1. Acasă
  2. Ligi
  3. Regionalliga - Ost
  4. Favoritner AC
Favoritner AC

Favoritner AC Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: €10.00Th.
KEY INSIGHT Favoritner AC a avut peste 3.5 goluri în ultimele 3 meciuri
TREND Favoritner AC nu a primit cartonaș roșu în ultimele 30 meciuri

Forma recentă

WLWLW
65 Meciuri analizate
52.31% Rată de predictibilitate

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

13:10

Încheiat
Favoritner
Favoritner AC
3 : 0
Neusiedl
Neusiedl
2.1
3.7
2.95

1

2.1

U2.5

2.45

NO

2.6

1X

1.36
4.3/10

13:30

Încheiat
Oberwart
Oberwart
4 : 1
Favoritner AC
Favoritner
1.5
4.6
5.6

2

5.6

U2.5

2.6

NO

2.3

X2

2.45
3.9/10

13:10

Încheiat
Favoritner
Favoritner AC
5 : 1
Donau
Donau
3
3.7
2.5

1X

1.66

U2.5

2.22

NO

2.37

NG

2.37
6.2/10

13:00

Încheiat
Mannsdorf-Gro
Mannsdorf-Grossenzersdorf
4 : 0
Favoritner AC
Favoritner
1.62
3.95
4.55

X

3.95

U2.5

2.15

NO

2.07

NG

2.07
6.2/10

13:10

Încheiat
Favoritner
Favoritner AC
1 : 0
TWL Elektra
TWL Elektra
1.22
6.75
10.5

1

1.22

U3.5

1.6

YES

2.2

U3.5

1.6
6/10

13:30

Încheiat
SV Horn
SV Horn
1 : 2
Favoritner AC
Favoritner
1.53
4.3
5.2

X2

2.32

U2.5

2.27

NO

2.07

NG

2.07
6.2/10

10:30

Încheiat
Favoritner
Favoritner AC
2 : 0
Fach-Donaufeld
Fach-Donaufeld
3.7
4.15
1.85

X

4.15

U3.5

1.53

NO

2.27

U3.5

1.53
5.6/10

13:00

Încheiat
Parndorf
Parndorf
3 : 2
Favoritner
Favoritner
1.53
4
5.5

1

1.53

U3.5

1.37

NO

1.9

U3.5

1.37
5.9/10

14:00

Încheiat
Favoritner
Favoritner AC
1 : 0
Ardagger
Ardagger
2.03
3.5
3.18

1

2.03

U3.5

1.39

NO

2.25

1X

1.28
3/10

Pronosticuri Favoritner AC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Favoritner AC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Favoritner AC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 65 meciuri în care a evoluat Favoritner AC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 52.31%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Regionalliga - Ost, Favoritner AC a înregistrat 5 victorii, 11 egaluri și 12 înfrângeri în 28 meciuri, marcând 20 goluri (0.7 pe meci) și primind 34, cu 10 meciuri fără gol primit.

Favoritner AC are în prezent o valoare de piață estimată de €10.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Favoritner AC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Regionalliga - OstAustria • Sezon 2025
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri141428
Victorii415
Egaluri5611
Înfrângeri5712
Goluri marcate15520
Goluri primite161834
Medie goluri marcate1.10.40.7
Medie goluri primite1.11.31.2
Meciuri fără gol primit5510
Meciuri fără gol marcat71118
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 2-0
Deplasare 1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă 0-2
Deplasare 6-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 3
Deplasare 3
Cele mai multe goluri primite
Acasă 3
Deplasare 6
Serii
Victorii 2
Înfrângeri 8
Penalty-uri
0 / 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0 Galbene
0 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 36%
10 Meciuri
Peste 1.5 21%
6 Meciuri
Peste 2.5 14%
4 Meciuri
Peste 3.5 0%
0 Meciuri
Peste 4.5 0%
0 Meciuri
Nu sunt disponibile date despre jucători