1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. Primera C
  4. Centro Español
Centro Español

Centro Español Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: €10.00Th.
KEY INSIGHT Centro Español’in son 6 maçında en az bir takım gol atamadı
TREND Centro Español’in son 7 maçında 3.5 gol altı oldu

Son Form

WWLDL
91 Tahmin edilen maçlar
59.34% Öngörülebilirlik Oranı

Centro E Ortalama istatistikler

Son 10 maç

Şutlar
Kaleyi bulan / maç
4.9
Topa sahip olma
54%
Kornerler
Maç başına ortalama
5
Galibiyet oranı
40%

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

14:00

Yaklaşan
Centro E
Centro Espanol
vs
Victoriano Arenas
Victoriano A
2.25
2.88
3.8

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Bitti
Lugano
Lugano
1 : 0
Centro E
Centro E
2.75
2.88
2.67

X

2.88

U2.5

1.45

NO

1.68

U2.5

1.45
6.8/10

13:00

Bitti
JJ Urquiza
JJ Urquiza
0 : 0
Centro Espanol
Centro E
4
2.9
2.16

2

2.16

U2.5

1.42

NO

1.61

U2.5

1.42
5.9/10

14:00

Bitti
red card Centro E
Centro Espanol
0 : 3
Mercedes
Mercedes red card
2.1
3.15
3.9

1

2.1

U2.5

1.5

NO

1.68

U2.5

1.5
5.3/10

12:00

Bitti
Deportivo
Deportivo Paraguayo
0 : 2
Centro E
Centro E
3.9
2.85
2.1

2

2.1

U2.5

1.38

NO

1.58

U2.5

1.38
6.9/10

14:30

Bitti
Puerto Nuevo
Puerto Nuevo
0 : 2
Centro E
Centro E red card
3.6
2.85
2.23

X2

1.24

U3.5

1.15

NO

1.68

U3.5

1.15
7/10

13:30

Bitti
Centro E
Centro Espanol
3 : 0
Leandro N. Alem
Leandro A
1.65
3.7
4.9

1

1.65

O1.5

1.47

YES

2.37

O1.5

1.47
4/10

18:00

Bitti
Cambaceres
Defensores de Cambaceres
1 : 1
Centro E
Centro E
2.7
2.85
2.82

1

2.7

U2.5

1.47

NO

1.67

U2.5

1.47
7.5/10

Centro Español Tahminleri ve Bahis İpuçları

Centro Español tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Centro Español için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Centro Español takımının yer aldığı 91 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 59.34% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Primera C sezonunda Centro Español, 19 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde etmiş; 26 gol atmış (maç başına 1.4) ve 17 gol yemiş, 9 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Centro Español şu anda tahmini €10.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Centro Español tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Centro Español, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

Primera CArgentina • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar91019
Galibiyetler448
Beraberlikler246
Mağlubiyetler325
Atılan Goller151126
Yenilen Goller12517
Maç Başına Atılan Gol1.71.11.4
Maç Başına Yenilen Gol1.30.50.9
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar459
Gol Atılamayan Maçlar347
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 5-1
Deplasman 1-4
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi 0-3
Deplasman 1-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 5
Deplasman 4
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 3
Deplasman 1
Seriler
Galibiyetler 3
Mağlubiyetler 1
Penaltılar
2 / 2
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
3 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 63%
12 Maçlar
Üst 1.5 37%
7 Maçlar
Üst 2.5 21%
4 Maçlar
Üst 3.5 11%
2 Maçlar
Üst 4.5 5%
1 Maçlar
Oyuncu Yaş Poz Puan