Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Chicken Inn

Chicken Inn Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€50.00Th. Ø 34.0 Premier Soccer League
5
Meciuri analizate
–
Rată de predictibilitate
WWDDDW
Forma recentă
0.87
Goluri / meci
Chicken Inn nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Niciun meci programat

Chicken Inn nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Dynamos vs Chicken Inn, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 1.98 gazde, 2.85 egal, 4.05 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.52, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Dynamos0
Chicken Inn1
1.98
2.85
4.05
1
▴1.98
U2.5
1.37
NG
1.52
NG
1.52
5.0
✓ NG
1.525.0
Hunters vs Chicken Inn, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 2.52 gazde, 2.77 egal, 2.87 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Hunters0
Chicken Inn1
2.52
2.77
2.87
1X
▴1.35
U2.5
▾1.33
NG
▾1.52
U2.5
▾1.33
5.0
✓ U2.5
▾1.335.0
Chicken Inn vs Herentals, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 2.60 gazde, 2.60 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.30, încredere 4.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Chicken Inn0
Herentals0
▾2.60
2.60
▴3.00
X2
▴1.40
U2.5
1.30
NG
1.51
U2.5
1.30
4.0
✓ U2.5
1.304.0
Chicken Inn vs CAPS United, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 2.67 gazde, 2.65 egal, 2.82 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 3.9/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Chicken Inn0
CAPS UnitedCAPS Utd0
▾2.67
▴2.65
▾2.82
2
▾2.82
U2.5
▾1.31
NG
▾1.52
U2.5
▾1.31
3.9
✓ U2.5
▾1.313.9
Chicken Inn vs Highlanders, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 2.70 gazde, 2.80 egal, 2.65 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.59, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Chicken Inn 0
Highlanders0
2.70
2.80
2.65
1
2.70
U2.5
1.40
NG
1.59
NG
1.59
5.0
✓ NG
1.595.0
Arenel Movers vs Chicken Inn, Premier Soccer League, start la 14:00. Cote: 2.60 gazde, 2.75 egal, 2.75 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 3.8/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Arenel MoversArenel M0
Chicken Inn1
2.60
2.75
2.75
2
2.75
U2.5
1.50
NG
1.73
U2.5
1.50
3.8
✓ U2.5
1.503.8
Cote: 1.80 gazde, 3.00 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.56, încredere 1.7/10. Scor final 2–2.
Final
Chicken Inn2
Highlanders2
1.80
3.00
4.50
X2
1.83
U2.5
1.56
NG
1.71
U2.5
1.56
1.7
U2.5
1.561.7

Statistici Sezon

Premier Soccer League Zimbabwe · Sezon 2026
29Meciuri Procent victorii 38%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141529
Victorii6511
Egaluri448
Înfrângeri4610
Goluri marcate111223
Goluri primite111324
Medie goluri marcate0.80.80.8
Medie goluri primite0.80.90.8
Meciuri fără gol primit8513
Meciuri fără gol marcat6713
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii3
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 3
66.67% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–2
0-15
0–1
16-30
3–0
31-45
2–0
46-60
2–2
61-75
0–2
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-303
46-603
61-752
76-904
12Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.555%
16 Meciuri
Peste 1.524%
7 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Zimbabwe - Premier Soccer League
# Echipa M G P
1 Hardrock 30 53-19 63
2 Scotland Mabvuku 30 45-11 61
3 Ngezi Platinum 30 36-25 52
4 Dynamos 30 40-22 51
5 CAPS United 30 34-25 48
6 Herentals 30 31-28 48
7 MWOS 30 29-22 42
8 Highlanders 30 26-22 42
9 Chicken Inn 30 23-24 42
10 Platinum 30 19-20 40
11 Simba Bhora 30 29-30 36
12 Kariba 30 18-26 32
13 Hunters 30 23-34 32
14 Bulawayo Chiefs 30 25-35 31
15 Agama 30 18-40 25
16 Triangle United 30 21-35 24
17 TelOne 30 20-42 22
18 Manica Diamonds 30 14-44 20

În sezonul curent din Premier Soccer League, Chicken Inn a înregistrat 11 victorii, 8 egaluri și 10 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 23 goluri (0.8 pe meci) și primind 24, cu 13 meciuri fără gol primit.

Chicken Inn are în prezent o valoare de piață estimată de €50.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Chicken Inn rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Chicken Inn este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.