Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Europa II

Europa II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

20
Voorspelde wedstrijden
50.0%
Voorspelbaarheid
LWWLDL
Recente Vorm
1.87
Goals / Wedstrijd
Geen aankomende wedstrijden

Europa II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Europa II vs San Cristobal, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.85 thuis, 3.30 gelijkspel, 4.05 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.82, vertrouwen 5.2/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Europa II0
San CristobalSan C1
1.85
3.30
4.05
1
▾1.82
U3.5
▴1.29
Ja
▾1.82
1
▾1.82
5.2
1
▾1.825.2
Vilassar Mar vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 17:15. Quoteringen: 2.07 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.35 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.72, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–6, tip niet uitgekomen.
Eind
Vilassar Mar1
Europa II6
▾2.07
▴3.40
▴3.35
2
▴3.35
U2.5
▴1.72
Nee
▴1.83
U2.5
▴1.72
4.9
U2.5
▴1.724.9
Europa II vs Montanesa, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.05 gelijkspel, 3.00 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.57, vertrouwen 6.3/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Europa II1
Montanesa0
▾2.35
▾3.05
▴3.00
2
▴3.00
U2.5
1.62
Nee
▴1.85
X2
▴1.57
6.3
X2
▴1.576.3
Europa II vs L'Escala, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 16:00. Quoteringen: 2.37 thuis, 3.05 gelijkspel, 2.92 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.29, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Europa II0
L'Escala2
▴2.37
▾3.05
▾2.92
1
▾2.12
U3.5
▴1.28
Ja
▾1.77
1X
▾1.29
4.9
1X
▾1.294.9
Cerdanyola del Valles vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.15 gelijkspel, 2.87 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.34, vertrouwen 6.5/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Cerdanyola del VallesCerdanyola0
Europa II0
▾2.35
▴3.15
▴2.87
2
▴2.87
O1.5
1.34
Ja
▴1.78
O1.5
1.34
6.5
O1.5
1.346.5
Europa II vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:30. Quoteringen: 2.25 thuis, 3.30 gelijkspel, 2.92 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.31, vertrouwen 4.5/10. Eindstand 0–3, tip uitgekomen.
Eind
Europa II0
Mollerussa3
▾2.25
▴3.30
▴2.92
X
▴3.30
O1.5
1.31
Nee
▾1.97
O1.5
1.31
4.5
✓ O1.5
1.314.5
San Cristobal vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:30. Quoteringen: 2.42 thuis, 3.25 gelijkspel, 2.88 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.30, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 4–0, tip niet uitgekomen.
Eind
San CristobalSan C 4
Europa II 0
▴2.42
▾3.25
▾2.88
2
▾2.88
U3.5
1.30
Nee
2.00
U3.5
1.30
5.1
U3.5
1.305.1
Badalona vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.52 thuis, 3.95 gelijkspel, 5.75 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.40, vertrouwen 7.4/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Badalona0
Europa II2
▾1.52
▴3.95
▴5.75
1
▾1.52
U3.5
▴1.40
Nee
▴1.90
U3.5
▴1.40
7.4
✓ U3.5
▴1.407.4
Europa II vs Montanesa, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.00 gelijkspel, 3.75 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.61, vertrouwen 4.1/10. Eindstand 4–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Europa II4
Montanesa2
▾2.05
▾3.00
▴3.75
1
▾2.05
U2.5
▾1.61
Nee
▾1.65
U2.5
▾1.61
4.1
U2.5
▾1.614.1
CE Europa B vs Peralada, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.52 thuis, 3.00 gelijkspel, 2.92 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.23, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
CE Europa BEuropa II2
Peralada 1
▴2.52
▾3.00
▾2.92
X
▾3.00
U3.5
▾1.23
Nee
▾1.78
U3.5
▾1.23
8.0
✓ U3.5
▾1.238.0
UE Vic vs CE Europa B, Tercera División RFEF - Group 5, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.47 thuis, 3.05 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.21, vertrouwen 7.8/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
UE VicVic1
CE Europa BEuropa II2
▴2.47
▾3.05
▾3.10
X
▾3.05
U3.5
▾1.21
Nee
1.80
U3.5
▾1.21
7.8
✓ U3.5
▾1.217.8

Seizoensstatistieken

Tercera División RFEF - Group 5 Spanje · Seizoen 2026
6Wedstrijden Winstpercentage 33%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden336
Overwinningen112
Gelijkspelen022
Nederlagen202
Doelpunten voor1910
Doelpunten tegen347
Gem. doelpunten voor0.33.01.7
Gem. doelpunten tegen1.01.31.2
Clean sheets112
Wedstrijden zonder doelpunt213
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis1-0
Uit1-6
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit-
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis1
Uit6
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst2
Verlies1
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
0–0
0-15
4–1
16-30
1–0
31-45
3–2
46-60
2–2
61-75
0–2
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.550%
3 Wedstrijden
Boven 1.533%
2 Wedstrijden
Boven 2.533%
2 Wedstrijden
Boven 3.517%
1 Wedstrijden
Boven 4.517%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Spanje - Tercera División RFEF - Group 5
# Team G D P
1 Pobla Mafumet 6 9-7 10
2 Badalona 5 10-4 9
3 Montañesa 5 7-4 9
4 Europa II 6 10-7 8
5 Vilanova 4 7-5 8
6 Martinenc 5 11-10 8
7 Atlètic Lleida 6 7-8 8
8 Grama 5 6-4 7
9 L'Escala 5 8-7 7
10 Mollerussa 5 3-3 7
11 San Cristóbal 5 5-8 7
12 L'Hospitalet 4 6-4 6
13 Cornellà 5 6-5 6
14 Tona 6 5-9 6
15 San Juan Atletico de Montcada 5 5-10 6
16 Peralada 4 5-3 5
17 Cerdanyola del Vallès 5 4-6 5
18 Vilassar Mar 6 5-15 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 5 (Play Offs) Relegation

Europa II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Europa II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Europa II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 20 wedstrijden met Europa II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 50.0%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Tercera División RFEF - Group 5-seizoen heeft Europa II 2 overwinningen, 2 gelijkspelen en 2 nederlagen behaald in 6 wedstrijden, met 10 doelpunten gescoord (1.7 per wedstrijd) en 7 tegendoelpunten, met 2 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Europa II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Europa II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.