Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Radnik Hadžići

Radnik Hadžići Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

€1.50m Ø 22.2 1st League - FBiH
7
Tippede kamper
85.7%
Forutsigbarhetsgrad
LLLLLL
Formkurve
0.87
Mål / kamp
Radnik Hadžići fikk ingen røde kort i de siste 40 kampene
Ingen kommende kamper

Radnik Hadžići har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.

Siste kamper

Bratstvo Gracanica vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, kampstart 13:30. Odds: 1.68 hjemme, 3.30 uavgjort, 4.50 borte. Best Tip: minst 2 mål i kampen, odds 1.34, tillit 2.8/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Bratstvo GracanicaBratstvo G2
Radnik HadziciHadzici1
1.68
3.30
4.50
1
1.68
O1.5
1.34
Ja
2.00
O1.5
1.34
2.8
✓ O1.5
1.342.8
Radnik Hadzici vs Stupcanica Olovo, 1st League - FBiH, kampstart 14:00. Odds: 3.05 hjemme, 3.15 uavgjort, 2.25 borte. Best Tip: borteseier eller uavgjort, odds 1.32, tillit 3.7/10. Sluttresultat 1–3, tipset gikk inn.
Slutt
Radnik HadziciHadzici1
Stupcanica OlovoStupcanica3
3.05
▾3.15
▴2.25
2
▴2.25
U2.5
▾1.69
Nei
1.88
X2
▴1.32
3.7
✓ X2
▴1.323.7
Radnik Hadzici vs Travnik, 1st League - FBiH, kampstart 14:30. Odds: 3.35 hjemme, 3.35 uavgjort, 2.15 borte. Best Tip: borteseier eller uavgjort, odds 1.28, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
Radnik HadziciHadzici0
Travnik1
▴3.35
▾3.35
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▴1.67
Nei
1.83
X2
▾1.28
5.0
✓ X2
▾1.285.0
Sloboda Tuzla vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, kampstart 14:30. Odds: 1.55 hjemme, 3.50 uavgjort, 5.40 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.55, tillit 5.0/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Sloboda TuzlaSloboda3
Radnik HadziciHadzici0
1.55
3.50
5.40
1
1.55
O1.5
1.33
Ja
2.08
1
1.55
5.0
✓ 1
1.555.0
Radnik Hadzici vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH, kampstart 15:00. Odds: 3.25 hjemme, 3.15 uavgjort, 2.37 borte. Best Tip: minst ett lag scorer ikke, odds 1.73, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
Radnik HadziciHadzici0
GOSK Gabela1
▴3.25
▾3.15
▾2.37
2
▾2.37
U2.5
▾1.58
Nei
1.73
BTTS Nei
1.73
5.0
✓ BTTS Nei
1.735.0
Posusje vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, kampstart 18:00. Odds: 1.35 hjemme, 4.50 uavgjort, 9.00 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.35, tillit 5.0/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Posusje2
Radnik HadziciHadzici1
1.35
4.50
9.00
1
1.35
U3.5
1.25
Nei
1.44
1
1.35
5.0
✓ 1
1.355.0
Gradina vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, kampstart 15:30. Odds: 1.67 hjemme, 3.70 uavgjort, 4.33 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.41, tillit 3.8/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Gradina1
Radnik HadziciHadzici1
1.67
3.70
4.33
X
3.70
U3.5
1.41
Nei
2.13
U3.5
1.41
3.8
✓ U3.5
1.413.8
Buducnost Banovici vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, kampstart 16:00. Odds: 1.62 hjemme, 3.80 uavgjort, 4.50 borte. Best Tip: maksimalt 2 mål i kampen, odds 1.57, tillit 3.7/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Buducnost BanoviciBanovici2
Radnik HadziciHadzici1
1.62
3.80
4.50
X2
2.10
U2.5
1.57
Nei
1.62
U2.5
1.57
3.7
U2.5
1.573.7
Odds: 1.57 hjemme, 3.90 uavgjort, 4.50 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.57, tillit 5.9/10. Sluttresultat 4–1.
Slutt
Zvijezda GradacacGradacac4
Radnik HadziciHadzici1
1.57
3.90
4.50
1
1.57
O1.5
1.18
Ja
1.62
1
1.57
5.9
1
1.575.9
Odds: 1.95 hjemme, 3.00 uavgjort, 3.70 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.17, tillit 1.6/10. Sluttresultat 0–2.
Slutt
Radnik HadziciHadzici0
Rudar KakanjKakanj2
1.95
3.00
3.70
X
3.00
U2.5
1.50
Nei
1.65
1X
1.17
1.6
1X
1.171.6
Odds: 1.75 hjemme, 3.60 uavgjort, 4.06 borte. Best Tip: minst 2 mål i kampen, odds 1.43, tillit 6.2/10. Sluttresultat 2–1.
Slutt
Travnik2
Radnik HadziciHadzici1
1.75
3.60
4.06
1
1.75
O1.5
1.43
Ja
2.22
O1.5
1.43
6.2
O1.5
1.436.2

Sesongstatistikk

1st League - FBiH Bosnia · Sesong 2026
11Kamper Seiersprosent 27%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper5611
Seire213
Uavgjorte011
Tap347
Scorede mål549
Innslupne mål6915
Snitt scorede mål1.00.70.8
Snitt innslupne mål1.21.51.4
Kamper uten baklengsmål123
Kamper uten scoring235
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme2-0
Borte0-2
Største tap
Hjemme1-3
Borte3-0
Flest scorede mål
Hjemme2
Borte2
Flest innslupne mål
Hjemme3
Borte3
Rekker
Seire1
Tap5
Straffespark
1/ 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
2–2
0-15
0–1
16-30
1–5
31-45
1–2
46-60
2–2
61-75
1–2
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
16-301
61-752
3Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.555%
6 Kamper
Over 1.527%
3 Kamper
Over 2.50%
0 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Bosnia - 1st League - FBiH
# Lag K M P
1 Posušje 11 17-7 27
2 Travnik 11 20-8 25
3 Sloboda Tuzla 11 18-8 21
4 Stupčanica Olovo 11 23-10 20
5 GOŠK Gabela 11 16-9 20
6 Igman Konjic 11 14-10 19
7 TOŠK Tešanj 11 17-13 17
8 Bratstvo Gračanica 11 13-15 14
9 Jedinstvo Bihać 11 17-16 13
10 Vitez 11 10-15 12
11 Zvijezda Gradačac 11 11-10 11
12 Radnik Hadžići 11 9-15 10
13 Budućnost Banovići 11 12-21 10
14 Rudar Kakanj 11 7-19 8
15 Čapljina 11 11-24 8
16 Tomislav 11 13-28 8

Tips og prognoser for Radnik Hadžići

Leter du etter tips for Radnik Hadžići? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Radnik Hadžići fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 7 kamper med Radnik Hadžići, med en treffsikkerhet for Best Tip på 85.7%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i 1st League - FBiH-sesongen har Radnik Hadžići 3 seire, 1 uavgjorte og 7 tap på 11 kamper. Laget har scoret 9 mål (0.8 per kamp), sluppet inn 15 og har 3 kamper uten baklengsmål.

Radnik Hadžići har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €1.50m.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Radnik Hadžići forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Radnik Hadžići er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.