1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Mechelen II
Mechelen II

Mechelen II Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €925.00Th.
KEY INSIGHT Mechelen II miał poniżej 3.5 gola w ostatnich 6 meczach
TREND Mechelen II nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach

Ostatnia forma

WLDWL
11 Przewidziane mecze
45.45% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

09:00

Zakończony
Oudenaarde
Oudenaarde
1 : 0
Mechelen II
Mechelen II
2.55
3.55
2.22

X2

1.37

O2.5

1.66

YES

1.59

O2.5

1.66
3.3/10

14:00

Zakończony
Mechelen II
Mechelen II
3 : 0
Zulte Waregem II
Zulte II
1.83
3.9
3.15

1

1.83

O2.5

1.47

YES

1.48

1X

1.25
8/10

09:00

Zakończony
Torhout
Torhout
0 : 0
Mechelen II
Mechelen II
1.45
4.85
4.3

X2

2.27

O2.5

1.52

YES

1.69

O2.5

1.52
5.4/10

14:00

Zakończony
KV Mechelen 2
KV Mechelen 2
1 : 2
Mandel United
Mandel United
3.9
3.75
1.66

1

3.9

U3.5

1.54

YES

1.51

1X

1.92
5.6/10

09:00

Zakończony
KRC Harelbeke
KRC Harelbeke
1 : 2
KV Mechelen 2
KV Mechelen 2
1.83
3.6
3.4

2

3.4

O2.5

1.44

YES

1.43

GG

1.43
5.5/10

14:00

Zakończony
KV Mechelen 2
KV Mechelen 2
2 : 1
Westhoek
Westhoek
2.35
4
2.25

1

2.35

O2.5

1.49

YES

1.48

1X

1.48
3.8/10

14:00

Zakończony
KRC Gent
KRC Gent
0 : 2
KV Mechelen 2
KV Mechelen 2
1.55
3.8
4.65

X

3.8

O2.5

1.54

YES

1.6

GG

1.6
6.2/10

14:00

Zakończony
KV Mechelen 2
KV Mechelen 2
2 : 3
Wetteren
Wetteren
2.17
3.9
2.5

1

2.17

O2.5

1.62

YES

1.59

1X

1.39
5.1/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Mechelen II

Szukasz typów na Mechelen II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Mechelen II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 11 meczów z udziałem Mechelen II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 45.45%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Second Amateur Division - VFV A Mechelen II zanotował 10 zwycięstw, 5 remisów i 15 porażek w 30 meczach, strzelając 51 goli (1.7 na mecz) i tracąc 58, zachowując 5 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Mechelen II wynosi €925.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Mechelen II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Second Amateur Division - VFV ABelgium • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze151530
Zwycięstwa3710
Remisy505
Porażki7815
Gole strzelone272451
Gole stracone292958
Średnia goli strzelonych1.81.61.7
Średnia goli straconych1.91.91.9
Mecze bez straty gola325
Mecze bez strzelonego gola347
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 4-0
Na wyjeździe 1-5
Najwyższa porażka
U siebie 0-3
Na wyjeździe 5-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 5
Najwięcej straconych goli
U siebie 3
Na wyjeździe 5
Serie
Zwycięstwa 3
Porażki 3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 77%
23 Mecze
Powyżej 1.5 50%
15 Mecze
Powyżej 2.5 30%
9 Mecze
Powyżej 3.5 10%
3 Mecze
Powyżej 4.5 3%
1 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach