWD -
V. Durán V. Durán 26 FWD -
M. Pinto M. Pinto 27 FWD -
J. Sánchez J. Sánchez 38 FWD -
F. Barrientos F. Barrientos 28 FWD -
I. Díaz I. Díaz 35 FWD -
J. Araya J. Araya 19 MID -
I. Toro I. Toro 23 MID -
A. Mora A. Mora 21 MID -
C. Lobos C. Lobos 28 MID -
I. Ibáñez I. Ibáñez 29 MID -
S. Leyton S. Leyton 32 MID -
M. González M. González 31 MID -
G. Moya G. Moya 24 MID -
M. Sanhueza M. Sanhueza 34 DEF -
C. Rodríguez C. Rodríguez 30 DEF -
B. San Juan B. San Juan 31 DEF -
S. Acuña S. Acuña 22 DEF -
G. Rodríguez G. Rodríguez 31 GK -
J. Gamonal J. Gamonal 36 GK -
C. Jorquera C. Jorquera 37 MID -

Tabella

Chile - Primera B
# Csapat M G P
1 San Luis 27 42-29 50
2 Cobreloa 27 45-29 48
3 Magallanes 27 44-39 46
4 Antofagasta 27 47-26 44
5 Santiago Wanderers 27 42-30 44
6 Recoleta 27 39-36 41
7 Deportes Copiapo 27 42-40 40
8 San Marcos de Arica 27 33-27 39
9 Union Espanola 27 32-35 36
10 Deportes Temuco 27 42-37 35
11 Deportes Iquique 27 36-30 34
12 D. Puerto Montt 27 26-35 34
13 Curico Unido 27 24-40 30
14 Deportes Santa Cruz 27 28-42 22
15 Union San Felipe 27 16-48 22
16 Rangers de Talca 27 27-42 21

Rangers de Talca – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Rangers de Talca tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Rangers de Talca csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 89 mérkőzést elemeztünk a Rangers de Talca részvételével, a legjobb tipp találati aránya 69.7%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Primera B szezonban a Rangers de Talca 4 győzelmet, 6 döntetlent és 16 vereséget szerzett 26 mérkőzésen, 23 gólt rúgott (mérkőzésenként 0.9) és 42 gólt kapott, 4 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Rangers de Talca jelenlegi becsült piaci értéke €4.86m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Rangers de Talca-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Rangers de Talca csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.