Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Felanitx

Felanitx Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€50.00Th. Ø 24.0 Tercera División RFEF - Group 11
13
Meciuri analizate
61.5%
Predictibilitate
LLLDLD
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
Felanitx nu a câștigat în ultimele 9 meciuri
Felanitx a primit cel puțin un gol în ultimele 7 meciuri
Felanitx a avut peste 1.5 goluri în ultimele 7 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Felanitx vs Platges Calvia, Tercera División RFEF - Group 11, start la 19:15. Cote: 5.00 gazde, 3.80 egal, 1.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 2.27, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
Felanitx0
Platges Calvia3
▴5.00
▾3.80
1.60
1
▴5.00
U3.5
1.30
NG
1.75
1X
2.27
8.0
1X
2.278.0
Mallorca II vs Felanitx, Tercera División RFEF - Group 11, start la 11:00. Cote: 1.08 gazde, 9.10 egal, 28.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.29, încredere 7.0/10. Scor final 8–1, pontul a ieșit.
Final
Mallorca B8
Felanitx1
▾1.08
▴9.10
▴28.00
1
▾1.08
O2.5
▾1.29
GG
▾2.40
O2.5
▾1.29
7.0
✓ O2.5
▾1.297.0
Formentera vs Felanitx, Tercera División RFEF - Group 11, start la 14:00. Cote: 1.50 gazde, 4.00 egal, 6.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.31, încredere 3.4/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Formentera2
Felanitx0
1.50
4.00
6.40
2
6.40
O1.5
1.31
GG
2.15
O1.5
1.31
3.4
✓ O1.5
1.313.4
Felanitx vs Inter Ibiza, Tercera División RFEF - Group 11, start la 15:30. Cote: 2.85 gazde, 3.15 egal, 2.42 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.35, încredere 3.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Felanitx1
Inter Ibiza1
2.85
3.15
2.42
1X
1.55
O1.5
1.35
GG
1.80
O1.5
1.35
3.3
✓ O1.5
1.353.3
Llosetense vs Felanitx, Tercera División RFEF - Group 11, start la 11:15. Cote: 1.55 gazde, 3.90 egal, 5.75 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.55, încredere 5.8/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Llosetense4
Felanitx2
▴1.55
▾3.90
▾5.75
1
▴1.55
O1.5
▾1.28
GG
▾1.97
1
▴1.55
5.8
✓ 1
▴1.555.8
Felanitx vs Cardassar, Tercera División RFEF - Group 11, start la 16:00. Cote: 2.32 gazde, 2.95 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.60, încredere 5.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Felanitx1
Cardassar1
2.32
2.95
2.95
1
2.40
U2.5
1.60
NG
1.82
U2.5
1.60
5.2
✓ U2.5
1.605.2
Manacor vs Felanitx, Tercera División RFEF - Group 11, start la 15:00. Cote: 1.26 gazde, 5.10 egal, 11.75 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.26, încredere 8.0/10. Scor final 3–3, pontul nu a ieșit.
Final
Manacor3
Felanitx3
▾1.26
5.10
▴11.75
1
▾1.26
U3.5
1.38
GG
▴2.37
1
▾1.26
8.0
1
▾1.268.0
Felanitx vs Mercadal, Tercera División RFEF - Group 11, start la 15:30. Cote: 2.57 gazde, 3.10 egal, 2.67 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.50, încredere 4.7/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Felanitx1
Mercadal1
▾2.57
3.10
▴2.67
X2
1.47
U2.5
▾1.50
NG
▾1.70
U2.5
▴1.50
4.7
✓ U2.5
▴1.504.7

Statistici sezon

Tercera División RFEF - Group 11 Spania · Sezon 2025
33Meciuri Procent victorii 12%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri161733
Victorii224
Egaluri6511
Înfrângeri81018
Goluri marcate131730
Goluri primite253661
Medie goluri marcate0.81.00.9
Medie goluri primite1.62.11.8
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat9615
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare8-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare8
Serii
Victorii1
Înfrângeri4
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–7
0-15
7–9
16-30
6–10
31-45
2–10
46-60
2–11
61-75
10–15
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.555%
18 Meciuri
Peste 1.521%
7 Meciuri
Peste 2.515%
5 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Felanitx

Cauți pronosticuri pentru Felanitx? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Felanitx cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Felanitx, cu o acuratețe Best Tip de 61.5%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Tercera División RFEF - Group 11, Felanitx a înregistrat 4 victorii, 11 egaluri și 18 înfrângeri în 33 meciuri, marcând 30 goluri (0.9 pe meci) și primind 61, cu 5 meciuri fără gol primit.

Felanitx are în prezent o valoare de piață estimată de €50.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Felanitx rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Felanitx este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.