1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Segunda División
  4. Santiago Morning
Santiago Morning

Santiago Morning Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €4.11m
KEY INSIGHT Santiago Morning mérkőzésein 2.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 6 meccsen
TREND Santiago Morning mérkőzésein 3.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 6 meccsen

Legutóbbi forma

WDLLL
64 Elemzett mérkőzések
64.06% Előrejelezhetőségi mutató

Santiago M Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Lövések
Kaput eltaláló / meccs
3.9
Labdabirtoklás
53%
Szögletek
Átlag / meccs
4.3
Fegyelem
Lapok / meccs
3.6
Győzelmi arány
20%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

17:00

Lezárult
Deportes R
Deportes Rengo
3 : 1
Santiago Morning
Santiago M
3.65
3.25
2

2

2

U3.5

1.28

NO

1.94

U3.5

1.28
6.8/10

15:00

Lezárult
Santiago M
Santiago Morning
0 : 1
Linares Unido
Linares U
2.22
3.2
3.1

1

2.22

U3.5

1.25

NO

1.93

U3.5

1.25
7/10

15:00

Lezárult
red card Santiago M
Santiago Morning
0 : 1
General Velasquez
General V
1.73
3.45
4.65

1

1.73

U3.5

1.28

NO

1.83

1

1.73
8.5/10

15:00

Lezárult
Santiago M
Santiago Morning
0 : 0
Provincial Osorno
Provincial O
2.7
3.3
2.65

X

3.3

U3.5

1.27

NO

1.98

U3.5

1.27
6.9/10

15:30

Lezárult
Santiago M
Santiago Morning
1 : 0
Deportes Rengo
Deportes R
1.38
4.85
7.5

1

1.38

O2.5

1.8

NO

1.75

1

1.38
8.8/10

16:00

Lezárult
Linares U
Linares Unido
1 : 3
Santiago Morning
Santiago M
2.32
3.3
3.1

X

3.3

U3.5

1.25

NO

1.96

U3.5

1.25
6.8/10

15:00

Lezárult
red card General V
General Velasquez
3 : 1
Santiago Morning
Santiago M
3.45
3.15
2.12

2

2.12

U3.5

1.26

NO

1.91

U3.5

1.26
6.6/10

15:00

Lezárult
Provincial O
Provincial Osorno
1 : 0
Santiago Morning
Santiago M red cardred card
2.85
3
2.47

2

2.47

U3.5

1.34

NO

2.15

U3.5

1.34
3.3/10

Santiago Morning – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Santiago Morning tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Santiago Morning csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 64 mérkőzést elemeztünk a Santiago Morning részvételével, a legjobb tipp találati aránya 64.06%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Segunda División szezonban a Santiago Morning 2 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget szerzett 11 mérkőzésen, 8 gólt rúgott (mérkőzésenként 0.7) és 11 gólt kapott, 2 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Santiago Morning jelenlegi becsült piaci értéke €4.11m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Santiago Morning-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Santiago Morning csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Segunda DivisiónChile • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések6511
Győzelmek112
Döntetlenek224
Vereségek325
Lőtt gólok268
Kapott gólok4711
Lőtt gólok átlaga0.31.20.7
Kapott gólok átlaga0.71.41.0
Kapott gól nélküli mérkőzések202
Gól nélküli mérkőzések415
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 1-0
Vendég 1-3
Legnagyobb vereség
Hazai 0-1
Vendég 3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai 1
Vendég 3
Legtöbb kapott gól
Hazai 1
Vendég 3
Sorozatok
Győzelmek 2
Vereségek 3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-15 2
16-30 4
31-45 4
46-60 8
61-75 9
76-90 8
39 Sárga
6 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 55%
6 Mérkőzések
Több mint 1.5 9%
1 Mérkőzések
Több mint 2.5 9%
1 Mérkőzések
Több mint 3.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok