Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Concepción

Concepción Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€8.23m Ø 26.5 Primera División
64
Meciuri analizate
71.9%
Rată de predictibilitate
DLLWWD
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Concepción a avut sub 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Niciun meci programat

Concepción nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Colo Colo vs Concepcion, Primera División, start la 21:30. Cote: 1.45 gazde, 4.60 egal, 6.90 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 5.4/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Colo Colo1
Concepcion1
▴1.45
▾4.60
▾6.90
1
▴1.45
O2.5
▾1.70
GG
1.85
1
▴1.45
5.4
1
▴1.455.4
Concepcion vs A. Italiano, Primera División, start la 01:30. Cote: 2.20 gazde, 3.30 egal, 3.40 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.26, încredere 6.8/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Concepcion 0
A. Italiano1
▴2.20
▾3.30
▾3.40
1
▴2.20
U3.5
▾1.26
GG
▴1.90
U3.5
▾1.26
6.8
✓ U3.5
▾1.266.8
Nublense vs Concepcion, Primera División, start la 01:00. Cote: 2.20 gazde, 3.10 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.19, încredere 5.3/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Nublense0
Concepcion1
▴2.20
▾3.10
▾3.80
1X
▴1.29
U3.5
▾1.19
GG
▴2.07
U3.5
▾1.19
5.3
✓ U3.5
▾1.195.3
Cobresal vs Concepcion, Primera División, start la 20:00. Cote: 2.38 gazde, 3.35 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.65, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Cobresal0
Concepcion2
▾2.38
▴3.35
▴3.05
2
▴3.05
U3.5
▾1.39
GG
▴1.66
X2
▴1.65
8.5
✓ X2
▴1.658.5
Concepcion vs Universidad de Concepcion, Primera División, start la 17:30. Cote: 2.02 gazde, 3.35 egal, 4.20 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Concepcion 1
Universidad de ConcepcionConcepcion0
▾2.02
3.35
▴4.20
1
▾2.02
O1.5
▴1.38
NG
▾1.87
1X
▴1.28
8.5
✓ 1X
▴1.288.5

Concepción Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
0.92
ȘuturiPe poartă / meci
3.9
Posesie
45%
CornereMedie pe meci
4.2
DisciplinăCartonașe / meci
2.1
Procent victorii
60%

Statistici Sezon

Primera División Chile · Sezon 2026
23Meciuri Procent victorii 39%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121123
Victorii549
Egaluri314
Înfrângeri4610
Goluri marcate16925
Goluri primite131326
Medie goluri marcate1.30.81.1
Medie goluri primite1.11.21.1
Meciuri fără gol primit448
Meciuri fără gol marcat437
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii5
Înfrângeri4
Penalty-uri
8/ 11
72.73% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–3
0-15
3–5
16-30
5–3
31-45
2–5
46-60
5–3
61-75
6–6
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
4-2-3-19 G
4-4-26 G
4-1-4-15 G
4-3-32 G
49Galbene
5Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.570%
16 Meciuri
Peste 1.526%
6 Meciuri
Peste 2.513%
3 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
M. Sandoval M. Sandoval 34 MID 7.11
N. Araya N. Araya 26 GK 7.10
J. Henríquez J. Henríquez 31 MID 7.08
N. Sepúlveda N. Sepúlveda 33 MID 7.06
N. Rodríguez N. Rodríguez 27 DEF 7.01
J. Montecinos J. Montecinos 30 FWD 6.99
A. Cáceres A. Cáceres 26 DEF 6.88
F. Grillo F. Grillo 32 DEF 6.86
E. Espinoza E. Espinoza 24 MID 6.83
L. Valencia L. Valencia 34 FWD 6.81
César César 34 GK 6.80
Y. Rodríguez Y. Rodríguez 32 MID 6.80
M. Vera M. Vera 27 MID 6.75
C. Riquelme C. Riquelme 22 DEF 6.73
C. Suárez C. Suárez 39 DEF 6.71
F. Romero F. Romero 25 FWD 6.68
A. Jara A. Jara 25 MID 6.62
C. Escobar C. Escobar 36 - 6.62
I. Mesías I. Mesías 25 FWD 6.60
M. Dávila M. Dávila 34 MID 6.60
J. Larrivey J. Larrivey 41 FWD 6.56
B. Véjar B. Véjar 30 MID 6.56
F. Martínez F. Martínez 31 MID 6.55
F. Escobar F. Escobar 32 FWD 6.53
Javier Rojas Javier Rojas 20 DEF 6.51
L. Romero L. Romero 19 MID 6.50
A. Gillard A. Gillard 23 FWD 6.46
M. González M. González 20 DEF 6.45
B. Escobar B. Escobar 19 FWD 6.35
Nicolas Fuentes Nicolas Fuentes 20 MID 6.23
D. Carrasco D. Carrasco 30 DEF 5.89
M. Cavalleri M. Cavalleri 27 FWD 5.72
D. Varas D. Varas 21 DEF 5.54
D. Acosta D. Acosta 23 FWD 5.20

Clasament

Chile - Primera División
# Echipa M G P
1 Colo Colo 24 50-27 54
2 Universidad de Chile 24 41-19 45
3 U. Catolica 23 50-33 42
4 Everton de Vina 24 40-27 39
5 Palestino 24 38-35 37
6 Deportes Limache 24 45-37 34
7 Coquimbo Unido 23 36-33 32
8 Concepción 24 26-27 32
9 Nublense 24 28-37 32
10 Huachipato 23 33-39 31
11 D. La Serena 24 36-41 30
12 A. Italiano 23 26-31 28
13 O'Higgins 24 28-38 27
14 Cobresal 24 35-45 25
15 Universidad de Concepcion 24 18-40 23
16 Union La Calera 24 20-41 18

Pronosticuri Concepción – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Concepción? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Concepción cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 64 meciuri în care a evoluat Concepción, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 71.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Primera División, Concepción a înregistrat 9 victorii, 4 egaluri și 10 înfrângeri în 23 meciuri, marcând 25 goluri (1.1 pe meci) și primind 26, cu 8 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Concepción are o medie de 45% posesie, 0.92 xG și 4.2 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 60%.

Concepción are în prezent o valoare de piață estimată de €8.23m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Concepción rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Concepción este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.