Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
ES Hammam-Sousse

ES Hammam-Sousse Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

17
Przewidziane mecze
70.6%
Skuteczność prognoz
LLLLLD
Ostatnia forma
0.93
Gole / Mecz
ES Hammam-Sousse przegrał ostatnie 4 meczów
ES Hammam-Sousse nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 19 meczach
ES Hammam-Sousse bez zwycięstwa w ostatnich 10 meczach
Brak nadchodzących meczów

ES Hammam-Sousse nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

ES Hammam-Sousse vs US Ben Guerdane, Ligue 1, początek o 14:30. Kursy: 2.45 gospodarze, 2.70 remis, 3.30 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.55, zaufanie 6.9/10. Wynik końcowy 0–2, typ wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US Ben GuerdaneBen Guerdane2
▾2.45
▾2.70
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.39
Nie
▾1.60
X2
▴1.55
6.9
✓ X2
▴1.556.9
ES Zarzis vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, początek o 14:30. Kursy: 1.83 gospodarze, 3.00 remis, 5.00 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 4.6/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
ES ZarzisZarzis2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴1.83
▾3.00
▴5.00
1
▴1.83
U2.5
▾1.38
Nie
▾1.47
U2.5
▾1.38
4.6
✓ U2.5
▾1.384.6
ES Hammam-Sousse vs Stade Tunisien, Ligue 1, początek o 16:00. Kursy: 3.70 gospodarze, 3.00 remis, 2.22 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.33, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 1–3, typ nie wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
Stade Tunisien3
▾3.70
▾3.00
▴2.22
X
▾3.00
U2.5
▾1.33
Nie
▾1.50
U2.5
▾1.33
6.8
U2.5
▾1.336.8
ES Metlaoui vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 2.12 gospodarze, 2.87 remis, 3.85 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.36, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 1–0, typ wszedł.
Koniec
ES MetlaouiMetlaoui1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴2.12
2.87
▾3.85
1X
▴1.26
U2.5
1.36
Nie
▴1.52
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Club Africain vs Hammam-Sousse, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 1.36 gospodarze, 4.30 remis, 9.50 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.57, zaufanie 6.3/10. Wynik końcowy 1–0, typ wszedł.
Koniec
Club Africain1
Hammam-SousseHamam-Sousse0
▾1.36
▴4.30
▴9.50
1
▾1.36
U2.5
▴1.57
Nie
▾1.37
U2.5
▴1.57
6.3
✓ U2.5
▴1.576.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 4.10 gospodarze, 2.80 remis, 2.55 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.34, zaufanie 5.3/10. Wynik końcowy 0–0, typ wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
Nie
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
ES Hammam-Sousse vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, początek o 16:00. Kursy: 2.62 gospodarze, 3.05 remis, 2.62 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.51, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 2–3, typ nie wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Progres Sakiet EddaierProgres S3
2.62
▴3.05
2.62
1X
1.41
U2.5
▾1.51
Nie
1.74
U2.5
▾1.51
5.0
U2.5
▾1.515.0
CS Hammam-Lif vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, początek o 16:00. Kursy: 1.95 gospodarze, 3.25 remis, 4.40 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.53, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
CS Hammam-LifHammam-Lif1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▾1.95
▴3.25
▴4.40
X2
1.78
U2.5
▾1.53
Nie
▾1.57
U2.5
▴1.53
6.2
✓ U2.5
▴1.536.2
ES Hammam-Sousse vs Sfax Railways, Ligue 2, początek o 16:00. Kursy: 1.52 gospodarze, 3.60 remis, 7.25 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.52, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Sfax Railways 22
▾1.52
▴3.60
▴7.25
1
▾1.52
U2.5
▴1.55
Nie
▾1.52
1
▾1.52
6.8
1
▾1.526.8
Kerkennah vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, początek o 15:30. Kursy: 4.35 gospodarze, 3.25 remis, 1.95 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.53, zaufanie 6.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ nie wszedł.
Koniec
Kerkennah2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴4.35
▾3.25
▴1.95
2
▴1.95
U2.5
1.53
Nie
▴1.72
U2.5
1.53
6.6
U2.5
1.536.6
ES Hammam-Sousse vs Menzel Bourguiba, Ligue 2, początek o 15:00. Kursy: 1.10 gospodarze, 8.60 remis, 18.00 goście. Najlepszy typ: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.32, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 3–0, typ wszedł.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse3
Menzel BourguibaMenzel B0
▾1.10
▴8.60
▴18.00
1
▾1.10
O2.5
▾1.42
Nie
▾1.32
No BTTS
▾1.32
6.2
✓ No BTTS
▾1.326.2
Bouselem vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, początek o 14:30. Kursy: 3.95 gospodarze, 3.10 remis, 2.05 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.47, zaufanie 4.7/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Bouselem0
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴3.95
▾3.10
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
1.47
Nie
1.59
U2.5
1.47
4.7
✓ U2.5
1.474.7
Hamam-Sousse vs US Tataouine, Ligue 2, początek o 14:30. Kursy: 1.74 gospodarze, 3.35 remis, 5.10 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.74, zaufanie 5.7/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Hamam-Sousse2
US Tataouine0
▾1.74
3.35
▴5.10
1
▾1.74
U2.5
1.48
Nie
1.57
1
▾1.74
5.7
✓ 1
▾1.745.7

Statystyki sezonu

Ligue 1 Tunezja · Sezon 2026
4Mecze Procent zwycięstw 0%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze224
Zwycięstwa000
Remisy101
Porażki123
Gole strzelone101
Gole stracone325
Średnia goli strzelonych0.50.00.3
Średnia goli straconych1.51.01.3
Mecze bez straty gola101
Mecze bez strzelonego gola123
Rekordy i serie
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe1-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie1
Na wyjeździe0
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe1
Serie
Zwycięstwa0
Porażki0
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
0–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-151
16-301
31-451
46-602
76-903
9Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.525%
1 meczów
Powyżej 1.50%
0 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Typy bukmacherskie i prognozy na ES Hammam-Sousse

Szukasz typów na ES Hammam-Sousse? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na ES Hammam-Sousse generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 17 meczów z udziałem ES Hammam-Sousse, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 70.6%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Ligue 1 ES Hammam-Sousse ma bilans 0-1-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 4 meczach, przy 1 golach strzelonych (0.3 na mecz) i 5 straconych oraz 1 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na ES Hammam-Sousse pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

ES Hammam-Sousse to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.