Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Mławianka Mława

Mlawa Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

28
Meciuri analizate
67.9%
Predictibilitate
LLDWLL
Forma recentă
2.40
Goluri / meci
Mławianka Mława a marcat în ultimele 8 meciuri
Mławianka Mława a primit cel puțin un gol în ultimele 10 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 8 meciuri ale echipei Mławianka Mława
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Mazovia Minsk Mazowiecki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, start la 12:00. Cote: 1.70 gazde, 4.40 egal, 4.65 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.43, încredere 8.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Mazovia3
Mlawa1
▾1.70
▴4.40
▴4.65
1
▾1.70
O2.5
▾1.40
GG
▴1.43
GG
▴1.43
8.0
✓ GG
▴1.438.0
Mlawianka Mlawa vs Widzew II, III Liga - Group 1, start la 12:00. Cote: 1.92 gazde, 3.65 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.26, încredere 8.0/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Mlawa1
Widzew II4
1.92
3.65
3.25
1
1.92
O2.5
1.38
GG
1.37
1X
1.26
8.0
1X
1.268.0
Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, start la 13:00. Cote: 2.35 gazde, 3.65 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.36, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Zambrow1
Mlawa1
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
▾2.35
O2.5
1.38
GG
1.36
GG
1.36
8.0
✓ GG
1.368.0
Mlawianka Mlawa vs Polonia Lidzbark Warm., III Liga - Group 1, start la 14:00. Cote: 2.17 gazde, 3.80 egal, 2.87 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.38, încredere 6.6/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Mlawa3
Polonia Lidzbark2
2.17
3.80
▾2.87
2
▾2.87
O2.5
1.38
GG
1.39
O2.5
1.38
6.6
✓ O2.5
1.386.6
Olimpia Elblag vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, start la 13:00. Cote: 2.40 gazde, 3.85 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.42, încredere 7.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Olimpia Elblag2
Mlawa1
▾2.40
▴3.85
▴3.05
1
▾2.40
O2.5
1.42
GG
▴1.42
O2.5
1.42
7.5
✓ O2.5
1.427.5
Mlawianka Mlawa vs Swit, III Liga - Group 1, start la 13:30. Cote: 2.90 gazde, 3.55 egal, 2.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.44, încredere 8.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Mlawa2
Swit Nowy Dwor4
2.90
3.55
2.20
2
2.20
O2.5
1.44
GG
1.40
O2.5
1.44
8.0
✓ O2.5
1.448.0
Zabkovia Zabki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, start la 15:00. Cote: 1.78 gazde, 4.15 egal, 3.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.46, încredere 8.0/10. Scor final 3–4, pontul a ieșit.
Final
Zabki3
Mlawa4
1.78
4.15
3.90
1
1.78
O2.5
1.46
GG
1.45
O2.5
1.46
8.0
✓ O2.5
1.468.0
Mlawianka Mlawa vs Troszyn, III Liga - Group 1, start la 15:00. Cote: 2.40 gazde, 3.60 egal, 2.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.41, încredere 6.4/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Mlawa4
Troszyn1
2.40
3.60
2.60
2
2.60
O2.5
▾1.41
GG
▾1.37
O2.5
▾1.41
6.4
✓ O2.5
▾1.416.4
Mlawianka Mlawa vs Bron Radom, III Liga - Group 1, start la 16:00. Cote: 1.80 gazde, 4.10 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.25, încredere 8.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Mlawa3
Bron Radom2
▾1.80
▴4.10
▴4.05
1
▾1.80
O2.5
▾1.57
NG
▾2.30
1X
▾1.25
8.0
✓ 1X
▾1.258.0
Mlawianka Mlawa vs Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1, start la 16:00. Cote: 1.23 gazde, 8.00 egal, 13.00 oaspeți. Best Tip: gazdele câștigă la cel puțin 2 goluri diferență, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Mlawa4
Biala Piska0
▾1.23
▴8.00
▴13.00
1
▾1.23
O3.5
1.65
NG
2.25
H1
1.55
5.0
✓ H1
1.555.0

Statistici sezon

III Liga - Group 1 Polonia · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 27%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7815
Victorii224
Egaluri022
Înfrângeri549
Goluri marcate121628
Goluri primite172441
Medie goluri marcate1.72.01.9
Medie goluri primite2.43.02.7
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat213
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare3-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare7
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
0/ 3
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
7–2
0-15
2–4
16-30
3–7
31-45
6–10
46-60
5–5
61-75
4–9
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.580%
12 Meciuri
Peste 1.553%
8 Meciuri
Peste 2.533%
5 Meciuri
Peste 3.520%
3 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Polonia - III Liga - Group 1
# Echipa M G P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Mazovia Minsk Mazowiecki 16 39-29 30
4 Swit 16 32-23 29
5 Warta Sieradz 16 28-22 28
6 Ząbkovia Ząbki 16 29-25 25
7 Wisła Płock II 16 30-28 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Olimpia Elbląg 16 21-24 21
11 Jagiellonia II 15 27-27 20
12 Widzew II 15 28-25 19
13 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
14 Lechia T. Mazowiecki 16 25-33 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Troszyn 15 17-30 14
17 Mławianka Mława 16 29-44 14
18 Łomża 15 16-35 4

Pronosticuri și ponturi Mławianka Mława

Cauți pronosticuri pentru Mławianka Mława? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Mławianka Mława cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 28 meciuri în care a evoluat Mławianka Mława, cu o acuratețe Best Tip de 67.9%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din III Liga - Group 1, Mławianka Mława a înregistrat 4 victorii, 2 egaluri și 9 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 28 goluri (1.9 pe meci) și primind 41, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Mławianka Mława rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Mławianka Mława este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.