Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
CSM Ramnicu Valcea

CSM Ramnicu Valcea Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

7
Voorspelde wedstrijden
71.4%
Voorspelbaarheid
LWLLWD
Recente Vorm
1.40
Goals / Wedstrijd
CSM Ramnicu Valcea kreeg 3+ gele kaarten in de laatste 5 wedstrijden
CSM Ramnicu Valcea kreeg geen rode kaarten in de laatste 40 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

CSM Ramnicu Valcea heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Gloria Bistrita vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, aftrap 09:00. Quoteringen: 1.75 thuis, 3.80 gelijkspel, 4.25 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Gloria Bistrita1
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea0
▾1.75
▴3.80
▴4.25
X
▴3.80
O1.5
▾1.26
Ja
▾1.77
O1.5
▾1.26
4.7
O1.5
▾1.264.7
CSM Ramnicu Valcea vs Bihor Oradea, Liga II, aftrap 09:30. Quoteringen: 4.25 thuis, 3.75 gelijkspel, 1.97 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 4.6/10. Eindstand 3–2, tip niet uitgekomen.
Eind
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea3
Bihor OradeaFC Bihor2
▴4.25
▴3.75
▾1.97
2
▾1.97
O1.5
▾1.22
Ja
▾1.68
X2
▾1.30
4.6
X2
▾1.304.6
Cetatea Suceava vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, aftrap 09:00. Quoteringen: 1.87 thuis, 3.80 gelijkspel, 3.90 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.26, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Cetatea Suceava 4
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea0
▾1.87
▴3.80
▴3.90
1
▾1.87
U3.5
▴1.62
Ja
▾1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
CSM Ramnicu Valcea vs CSM Resita, Liga II, aftrap 09:00. Quoteringen: 3.40 thuis, 3.25 gelijkspel, 2.15 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.33, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea1
CSM Resita2
▴3.40
▴3.25
▾2.15
X
▴3.25
O1.5
▾1.33
Ja
▾1.80
O1.5
▾1.33
3.0
✓ O1.5
▾1.333.0
Dumbravita vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, aftrap 09:00. Quoteringen: 3.10 thuis, 3.40 gelijkspel, 2.35 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.37, vertrouwen 4.5/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Dumbravita0
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea1
▴3.10
▴3.40
▾2.35
2
▾2.35
U2.5
▴1.70
Nee
▴1.88
X2
▾1.37
4.5
✓ X2
▾1.374.5
CSM Ramnicu Valcea vs FC Bacau, Liga II, aftrap 09:00. Quoteringen: 2.60 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.65 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.39, vertrouwen 2.5/10. Eindstand 2–2, tip niet uitgekomen.
Eind
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea2
FC Bacau2
2.60
▴3.55
▾2.65
X
▴3.55
U3.5
▴1.39
Ja
▾1.66
U3.5
▴1.39
2.5
U3.5
▴1.392.5

Ramnicu Valcea Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
SchotenOp doel / wedstrijd
5.2
Balbezit
53%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
3.8
DisciplineKaarten per wedstrijd
2.9
Winstpercentage
30%

Seizoensstatistieken

Liga II Roemenië · Seizoen 2026
9Wedstrijden Winstpercentage 33%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden549
Overwinningen123
Gelijkspelen202
Nederlagen224
Doelpunten voor7310
Doelpunten tegen8614
Gem. doelpunten voor1.40.81.1
Gem. doelpunten tegen1.61.51.6
Clean sheets011
Wedstrijden zonder doelpunt123
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-2
Uit1-2
Zwaarste nederlaag
Thuis1-2
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit4
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
2–2
0-15
2–2
16-30
2–3
31-45
3–4
46-60
1–1
61-75
0–2
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-152
16-303
31-452
46-606
61-753
76-908
26Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.567%
6 Wedstrijden
Boven 1.533%
3 Wedstrijden
Boven 2.511%
1 Wedstrijden
Boven 3.50%
0 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Roemenië - Liga II
# Team G D P
1 Slatina 9 18-8 22
2 FC Politehnica Timisoara 9 19-8 21
3 CSM Reşiţa 9 16-9 21
4 Chindia Targoviste 9 20-10 18
5 Popești-Leordeni 9 22-14 18
6 CS Afumati 9 16-12 17
7 Metalul Buzău 9 10-7 17
8 FC Bacau 8 19-8 15
9 Cetatea Suceava 9 18-12 15
10 Concordia 9 19-16 15
11 Gloria Bistriţa 9 13-10 15
12 ASA Targu Mures 9 12-16 11
13 Metaloglobus 9 11-15 11
14 CSM Ramnicu Valcea 9 10-14 11
15 Bihor Oradea 8 13-10 9
16 Unirea Slobozia 9 12-12 7
17 CSA Steaua Bucureşti 9 10-18 6
18 Viitorul Şelimbăr 9 7-15 6
19 Ştefăneşti 9 6-19 6
20 CSM Satu Mare 9 5-12 5
21 CS Dinamo București 9 11-29 4
22 Dumbrăviţa 9 6-19 3
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

CSM Ramnicu Valcea voorspellingen & wedtips

Op zoek naar CSM Ramnicu Valcea voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor CSM Ramnicu Valcea op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 7 wedstrijden met CSM Ramnicu Valcea geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 71.4%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Liga II-seizoen heeft CSM Ramnicu Valcea 3 overwinningen, 2 gelijkspelen en 4 nederlagen behaald in 9 wedstrijden, met 10 doelpunten gescoord (1.1 per wedstrijd) en 14 tegendoelpunten, met 1 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide CSM Ramnicu Valcea voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

CSM Ramnicu Valcea is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.