1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Zulte Waregem II
Zulte Waregem II

Zulte Waregem II Typy, statystyki i forma

KEY INSIGHT Zulte Waregem II nie wygrał żadnego z ostatnich 13 meczów
TREND Zulte Waregem II nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach
TREND Zulte Waregem II nie wygrał na wyjeździe w ostatnich 8 meczach

Ostatnia forma

DDDLW
11 Przewidziane mecze
72.73% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

09:00

Zakończony
Zulte II
Zulte Waregem II
4 : 1
FC Lebbeke
FC Lebbeke
2.02
3.9
2.7

1

2.02

O2.5

1.69

YES

1.66

1X

1.34
8/10

14:00

Zakończony
Mechelen II
Mechelen II
3 : 0
Zulte Waregem II
Zulte II
1.83
3.9
3.15

1

1.83

O2.5

1.47

YES

1.48

1X

1.25
8/10

12:30

Zakończony
Zulte II
Zulte Waregem II
0 : 0
VW Hamme
VW Hamme
2.15
3.5
2.72

2

2.72

O2.5

1.56

YES

1.5

GG

1.5
6.2/10

14:00

Zakończony
Westhoek
Westhoek
1 : 1
Zulte II
Zulte II
2.25
3.75
2.72

1X

1.39

U3.5

1.55

NO

2.45

U3.5

1.55
3.2/10

09:00

Zakończony
Kalken
Kalken
1 : 1
Waregem 2
Waregem 2
1.68
3.65
4

2

4

O2.5

1.54

YES

1.55

X2

1.9
8/10

14:00

Zakończony
Mandel United
Mandel United
2 : 2
Waregem 2
Waregem 2
1.22
4.7
10

1

1.22

U3.5

1.7

NO

1.9

1

1.22
7.4/10

12:30

Zakończony
Waregem 2
Waregem 2
1 : 4
KRC Harelbeke
KRC Harelbeke
1.95
3.55
3.1

1

1.95

O2.5

1.52

YES

1.48

GG

1.48
5.2/10

13:30

Zakończony
Oudenaarde
Oudenaarde
2 : 2
Waregem 2
Waregem 2
1.97
3.75
2.9

X

3.75

O2.5

1.57

YES

1.54

X2

1.63
1.2/10

12:30

Zakończony
Waregem 2
Waregem 2
2 : 2
Gullegem
Gullegem
1.83
3.75
3.25

1

1.83

O2.5

1.52

YES

1.51

GG

1.51
6.2/10

14:00

Zakończony
Diksmuide
Diksmuide
0 : 0
Zulte Waregem II
Waregem 2
1.35
4.75
5.6

1

1.35

O2.5

1.56

NO

1.8

1

1.35
6.2/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Zulte Waregem II

Szukasz typów na Zulte Waregem II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Zulte Waregem II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 11 meczów z udziałem Zulte Waregem II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 72.73%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Second Amateur Division - VFV A Zulte Waregem II zanotował 8 zwycięstw, 12 remisów i 10 porażek w 30 meczach, strzelając 57 goli (1.9 na mecz) i tracąc 53, zachowując 4 czystych kont.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Zulte Waregem II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Second Amateur Division - VFV ABelgium • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze151530
Zwycięstwa628
Remisy4812
Porażki5510
Gole strzelone372057
Gole stracone272653
Średnia goli strzelonych2.51.31.9
Średnia goli straconych1.81.71.8
Mecze bez straty gola224
Mecze bez strzelonego gola145
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 5-1
Na wyjeździe 2-4
Najwyższa porażka
U siebie 1-4
Na wyjeździe 3-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 5
Na wyjeździe 4
Najwięcej straconych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 3
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 83%
25 Mecze
Powyżej 1.5 50%
15 Mecze
Powyżej 2.5 30%
9 Mecze
Powyżej 3.5 20%
6 Mecze
Powyżej 4.5 7%
2 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach