Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
CSM Reşiţa

CSM Resita Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€2.99m Ø 24.8 Liga II
54
Perlawanan diramal
64.8%
Kadar kebolehramalan
WLLWWL
Prestasi terkini
1.53
Gol / perlawanan
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

CSM Resita vs Gloria Bistrita, Liga II, sepak mula 10:30. Odds: 2.02 tuan rumah, 3.75 seri, 3.95 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 2.02, keyakinan 7.8/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
CSM Resita 1
Gloria Bistrita0
▴2.02
▾3.75
▾3.95
1
▴2.02
O1.5
▴1.33
Tidak
▾2.02
1
▴2.02
7.8
✓ 1
▴2.027.8
Bihor Oradea vs CSM Resita, Liga II, sepak mula 14:00. Odds: 2.14 tuan rumah, 3.50 seri, 3.35 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.35, keyakinan 5.7/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
FC Bihor2
CSM Resita0
▾2.14
3.50
▴3.35
1
▾2.14
O2.5
▴1.78
Ya
▴1.68
1X
▾1.35
5.7
✓ 1X
▾1.355.7
CSM Resita vs Cetatea Suceava, Liga II, sepak mula 09:00. Odds: 1.80 tuan rumah, 3.80 seri, 4.40 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.20, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
CSM Resita0
Cetatea Suceava2
▴1.80
3.80
▾4.40
X
3.80
O1.5
▾1.20
Ya
▾1.64
O1.5
▾1.20
6.6
✓ O1.5
▾1.206.6
CSM Resita vs Slatina, Liga II, sepak mula 11:00. Odds: 2.25 tuan rumah, 3.35 seri, 3.10 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menjaringkan gol, odds 1.45, keyakinan 8.1/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
CSM Resita3
Slatina1
▾2.25
▴3.35
▴3.10
2
▴3.10
U3.5
▴1.34
Ya
▾1.74
AS
▴1.45
8.1
✓ AS
▴1.458.1
Dumbravita vs CSM Resita, Liga II, sepak mula 15:30. Odds: 6.30 tuan rumah, 4.45 seri, 1.59 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.59, keyakinan 5.7/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Dumbravita0
CSM Resita2
▴6.30
▴4.45
▾1.59
2
▾1.59
O1.5
▾1.26
Ya
1.92
2
▾1.59
5.7
✓ 2
▾1.595.7
CSM Resita vs FC Bacau, Liga II, sepak mula 15:00. Odds: 2.00 tuan rumah, 3.55 seri, 4.10 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.29, keyakinan 7.1/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
CSM Resita0
FC Bacau1
▴2.00
▴3.55
▾4.10
1
▴2.00
O1.5
▾1.29
Ya
▾1.75
O1.5
▾1.29
7.1
O1.5
▾1.297.1
CSM Ramnicu Valcea vs CSM Resita, Liga II, sepak mula 09:00. Odds: 3.40 tuan rumah, 3.25 seri, 2.15 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 3.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Ramnicu Valcea1
CSM Resita2
▴3.40
▴3.25
▾2.15
X
▴3.25
O1.5
▾1.33
Ya
▾1.80
O1.5
▾1.33
3.0
✓ O1.5
▾1.333.0
CSM Resita vs CSA Steaua Bucuresti, Liga II, sepak mula 09:00. Odds: 2.32 tuan rumah, 3.35 seri, 3.05 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.40, keyakinan 5.8/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
CSM Resita2
Steaua1
▴2.32
▾3.35
▾3.05
1
▴2.32
O1.5
▾1.28
Ya
▾1.68
1X
▴1.40
5.8
✓ 1X
▴1.405.8
Tunari vs CSM Resita, Liga II, sepak mula 09:00. Odds: 2.65 tuan rumah, 3.35 seri, 2.60 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.44, keyakinan 8.4/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Tunari3
CSM Resita1
▾2.65
▴3.35
▴2.60
1
▾2.65
U3.5
▾1.36
Tidak
▾2.10
1X
▾1.44
8.4
✓ 1X
▾1.448.4

Statistik musim

Liga II Romania · Musim 2026
12Perlawanan Kadar kemenangan 67%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan7512
Menang538
Seri000
Kalah224
Gol dijaringkan10717
Gol dibolosi6713
Purata gol dijaringkan1.41.41.4
Purata gol dibolosi0.91.41.1
Tanpa bolos224
Gagal menjaringkan gol213
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-1
Pelawat0-2
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-2
Pelawat4-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah2
Pelawat4
Rentetan
Menang3
Kalah2
Sepakan penalti
1/ 1
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
4–0
0-15
4–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
2–2
61-75
2–3
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0-154
16-306
31-458
46-606
61-756
76-903
34Kuning
2Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.575%
9 Perlawanan
Lebih 1.558%
7 Perlawanan
Lebih 2.58%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Romania - Liga II
# Pasukan P G M
1 FC Politehnica Timisoara 12 23-10 28
2 Chindia Targoviste 12 30-14 27
3 Popești-Leordeni 12 28-16 27
4 Slatina 12 20-12 25
5 CSM Reşiţa 12 17-13 24
6 Cetatea Suceava 12 24-14 22
7 Concordia 12 28-19 22
8 Metalul Buzău 12 14-9 21
9 Bihor Oradea 12 20-12 19
10 FC Bacau 12 23-14 18
11 Metaloglobus 12 17-16 18
12 Gloria Bistriţa 12 15-15 18
13 CS Afumati 12 19-20 17
14 CSM Ramnicu Valcea 12 13-19 14
15 Unirea Slobozia 12 15-15 11
16 CSA Steaua Bucureşti 12 13-19 11
17 ASA Targu Mures 12 14-22 11
18 CSM Satu Mare 12 9-15 9
19 Viitorul Şelimbăr 12 8-22 9
20 CS Dinamo București 12 16-32 8
21 Ştefăneşti 12 7-29 6
22 Dumbrăviţa 12 9-25 4
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

Ramalan & tip pertaruhan CSM Reşiţa

Mencari ramalan CSM Reşiţa? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk CSM Reşiţa daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 54 perlawanan melibatkan CSM Reşiţa dengan ketepatan Best Tip sebanyak 64.8%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Liga II semasa, CSM Reşiţa mencatatkan 8 kemenangan, 0 seri dan 4 kekalahan dalam 12 perlawanan, menjaringkan 17 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 13 gol, dengan 4 perlawanan tanpa kemasukan gol.

CSM Reşiţa kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €2.99m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan CSM Reşiţa yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

CSM Reşiţa hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.