Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

Ø 14.0 K League 1
116
Perlawanan Diramal
65.5%
Kadar Kebolehramalan
LLDWLD
Prestasi Terkini
1.20
Gol / Perlawanan
Jeonbuk Motors tanpa kemenangan di tempat lawan dalam 6 perlawanan terakhir
Jeonbuk Motors mencatat lebih 1.5 gol dalam 8 perlawanan terakhir
Jeonbuk Motors tiada kad merah dalam 39 perlawanan terakhir
Perlawanan Seterusnya K League 1 · Ahd, 18 Okt · 06:00
Jeonbuk
VS06:00
Jeju SK
Buka ramalan
Langgan untuk melihat

Perlawanan Terkini

Jeonbuk Motors vs FC Seoul, K League 1, sepak mula 08:30. Odds: 3.20 tuan rumah, 3.35 seri, 2.22 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.37, keyakinan 5.3/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
FC SeoulSeoul2
▴3.20
▴3.35
▾2.22
2
▾2.22
U3.5
▴1.37
Ya
▾1.70
U3.5
▴1.37
5.3
✓ U3.5
▴1.375.3
Gangwon FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, sepak mula 11:30. Odds: 3.00 tuan rumah, 3.15 seri, 2.50 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.23, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Gangwon FCGangwon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴3.00
▴3.15
▾2.50
2
▾2.50
U3.5
▴1.23
Tidak
▾1.83
U3.5
▴1.23
7.3
✓ U3.5
▴1.237.3
Jeonbuk Motors vs Pohang Steelers, K League 1, sepak mula 11:00. Odds: 1.95 tuan rumah, 3.35 seri, 4.00 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.28, keyakinan 7.4/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Pohang SteelersPohang0
▴1.95
▾3.35
▾4.00
1
▴1.95
U3.5
▴1.28
Tidak
▴1.87
U3.5
▴1.28
7.4
✓ U3.5
▴1.287.4
Incheon United vs Jeonbuk Motors, K League 1, sepak mula 11:30. Odds: 2.85 tuan rumah, 3.10 seri, 2.67 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.22, keyakinan 6.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Incheon UnitedIncheon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴2.85
▾3.10
▴2.67
X
▾3.10
U3.5
▾1.22
Ya
▴1.92
U3.5
▾1.22
6.3
✓ U3.5
▾1.226.3
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, sepak mula 11:30. Odds: 3.25 tuan rumah, 3.30 seri, 2.22 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.31, keyakinan 7.5/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan tepat.
Tamat
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Tidak
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Jeonbuk Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
4.4
Penguasaan bola
48%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
3.3
DisiplinKad setiap perlawanan
2.1
Kadar Kemenangan
30%

Statistik Musim

K League 1 Korea Selatan · Musim 2026
30Perlawanan Kadar Kemenangan 37%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan151530
Menang7411
Seri3811
Kalah538
Gol Dijaringkan231538
Gol Dibolosi171128
Purata Gol Dijaringkan1.51.01.3
Purata Gol Dibolosi1.10.70.9
Tanpa Bolos7613
Tidak Menjaringkan Gol257
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah4-0
Pelawat1-3
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah1-3
Pelawat3-2
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah4
Pelawat3
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah3
Pelawat3
Rentetan
Menang3
Kalah2
Sepakan Penalti
1/ 2
50.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
4–4
0-15
3–4
16-30
8–3
31-45
7–7
46-60
2–2
61-75
14–7
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
4-2-3-125 G
4-3-32 G
4-1-4-11 G
4-4-21 G
60Kuning
0Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.577%
23 Perlawanan
Lebih 1.537%
11 Perlawanan
Lebih 2.510%
3 Perlawanan
Lebih 3.53%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
Kim Ye-geon Kim Ye-geon 17 MID 7.10
Tiago Orobó Tiago Orobó 32 FWD 6.74
G. Paulauskas G. Paulauskas 26 FWD 6.72
Oberdan Oberdan 30 MID 6.49
Kim Young-Bin Kim Young-Bin 34 DEF 6.45
Kim Jin-Gyu Kim Jin-Gyu 28 MID 6.32
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID 6.30
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 28 MID 6.28
Song Bum-Keun Song Bum-Keun 28 GK 6.26
Kang Sang-Yoon Kang Sang-Yoon 21 MID 6.19
Lee Dong-Jun Lee Dong-Jun 28 MID 6.15
Kim Seung-Sub Kim Seung-Sub 29 MID 6.10
Dodozinho Dodozinho 24 MID 6.01
João Gamboa João Gamboa 29 MID 5.89
Cho Wi-Je Cho Wi-Je 24 DEF 5.85
Kim Tae-Hyun Kim Tae-Hyun 29 DEF 5.80
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 36 DEF 5.65
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF 5.53
Italo Italo 23 FWD 5.48
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF 5.47
Lee Yeong-Jae Lee Yeong-Jae 31 MID 5.14
Bruno Mota Bruno Mota 29 FWD 5.01
Maeng Seong-Ung Maeng Seong-Ung 27 MID 4.49
Yeon Je-Un Yeon Je-Un 31 DEF 4.40
Park Ji-Soo Park Ji-Soo 32 DEF 4.33
Lee Sang-Myung Lee Sang-Myung 22 DEF 1.76

Kedudukan

Korea Selatan - K League 1
# Pasukan P G M
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Ramalan & Tips Pertaruhan Jeonbuk Motors

Mencari ramalan Jeonbuk Motors? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Jeonbuk Motors dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 116 perlawanan melibatkan Jeonbuk Motors dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 65.5%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim K League 1 semasa, Jeonbuk Motors mencatatkan 11 kemenangan, 11 seri dan 8 kekalahan dalam 30 perlawanan, menjaringkan 38 gol (1.3 setiap perlawanan) dan dibolosi 28 gol, dengan 13 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Jeonbuk Motors yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Jeonbuk Motors hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.