Ugrás a tartalomra

Botafogo RJ vs Flamengo RJ Tipp - 2026. febr. 15.

febr. 15.20:30
1:2
Lezárult
15.20 X3.40 21.87

Tippek

Megbízhatóság
Legjobb Tipp
3.5 alatt 1.23
Legfeljebb 3 gól a meccsen
3.7/10
1X2 Tipp
21.87
3.7/10
Gólok Száma
3.5 alatt1.23
3.8/10
Mindkét csapat gólt szerez
Igen2.07
1.0/10
Bet Builder Tipp
X2 & 4.5 alatt1.35
6.1/10
Pontos eredmény
Botafogo RJ12Flamengo RJ

Statisztika

AI
Botafogo
Flamengo
xGBotafogo RJ: 0.69Flamengo RJ: 1.7
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 38%Flamengo RJ: 62%
Összes LövésBotafogo RJ: 7Flamengo RJ: 15
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 2Flamengo RJ: 5
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 6
SzögletekBotafogo RJ: 2Flamengo RJ: 6
Sárga LapokBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 2
xGBotafogo RJ: 0.39Flamengo RJ: 1.32
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 43%Flamengo RJ: 57%
Összes LövésBotafogo RJ: 8Flamengo RJ: 15
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 5
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 8
SzögletekBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 5
Sárga LapokBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 0
xGBotafogo RJ: 0.390.69Flamengo RJ: 1.321.7
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 43%38%Flamengo RJ: 57%62%
Összes LövésBotafogo RJ: 87Flamengo RJ: 1515
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 42Flamengo RJ: 55
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 33Flamengo RJ: 86
SzögletekBotafogo RJ: 52Flamengo RJ: 56
Sárga LapokBotafogo RJ: 33Flamengo RJ: 02

Statisztikák

Átlag / Meccs
Botafogo
Flamengo
xGBotafogo RJ: 1.18Flamengo RJ: 1.68
Összes GólBotafogo RJ: 3.3Flamengo RJ: 3
Lőtt GólokBotafogo RJ: 1.9Flamengo RJ: 1.5
Kapott GólokBotafogo RJ: 1.4Flamengo RJ: 1.5
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 54%Flamengo RJ: 61%
Összes LövésBotafogo RJ: 11.5Flamengo RJ: 14.9
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 4.8Flamengo RJ: 5.2
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 5.2Flamengo RJ: 6.1
SzabálytalanságokBotafogo RJ: 14.2Flamengo RJ: 14.4
SzögletekBotafogo RJ: 4.3Flamengo RJ: 6.8
LesekBotafogo RJ: 0.5Flamengo RJ: 0.9
Sárga LapokBotafogo RJ: 2.5Flamengo RJ: 2.11
Összes PasszBotafogo RJ: 448Flamengo RJ: 518

Forma

Áttekintés: Utolsó 10 meccs
Botafogo
Flamengo
GyőzelmekBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 3
Több mint 1.5 GólBotafogo RJ: 8Flamengo RJ: 9
Több mint 2.5 GólBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 6
Több mint 3.5 GólBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 1
Mindkét csapat gólt szerzettBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 7
Váratlan győzelmekBotafogo RJ: 0Flamengo RJ: 0
Váratlan vereségekBotafogo RJ: 0Flamengo RJ: 1

H2H

Összes egymás elleni meccs 38
Botafogo RJ
Flamengo RJ
8Győzelmek
11Döntetlen
19Győzelmek
Legutóbbi egymás elleni meccsek 10
2.5Gól meccsenként
40%Mindkét csapat gólt szerzett
60%Több mint 2.5 Gól
márc. 14.2026.BotafogoFlamengo03
febr. 15.2026.BotafogoFlamengo12
okt. 15.2025.BotafogoFlamengo03
máj. 18.2025.FlamengoBotafogo00
febr. 13.2025.FlamengoBotafogo10
febr. 02.2025.BotafogoFlamengo13
aug. 18.2024.BotafogoFlamengo41
ápr. 28.2024.FlamengoBotafogo02
febr. 08.2024.FlamengoBotafogo10
szept. 03.2023.BotafogoFlamengo12

Legutóbbi Meccsek

Tabella

Brazília - Carioca - 1
# Csapat M G P
1 Botafogo 6 6-5 9
2 Madureira 6 5-6 8
3 Boavista SC 6 6-8 8
4 Flamengo 6 11-9 7
5 Nova Iguaçu 6 8-9 5
6 CFRJ / Maricá 6 5-10 3
Playoffs Relegation Round