Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Enskede

Enskede Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

17
Meciuri analizate
58.8%
Rată de predictibilitate
WWWWWW
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Enskede a câștigat toate ultimele 8 meciuri
Enskede a marcat în ultimele 9 meciuri
Enskede a câștigat ultimele 8 meciuri
Următorul meci Division 2 - Norra Svealand · sâm., 17 oct. · 11:30
Helges
VS11:30
Enskede
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Enskede vs Skiljebo, Division 2 - Norra Svealand, start la 12:00. Cote: 1.97 gazde, 3.75 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 3.9/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Enskede1
Skiljebo0
▾1.97
▴3.75
▴3.30
1X
▾1.28
O2.5
1.50
NG
▾2.52
O2.5
1.50
3.9
O2.5
1.503.9
Enskede vs Falu BS, Division 2 - Norra Svealand, start la 12:00. Cote: 1.67 gazde, 3.80 egal, 4.35 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.19, încredere 5.8/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Enskede2
Falu BSFalu0
▾1.67
▴3.80
▴4.35
1
▾1.67
O2.5
▾1.67
NG
▾2.07
1X
▾1.19
5.8
✓ 1X
▾1.195.8
Bollstanas vs Enskede, Division 2 - Norra Svealand, start la 13:00. Cote: 4.20 gazde, 3.95 egal, 1.71 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.20, încredere 7.5/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Bollstanas 1
Enskede3
▴4.20
▴3.95
▾1.71
2
▾1.71
O2.5
▴1.52
GG
▴1.55
X2
▾1.20
7.5
✓ X2
▾1.207.5
Gute vs Enskede, Division 2 - Norra Svealand, start la 11:30. Cote: 2.45 gazde, 3.60 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 3.2/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Gute1
Enskede3
2.45
3.60
2.60
X
3.60
U3.5
1.57
GG
1.46
U3.5
1.57
3.2
U3.5
1.573.2
Enskede vs Kungsangen, Division 2 - Norra Svealand, start la 11:00. Cote: 1.57 gazde, 4.15 egal, 4.65 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.57, încredere 4.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Enskede1
Kungsangen0
1.57
4.15
4.65
1
1.57
U3.5
1.66
NG
2.30
1
1.57
4.4
✓ 1
1.574.4
Sunnersta vs Enskede, Division 2 - Norra Svealand, start la 13:00. Cote: 1.75 gazde, 3.80 egal, 4.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 3.9/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
SunnerstaSunnersta AIF0
Enskede1
▴1.75
▾3.80
▴4.00
1
▴1.75
O2.5
▴1.50
NG
2.42
O2.5
▴1.50
3.9
O2.5
▴1.503.9
Enskede vs Viggbyholms IK, Division 2 - Norra Svealand, start la 12:00. Cote: 1.44 gazde, 4.45 egal, 6.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.64, încredere 4.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Enskede2
Viggbyholms IKViggbyholms 0
▾1.44
▴4.45
▴6.10
X2
▴2.75
U3.5
▾1.64
GG
▴1.65
U3.5
▴1.64
4.7
✓ U3.5
▴1.644.7

Statistici Sezon

Division 2 - Norra Svealand Suedia · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 64%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii10616
Egaluri314
Înfrângeri055
Goluri marcate241842
Goluri primite71724
Medie goluri marcate1.81.51.7
Medie goluri primite0.51.41.0
Meciuri fără gol primit7310
Meciuri fără gol marcat033
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii4
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–2
0-15
8–2
16-30
7–4
31-45
5–1
46-60
4–6
61-75
12–8
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
1Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.588%
22 Meciuri
Peste 1.556%
14 Meciuri
Peste 2.520%
5 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Suedia - Division 2 - Norra Svealand
# Echipa M G P
1 Skiljebo 25 56-26 56
2 Sunnersta 25 65-22 53
3 Enskede 25 42-24 52
4 Angby 25 58-29 51
5 Falu BS 25 40-30 44
6 Täby 25 44-28 41
7 Franke 25 45-43 34
8 Gute 25 38-38 32
9 Bollstanäs 25 45-48 31
10 Kungsängen 25 30-39 25
11 Lidingö 25 29-54 23
12 Viggbyholms IK 25 25-49 22
13 Korsnäs 25 26-64 14
14 Helges 25 22-71 10

Pronosticuri Enskede – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Enskede? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Enskede cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 17 meciuri în care a evoluat Enskede, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 58.8%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Division 2 - Norra Svealand, Enskede a înregistrat 16 victorii, 4 egaluri și 5 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 42 goluri (1.7 pe meci) și primind 24, cu 10 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Enskede rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Enskede este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.