Ugrás a tartalomra

Cruz Azul U23 vs U.N.A.M.- Pumas U23 Tipp - 2025. ápr. 5.

Cruz Azul U23
ápr. 5.16:00
1:0
Lezárult
U.N.A.M.- Pumas U23
11.48 X3.85 26.20

Tippek

Megbízhatóság
Legjobb Tipp
Cruz Azul U23 nyer 1.48
4.6/10
1X2 Tipp
11.48
4.6/10
Gólok Száma
3.5 alatt1.25
2.3/10
Mindkét csapat gólt szerez
Nem1.62
3.8/10
Bet Builder Tipp
1X & 4.5 alatt1.25
4.8/10
Pontos eredmény
Cruz Azul U2310U.N.A.M.- Pumas U23

Statisztikák

Átlag / Meccs
Cruz A
U.N.A.M.-
Összes GólCruz Azul U23: 2.5U.N.A.M.- Pumas U23: 1.8
Lőtt GólokCruz Azul U23: 1.7U.N.A.M.- Pumas U23: 0.7
Kapott GólokCruz Azul U23: 0.8U.N.A.M.- Pumas U23: 1.1

Forma

Áttekintés: Utolsó 10 meccs
Cruz A
U.N.A.M.-
GyőzelmekCruz Azul U23: 6U.N.A.M.- Pumas U23: 3
Több mint 1.5 GólCruz Azul U23: 7U.N.A.M.- Pumas U23: 5
Több mint 2.5 GólCruz Azul U23: 5U.N.A.M.- Pumas U23: 2
Több mint 3.5 GólCruz Azul U23: 3U.N.A.M.- Pumas U23: 2
Mindkét csapat gólt szerzettCruz Azul U23: 4U.N.A.M.- Pumas U23: 2
Váratlan győzelmekCruz Azul U23: 0U.N.A.M.- Pumas U23: 0
Váratlan vereségekCruz Azul U23: 1U.N.A.M.- Pumas U23: 0

H2H

Cruz Azul U23 1
2 Döntetlen
3 U.N.A.M.- Pumas U23
Egymás elleni meccsek
25. ápr. 05.
Cruz Azul U231
U.N.A.M.- Pumas U230
24. okt. 26.
U.N.A.M.- Pumas U230
Cruz Azul U230
24. máj. 04.
Cruz Azul U231
U.N.A.M.- Pumas U232
24. máj. 01.
U.N.A.M.- Pumas U232
Cruz Azul U230
24. márc. 30.
U.N.A.M.- Pumas U231
Cruz Azul U230

Legutóbbi Meccsek