1. Fotballtips
  2. Ligaer
  3. Ligi kuu Bara
  4. Fountain Gate
Fountain Gate

Fountain Gate Spådommer, statistikk og form

Markedsverdi: €50.00Th.
KEY INSIGHT Fountain Gate slapp inn minst ett mål i de siste 13 kampene
TREND Fountain Gate fikk ingen røde kort i de siste 29 kampene
TREND Fountain Gate tapte uten å score i de siste 3 kampene

Nylig form

DLLLD
21 Predikerte kamper
66.67% Forutsigbarhetsgrad

Fountain Gate Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper

Avslutninger
På mål / kamp
3.5
Ballbesittelse
44%
Hjørnespark
Snitt per kamp
4.2
Disiplin
Kort per kamp
1.2
Seiersprosent
30%

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

09:00

Ferdig
Namungo
Namungo
0 : 0
Fountain Gate
Fountain Gate
1.7
3.25
4.8

1

1.7

U2.5

1.58

NO

1.63

U2.5

1.58
7.3/10

01:00

Ferdig
Singida B
Singida Big Stars
2 : 1
Ruvu Shooting
Ruvu S
1.35
4.25
7.75

1

1.35

U3.5

1.28

NO

1.58

1

1.35
8.5/10

09:00

Ferdig
Fountain Gate
Fountain Gate
0 : 1
Mashujaa
Mashujaa
3.25
2.92
2.6

X

2.92

U2.5

1.5

NO

1.7

U2.5

1.5
5/10

09:00

Ferdig
Fountain Gate
Fountain Gate
0 : 2
Young Africans
Young A
11.25
5.3
1.22

2

1.22

O2.5

1.74

NO

1.51

H2

1.72
5/10

09:00

Ferdig
Fountain Gate
Fountain Gate
0 : 2
Azam
Azam
6.3
3.65
1.78

2

1.78

U2.5

1.67

NO

1.61

2

1.78
5/10

01:00

Ferdig
Singida B
Singida Big Stars
3 : 0
Polisi Tanzania
Polisi T
1.3
4.35
9

1

1.3

U2.5

1.62

NO

1.41

1

1.3
8.5/10

09:00

Ferdig
JKT Tanzania
JKT Tanzania
2 : 2
Fountain Gate
Fountain Gate
1.68
3.4
5.4

1

1.68

U2.5

1.53

NO

1.52

U2.5

1.53
5/10

07:00

Ferdig
Tanzania
Tanzania Prisons
1 : 0
Fountain Gate
Fountain Gate
2.4
3
3.3

1

2.4

O1.5

1.5

YES

2.15

O1.5

1.5
5/10

09:15

Ferdig
Fountain Gate
Fountain Gate
3 : 2
Coastal Union
Coastal Union
2.62
3.05
2.75

2

2.75

O1.5

1.53

YES

2.05

X2

1.45
5/10

07:00

Ferdig
Fountain Gate
Fountain Gate
1 : 2
Pamba Jiji
Pamba Jiji
3.4
3
2.2

2

2.2

U2.5

1.41

NO

1.53

U2.5

1.41
3.6/10

09:00

Ferdig
Singida B
Singida Big Stars
2 : 3
Kagera Sugar
Kagera S
1.85
3.1
4.19

2

4.19

U2.5

1.5

NO

1.62

U2.5

1.5
5/10

Spådommer og oddstips for Fountain Gate

Leter du etter spådommer for Fountain Gate? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Fountain Gate, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 21 kamper med Fountain Gate, med en treffsikkerhet for beste tips på 66.67%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Ligi kuu Bara-sesongen har Fountain Gate oppnådd 8 seire, 6 uavgjort og 15 tap i 29 kamper, scoret 21 mål (0.7 per kamp) og sluppet inn 41, med 6 kamper uten innslupne mål.

Fountain Gate har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €50.00Th..

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Fountain Gate forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Fountain Gate er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 160 ligaer.

Ligi kuu BaraTanzania • Sesong 2025
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper141529
Seire538
Uavgjorte156
Tap8715
Scorede mål111021
Innslupne mål212041
Snitt scorede mål0.80.70.7
Snitt innslupne mål1.51.31.4
Kamper uten baklengsmål336
Kamper uten scoring6915
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 3-2
Borte 2-3
Største tap
Hjemme 1-4
Borte 3-0
Flest scorede mål
Hjemme 3
Borte 3
Flest innslupne mål
Hjemme 4
Borte 3
Rekker
Seire 2
Tap 3
Straffespark
1 / 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0-15 1
16-30 2
31-45 7
46-60 3
61-75 4
76-90 8
28 Gule
0 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 48%
14 Kamper
Mer enn 1.5 17%
5 Kamper
Mer enn 2.5 7%
2 Kamper
Mer enn 3.5 0%
0 Kamper
Mer enn 4.5 0%
0 Kamper
Ingen tilgjengelige spillerdata