Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Marbella

Marbella Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

52
Meciuri analizate
71.2%
Predictibilitate
DLDLLD
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
Marbella nu a câștigat în ultimele 6 meciuri
Marbella nu a marcat în ultimele 6 meciuri
Marbella nu a câștigat în deplasare în ultimele 8 meciuri
Următorul meci Segunda División RFEF - Group 4 · dum., 8 nov. · 11:00
Marbella
VS
Las Palmas B
Best Tip
Cotă
Încredere 8.0/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Marbella vs Mijas Las Lagunas, Segunda División RFEF - Group 4, start la 11:00. Cote: 2.02 gazde, 3.35 egal, 3.45 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.75, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Marbella 0
Mijas0
▾2.02
▾3.35
▴3.45
2
▴3.45
O1.5
▴1.29
NG
▾2.00
X2
▴1.75
5.0
✓ X2
▴1.755.0
Xerez vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, start la 18:00. Cote: 1.90 gazde, 3.50 egal, 4.15 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.67, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Xerez1
Marbella0
▾1.90
▴3.50
▴4.15
1
▾1.90
U2.5
▴1.67
NG
1.75
U2.5
▴1.67
8.0
✓ U2.5
▴1.678.0
Marbella vs Estepona, Segunda División RFEF - Group 4, start la 11:00. Cote: 2.80 gazde, 3.30 egal, 2.48 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.42, încredere 5.5/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Marbella0
Estepona0
2.80
▾3.30
▴2.48
2
▴2.48
O1.5
1.32
GG
1.79
X2
▴1.42
5.5
✓ X2
▴1.425.5
Badajoz vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, start la 16:00. Cote: 1.95 gazde, 3.40 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.24, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Badajoz1
Marbella0
▾1.95
▴3.40
▴3.65
1
▾1.95
U3.5
▴1.31
NG
▾1.92
1X
▾1.24
8.0
✓ 1X
▾1.248.0
Marbella vs Real II, Segunda División RFEF - Group 4, start la 16:00. Cote: 2.87 gazde, 3.15 egal, 2.40 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.35, încredere 5.2/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Marbella 0
Betis B2
2.87
▾3.15
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.32
NG
▴2.05
X2
▴1.35
5.2
✓ X2
▴1.355.2
Puente Genil vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, start la 17:00. Cote: 2.62 gazde, 3.15 egal, 2.67 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.35, încredere 4.3/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Puente Genil0
Marbella0
▾2.62
▾3.15
▴2.67
2
▴2.67
O1.5
▴1.35
GG
▴1.80
O1.5
▴1.35
4.3
O1.5
▴1.354.3
Marbella vs Atletico Central, Segunda División RFEF - Group 4, start la 17:00. Cote: 1.80 gazde, 3.45 egal, 4.25 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.34, încredere 4.0/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Marbella4
Atletico Central 1
▾1.80
▴3.45
▴4.25
2
▴4.25
O1.5
▾1.34
NG
1.83
O1.5
▾1.34
4.0
✓ O1.5
▾1.344.0

Statistici sezon

Segunda División RFEF - Group 4 Spania · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 11%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri549
Victorii101
Egaluri314
Înfrângeri134
Goluri marcate606
Goluri primite5510
Medie goluri marcate1.20.00.7
Medie goluri primite1.01.31.1
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat347
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare0
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
2–1
0-15
0–1
16-30
1–1
31-45
2–2
46-60
1–2
61-75
0–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
3Roșii
Goluri marcate
Peste 0.522%
2 Meciuri
Peste 1.522%
2 Meciuri
Peste 2.511%
1 Meciuri
Peste 3.511%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Spania - Segunda División RFEF - Group 4
# Echipa M G P
1 Recreativo Huelva 9 20-7 20
2 Ciudad de Lucena 9 16-9 18
3 Don Benito 9 15-11 17
4 Badajoz 9 9-6 16
5 Real Betis II 9 12-7 15
6 Mijas Las Lagunas 9 17-13 14
7 Sevilla Atletico 9 15-13 13
8 Linares Deportivo 9 10-10 13
9 Puente Genil 9 9-7 12
10 Xerez 9 8-7 12
11 Estepona 9 13-15 12
12 Atlético Central 9 12-15 12
13 Sanluqueño 9 15-14 10
14 Tenerife II 9 11-14 10
15 Marbella 9 6-10 7
16 Antoniano 9 10-18 6
17 Tamaraceite 9 8-18 6
18 Las Palmas II 9 4-16 5

Pronosticuri și ponturi Marbella

Cauți pronosticuri pentru Marbella? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Marbella cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 52 meciuri în care a evoluat Marbella, cu o acuratețe Best Tip de 71.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Segunda División RFEF - Group 4, Marbella a înregistrat 1 victorii, 4 egaluri și 4 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 6 goluri (0.7 pe meci) și primind 10, cu 3 meciuri fără gol primit.

Marbella are în prezent o valoare de piață estimată de €1.85m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Marbella rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Marbella este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.