Botafogo RJ vs Flamengo RJ Tipp - 2026. febr. 15.
Tippek
Megbízhatóság
Legjobb Tipp
3.5 alatt
1.23
Legfeljebb 3 gól a meccsen
3.7/10
1X2 Tipp
21.87
3.7/10
Gólok Száma
3.5 alatt1.23
3.8/10
Mindkét csapat gólt szerez
Igen2.07
1.0/10
Bet Builder Tipp
X2 & 4.5 alatt1.35
6.1/10
Pontos eredmény
Statisztika
AIFlamengo
xGBotafogo RJ: 0.69Flamengo RJ: 1.7
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 38%Flamengo RJ: 62%
Összes LövésBotafogo RJ: 7Flamengo RJ: 15
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 2Flamengo RJ: 5
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 6
SzögletekBotafogo RJ: 2Flamengo RJ: 6
Sárga LapokBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 2
xGBotafogo RJ: 0.39Flamengo RJ: 1.32
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 43%Flamengo RJ: 57%
Összes LövésBotafogo RJ: 8Flamengo RJ: 15
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 5
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 8
SzögletekBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 5
Sárga LapokBotafogo RJ: 3Flamengo RJ: 0
xGBotafogo RJ: 0.390.69Flamengo RJ: 1.321.7
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 43%38%Flamengo RJ: 57%62%
Összes LövésBotafogo RJ: 87Flamengo RJ: 1515
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 42Flamengo RJ: 55
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 33Flamengo RJ: 86
SzögletekBotafogo RJ: 52Flamengo RJ: 56
Sárga LapokBotafogo RJ: 33Flamengo RJ: 02
Statisztikák
Átlag / Meccs
Flamengo
xGBotafogo RJ: 1.18Flamengo RJ: 1.68
Összes GólBotafogo RJ: 3.3Flamengo RJ: 3
Lőtt GólokBotafogo RJ: 1.9Flamengo RJ: 1.5
Kapott GólokBotafogo RJ: 1.4Flamengo RJ: 1.5
LabdabirtoklásBotafogo RJ: 54%Flamengo RJ: 61%
Összes LövésBotafogo RJ: 11.5Flamengo RJ: 14.9
Kaput Találó LövésekBotafogo RJ: 4.8Flamengo RJ: 5.2
Kaput Nem Találó LövésekBotafogo RJ: 5.2Flamengo RJ: 6.1
SzabálytalanságokBotafogo RJ: 14.2Flamengo RJ: 14.4
SzögletekBotafogo RJ: 4.3Flamengo RJ: 6.8
LesekBotafogo RJ: 0.5Flamengo RJ: 0.9
Sárga LapokBotafogo RJ: 2.5Flamengo RJ: 2.11
Összes PasszBotafogo RJ: 448Flamengo RJ: 518
Forma
Áttekintés: Utolsó 10 meccs
Flamengo
GyőzelmekBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 3
Több mint 1.5 GólBotafogo RJ: 8Flamengo RJ: 9
Több mint 2.5 GólBotafogo RJ: 5Flamengo RJ: 6
Több mint 3.5 GólBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 1
Mindkét csapat gólt szerzettBotafogo RJ: 4Flamengo RJ: 7
Váratlan győzelmekBotafogo RJ: 0Flamengo RJ: 0
Váratlan vereségekBotafogo RJ: 0Flamengo RJ: 1
H2H
Összes egymás elleni meccs 38
8Győzelmek
11Döntetlen
19Győzelmek
Legutóbbi egymás elleni meccsek 10
2.5Gól meccsenként
40%Mindkét csapat gólt szerzett
60%Több mint 2.5 Gól
márc. 14.2026.
Botafogo
Flamengo03
febr. 15.2026.
Botafogo
Flamengo12
okt. 15.2025.
Botafogo
Flamengo03
máj. 18.2025.
Flamengo
Botafogo00
febr. 13.2025.
Flamengo
Botafogo10
febr. 02.2025.
Botafogo
Flamengo13
aug. 18.2024.
Botafogo
Flamengo41
ápr. 28.2024.
Flamengo
Botafogo02
febr. 08.2024.
Flamengo
Botafogo10
szept. 03.2023.
Botafogo
Flamengo12
Legutóbbi Meccsek
Nincs mérkőzés ehhez a szűréshez.
Nincs mérkőzés ehhez a szűréshez.
Tabella
Brazília - Carioca - 1
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 6-5 | 9 |
| 2 |
|
6 | 5-6 | 8 |
| 3 |
|
6 | 6-8 | 8 |
| 4 |
|
6 | 11-9 | 7 |
| 5 |
|
6 | 8-9 | 5 |
| 6 |
|
6 | 5-10 | 3 |
Playoffs
Relegation Round