Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Moca

Moca Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€100.00Th. Ø 26.2 Liga Mayor
9
Meciuri analizate
77.8%
Predictibilitate
DLDLLL
Forma recentă
1
Goluri / meci
Moca nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Universidad O&M vs Moca, Liga Mayor, start la 20:30. Cote: 3.15 gazde, 3.25 egal, 2.25 oaspeți. Best Tip: gazdele marchează, cotă 1.46, încredere 5.1/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Universidad O&M1
Moca1
3.15
3.25
2.25
1
3.15
O1.5
1.29
GG
1.78
HS
1.46
5.1
✓ HS
1.465.1
Atletico Pantoja vs Moca, Liga Mayor, start la 21:00. Cote: 1.95 gazde, 3.40 egal, 4.15 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.95, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Atletico P3
Moca 0
▴1.95
▾3.40
▾4.15
1
▴1.95
U2.5
▾1.62
NG
▴1.73
1
▴1.95
8.0
✓ 1
▴1.958.0
Moca vs Cibao, Liga Mayor, start la 23:00. Cote: 3.15 gazde, 2.87 egal, 2.45 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.31, încredere 8.5/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Moca 2
Cibao2
▾3.15
▾2.87
▴2.45
2
▴2.45
U2.5
▾1.47
NG
▴1.64
X2
▴1.31
8.5
✓ X2
▴1.318.5
Salcedo vs Moca, Liga Mayor, start la 20:00. Cote: 2.50 gazde, 2.92 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.53, încredere 2.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Salcedo 1
Moca 0
▴2.50
▾2.92
▾3.05
1X
▴1.33
U2.5
▾1.53
GG
▾1.92
U2.5
▾1.53
2.4
✓ U2.5
▾1.532.4
Moca vs Universidad O&M, Liga Mayor, start la 22:00. Cote: 1.64 gazde, 3.65 egal, 4.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.29, încredere 2.3/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Moca 1
Universidad O&M3
▴1.64
▾3.65
▾4.65
1X
▴1.17
O1.5
▴1.29
GG
▾1.95
O1.5
▴1.29
2.3
✓ O1.5
▴1.292.3
Delfines Del Este vs Moca, Liga Mayor, start la 20:00. Cote: 2.40 gazde, 3.15 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.36, încredere 2.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Delfines Este1
Moca0
▴2.40
▾3.15
▾2.95
1X
▴1.36
U2.5
▾1.60
GG
▾1.90
1X
▴1.36
2.0
✓ 1X
▴1.362.0
Moca vs Atletico P, Liga Mayor, start la 22:00. Cote: 2.75 gazde, 2.82 egal, 2.62 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.37, încredere 3.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Moca2
Atletico P 2
▾2.75
▾2.82
▴2.62
2
▴2.62
U2.5
▾1.50
NG
▴1.73
X2
▴1.37
3.4
✓ X2
▴1.373.4
Cibao (Dom) vs Moca, Liga Mayor, start la 22:00. Cote: 1.90 gazde, 2.90 egal, 4.30 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.50, încredere 2.1/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Cibao1
Moca0
▴1.90
▾2.90
4.30
1
▴1.90
U2.5
▾1.50
NG
▾1.50
U2.5
▾1.50
2.1
✓ U2.5
▾1.502.1

Statistici sezon

Liga Mayor R. Dominicană · Sezon 2026
13Meciuri Procent victorii 38%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7613
Victorii325
Egaluri314
Înfrângeri134
Goluri marcate8513
Goluri primite5611
Medie goluri marcate1.10.81.0
Medie goluri primite0.71.00.8
Meciuri fără gol primit325
Meciuri fără gol marcat235
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare2-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii3
Înfrângeri3
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–0
0-15
3–0
16-30
1–4
31-45
1–2
46-60
3–2
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
1Galbene
2Roșii
Goluri marcate
Peste 0.562%
8 Meciuri
Peste 1.523%
3 Meciuri
Peste 2.515%
2 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

R. Dominicană - Liga Mayor
# Echipa M G P
1 Salcedo 14 26-9 35
2 Cibao 14 27-11 27
3 Vega Real 14 18-12 21
4 Moca 14 14-11 20
5 Universidad O&M 14 22-17 19
6 Delfines Del Este 14 11-11 17
7 Jarabacoa 14 12-28 5
8 Atlántico 14 12-43 3
Promotion - LDF (Apertura - Play Offs)

Pronosticuri și ponturi Moca

Cauți pronosticuri pentru Moca? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Moca cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 9 meciuri în care a evoluat Moca, cu o acuratețe Best Tip de 77.8%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Liga Mayor, Moca a înregistrat 5 victorii, 4 egaluri și 4 înfrângeri în 13 meciuri, marcând 13 goluri (1.0 pe meci) și primind 11, cu 5 meciuri fără gol primit.

Moca are în prezent o valoare de piață estimată de €100.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Moca rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Moca este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.