Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Malženice

Malzenice Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€805.00Th. Ø 23.3 2. liga
77
Perlawanan diramal
66.2%
Kadar kebolehramalan
DWDLDL
Prestasi terkini
1.27
Gol / perlawanan
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Humenne vs Malzenice, 2. liga, sepak mula 12:00. Odds: 2.62 tuan rumah, 3.35 seri, 2.45 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.24, keyakinan 5.4/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Humenne 2
Malzenice2
▴2.62
3.35
▾2.45
2
▾2.45
O1.5
▾1.24
Ya
▾1.60
O1.5
▾1.24
5.4
✓ O1.5
▾1.245.4
Malzenice vs Zlate Moravce, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.35 tuan rumah, 3.50 seri, 2.82 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.46, keyakinan 5.1/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
Malzenice3
Zlate Moravce0
▾2.35
▴3.50
▴2.82
1
▾2.35
U3.5
▴1.46
Ya
▾1.55
U3.5
▴1.46
5.1
✓ U3.5
▴1.465.1
Pohronie vs Malzenice, 2. liga, sepak mula 16:00. Odds: 1.57 tuan rumah, 4.30 seri, 4.95 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.57, keyakinan 8.9/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan meleset.
Tamat
Pohronie0
Malzenice0
▾1.57
▴4.30
▴4.95
1
▾1.57
U3.5
▴1.52
Tidak
▾2.15
1
▾1.57
8.9
1
▾1.578.9
Malzenice vs Inter Bratislava, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.32 tuan rumah, 3.45 seri, 2.72 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.42, keyakinan 4.3/10. Keputusan akhir 2–5, ramalan meleset.
Tamat
Malzenice2
Inter Bratislava5
▾2.32
▾3.45
▴2.72
X2
▴1.57
U3.5
▴1.42
Tidak
▴2.25
U3.5
▴1.42
4.3
U3.5
▴1.424.3
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 1.40 tuan rumah, 5.10 seri, 6.90 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 3.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Tidak
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Malzenice vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.90 tuan rumah, 3.55 seri, 2.27 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.47, keyakinan 7.4/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Malzenice1
L. Mikulas2
▴2.90
3.55
▾2.27
1
▴2.90
U3.5
▴1.47
Tidak
▴2.37
U3.5
▴1.47
7.4
✓ U3.5
▴1.477.4
Lokomotiva Zvolen vs Malzenice, 2. liga, sepak mula 14:30. Odds: 1.95 tuan rumah, 3.55 seri, 3.45 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.27, keyakinan 7.1/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan meleset.
Tamat
Zvolen1
Malzenice2
▾1.95
▴3.55
▴3.45
1
▾1.95
U3.5
▴1.45
Tidak
▴2.25
1X
▾1.27
7.1
1X
▾1.277.1
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.72 tuan rumah, 3.50 seri, 2.40 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 3.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
Ya
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0
Stara Lubovna vs Malzenice, 2. liga, sepak mula 16:00. Odds: 2.80 tuan rumah, 3.85 seri, 2.37 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.43, keyakinan 2.9/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Lubovna1
Malzenice2
▾2.80
▴3.85
▴2.37
2
▴2.37
O2.5
▾1.80
Ya
▾1.62
X2
▴1.43
2.9
✓ X2
▴1.432.9

Statistik musim

2. liga Slovakia · Musim 2026
15Perlawanan Kadar kemenangan 27%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan7815
Menang314
Seri044
Kalah437
Gol dijaringkan14721
Gol dibolosi131023
Purata gol dijaringkan2.00.91.4
Purata gol dibolosi1.91.31.5
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol134
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-0
Pelawat1-2
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-5
Pelawat2-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah5
Pelawat2
Rentetan
Menang1
Kalah2
Sepakan penalti
3/ 5
60.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
1–2
0-15
1–4
16-30
7–3
31-45
3–4
46-60
2–4
61-75
6–7
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0-151
16-305
31-455
46-608
61-759
76-9010
41Kuning
2Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.573%
11 Perlawanan
Lebih 1.540%
6 Perlawanan
Lebih 2.520%
3 Perlawanan
Lebih 3.57%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Slovakia - 2. liga
# Pasukan P G M
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Ramalan & tip pertaruhan Malženice

Mencari ramalan Malženice? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Malženice daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 77 perlawanan melibatkan Malženice dengan ketepatan Best Tip sebanyak 66.2%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 2. liga semasa, Malženice mencatatkan 4 kemenangan, 4 seri dan 7 kekalahan dalam 15 perlawanan, menjaringkan 21 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 23 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Malženice kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €805.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Malženice yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Malženice hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.