Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Centro Español

Centro Español Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€10.00Th. Ø 20.0 Primera C
101
Meciuri analizate
61.4%
Rată de predictibilitate
WWLDDD
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Centro Español a avut sub 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Centro Español este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Centro Español a avut peste 1.5 goluri în ultimele 7 meciuri
Niciun meci programat

Centro Español nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Leandro N. Alem vs Centro E, Primera C, start la 18:00. Cote: 3.85 gazde, 3.20 egal, 2.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.20, încredere 5.7/10. Scor final 1–5, pontul nu a ieșit.
Final
Leandro N. AlemLeandro A1
Centro ECSR Espanol5
▾3.85
▾3.20
▴2.00
1X
▾1.75
U3.5
▾1.20
NG
▾1.76
U3.5
▾1.20
5.7
U3.5
▾1.205.7
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres, Primera C, start la 19:00. Cote: 1.88 gazde, 3.15 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.45, încredere 6.2/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Centro EspanolCSR Espanol2
Defensores de CambaceresCambaceres0
▴1.88
3.15
▾4.40
X
3.15
U2.5
1.45
NG
▴1.55
U2.5
1.45
6.2
✓ U2.5
1.456.2
Juventud Unida vs Centro Espanol, Primera C, start la 19:00. Cote: 3.00 gazde, 2.90 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 6.2/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Juventud UnidaJuventud 2
Centro EspanolCSR Espanol0
▴3.00
▾2.90
▾2.45
1
▴3.00
U2.5
▾1.50
NG
▾1.71
U2.5
▾1.50
6.2
✓ U2.5
▾1.506.2
Fenix vs Centro Espanol, Primera C, start la 19:00. Cote: 3.80 gazde, 2.95 egal, 2.22 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.45, încredere 7.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Fenix1
Centro EspanolCSR Espanol1
▾3.80
▾2.95
▴2.22
X2
▾1.25
U2.5
▾1.45
NG
▾1.61
U2.5
▴1.45
7.0
✓ U2.5
▴1.457.0
Centro Espanol vs Sacachispas, Primera C, start la 19:00. Cote: 2.70 gazde, 2.80 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.52, încredere 7.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Centro EspanolCSR Espanol1
Sacachispas 1
▾2.70
▾2.80
▴2.80
X2
1.38
U2.5
▾1.52
NG
▾1.63
U2.5
1.52
7.9
✓ U2.5
1.527.9
Argentino Rosario vs Centro Espanol, Primera C, start la 19:00. Cote: 4.05 gazde, 2.85 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 7.5/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Argentino RosarioArgentino1
Centro EspanolCSR Espanol1
▴4.05
▾2.85
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
▾1.50
NG
▾1.71
U2.5
▾1.50
7.5
✓ U2.5
▾1.507.5
Centro Espanol vs Estrella Del Sur, Primera C, start la 19:00. Cote: 2.55 gazde, 2.80 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.38, încredere 5.8/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Centro EspanolCSR Espanol2
Estrella Del SurEstrella D 0
2.55
▾2.80
▴3.00
X2
1.43
U2.5
▾1.38
NG
▾1.58
U2.5
1.38
5.8
✓ U2.5
1.385.8
Centro Espanol vs Central Cordoba, Primera C, start la 19:00. Cote: 2.25 gazde, 2.88 egal, 3.55 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Centro EspanolCSR Espanol2
Central Cordoba2
▴2.25
▾2.88
▴3.55
1
▴2.25
U2.5
▾1.50
NG
1.65
U2.5
▾1.50
8.0
U2.5
▾1.508.0

CSR Espanol Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.6
Posesie
52%
CornereMedie pe meci
3.3
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

Primera C Argentina · Sezon 2026
30Meciuri Procent victorii 37%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151530
Victorii6511
Egaluri5611
Înfrângeri448
Goluri marcate231437
Goluri primite171027
Medie goluri marcate1.50.91.2
Medie goluri primite1.10.70.9
Meciuri fără gol primit6612
Meciuri fără gol marcat4610
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-1
Deplasare1-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare2
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–4
0-15
2–2
16-30
5–3
31-45
4–6
46-60
6–6
61-75
11–5
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.567%
20 Meciuri
Peste 1.533%
10 Meciuri
Peste 2.513%
4 Meciuri
Peste 3.57%
2 Meciuri
Peste 4.53%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat

Clasament

Argentina - Primera C
# Echipa M G P
1 Berazategui 31 37-24 48
2 Centro Español 31 42-28 47
3 Sacachispas 31 32-26 47
4 Lugano 31 35-28 46
5 Juventud Unida 31 38-31 45
6 Estrella Del Sur 31 31-29 45
7 Mercedes 31 30-24 44
8 Victoriano Arenas 31 24-19 44
9 Puerto Nuevo 31 28-35 38
10 Defensores de Cambaceres 31 25-31 36
11 JJ Urquiza 31 19-26 32
12 Deportivo Paraguayo 31 23-39 32
13 Leandro N. Alem 31 30-56 31
14 Argentino Rosario 31 30-41 27
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Torneo Promocional Amateur (Relegation - Play Offs)

Pronosticuri Centro Español – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Centro Español? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Centro Español cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 101 meciuri în care a evoluat Centro Español, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 61.4%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Primera C, Centro Español a înregistrat 11 victorii, 11 egaluri și 8 înfrângeri în 30 meciuri, marcând 37 goluri (1.2 pe meci) și primind 27, cu 12 meciuri fără gol primit.

Centro Español are în prezent o valoare de piață estimată de €10.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Centro Español rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Centro Español este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.