1. Főoldal
  2. Ligák
  3. 3. liga - MSFL
  4. Slovácko II
Slovácko II

Slovácko II Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €8.38m
KEY INSIGHT Slovácko II gólt szerzett az utóbbi 9 mérkőzésen
TREND Slovácko II nem kapott piros lapot az utóbbi 25 mérkőzésen

Legutóbbi forma

DWLLD
75 Elemzett mérkőzések
50.67% Előrejelezhetőségi mutató

Slovácko II Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Lövések
Kaput eltaláló / meccs
5.1
Labdabirtoklás
55%
Szögletek
Átlag / meccs
6.1
Fegyelem
Lapok / meccs
2.1
Győzelmi arány
50%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

11:00

Következő
Vrchovina
Vrchovina
vs
Slovacko II
Slovacko II
2.12
3.7
3.2

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

01:00

Lezárult
Slovacko .
Slovacko II
3 : 0
Vysocina Jihlava II
Vysocina .
1.23
5.1
7.5

1

1.23

O2.5

1.28

YES

1.62

O2.5

1.28
5.7/10

04:15

Lezárult
Slovacko II
Slovacko II
3 : 3
Vsetin
Vsetin
2.07
3.7
3.8

1

2.07

U3.5

1.44

NO

2.35

U3.5

1.44
7.5/10

01:00

Lezárult
Velke M.
Velke Mezirici
1 : 1
Slovacko II
Slovacko .
2.65
3.72
2.15

X

3.72

O2.5

1.5

YES

1.48

O2.5

1.5
7/10

04:15

Lezárult
Zbrojovka II
Zbrojovka Brno II
2 : 1
Slovacko II
Slovacko II
1.88
4.1
3.7

1

1.88

O2.5

1.55

YES

1.45

O2.5

1.55
5.4/10

10:30

Lezárult
Slovacko II
Slovacko II
1 : 2
Blansko
Blansko
2.07
3.7
3.75

1

2.07

O2.5

1.52

YES

1.51

1

2.07
2.8/10

04:15

Lezárult
Slovacko II
Slovacko II
1 : 0
Hranice
Hranice
1.38
5.35
7.8

1

1.38

O2.5

1.53

YES

1.76

1

1.38
5.3/10

04:15

Lezárult
Karvina II
Karvina II
1 : 1
Slovacko II
Slovacko II
2.16
3.7
2.95

2

2.95

U3.5

1.58

YES

1.48

X2

1.64
7/10

04:15

Lezárult
Slovacko II
Slovacko II
2 : 1
Hlucin
Hlucin
1.4
5.65
8.5

1

1.4

O2.5

1.53

NO

2

1

1.4
5.2/10

04:30

Lezárult
Zlin II
Zlin II
0 : 4
Slovacko II
Slovacko II
2.65
3.75
2.4

1

2.65

O2.5

1.54

YES

1.47

1X

1.54
5/10

08:00

Lezárult
Strani
Strani
0 : 0
Slovacko II
Slovacko .
2.5
4
2.15

2

2.15

O2.5

1.44

YES

1.36

X2

1.44
2.4/10

01:00

Lezárult
Viktoria
Viktoria Otrokovice
2 : 0
Slovacko II
Slovacko .
1.75
3.92
3.45

1X

1.23

O2.5

1.46

YES

1.47

O2.5

1.46
6.8/10

Slovácko II – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Slovácko II tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Slovácko II csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 75 mérkőzést elemeztünk a Slovácko II részvételével, a legjobb tipp találati aránya 50.67%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális 3. liga - MSFL szezonban a Slovácko II 8 győzelmet, 8 döntetlent és 11 vereséget szerzett 27 mérkőzésen, 36 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.3) és 42 gólt kapott, 7 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Slovácko II jelenlegi becsült piaci értéke €8.38m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Slovácko II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

3. liga - MSFLCzech-Republic • Szezon 2025
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések141327
Győzelmek448
Döntetlenek448
Vereségek6511
Lőtt gólok162036
Kapott gólok261642
Lőtt gólok átlaga1.11.51.3
Kapott gólok átlaga1.91.21.6
Kapott gól nélküli mérkőzések347
Gól nélküli mérkőzések527
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 2-1
Vendég 0-4
Legnagyobb vereség
Hazai 0-5
Vendég 3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai 3
Vendég 4
Legtöbb kapott gól
Hazai 5
Vendég 3
Sorozatok
Győzelmek 4
Vereségek 2
Tizenegyesek
2 / 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
16-30 8
31-45 7
46-60 8
61-75 15
76-90 15
57 Sárga
1 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 74%
20 Mérkőzések
Több mint 1.5 37%
10 Mérkőzések
Több mint 2.5 19%
5 Mérkőzések
Több mint 3.5 4%
1 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok