Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Mollerussa

Mollerussa Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€25.00Th. Ø 25.0 Tercera División RFEF - Group 5
19
Meciuri analizate
63.2%
Predictibilitate
DLWDLW
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Mollerussa a avut sub 3.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Mollerussa vs Peralada, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:00. Cote: 3.10 gazde, 3.10 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.62, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Mollerussa2
Peralada2
▾3.10
▾3.10
▴3.00
1
▾3.10
U2.5
1.62
NG
▴1.87
1X
▾1.62
5.0
✓ 1X
▾1.625.0
L'Hospitalet vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, start la 19:00. Cote: 1.65 gazde, 3.55 egal, 5.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.29, încredere 3.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
L'Hospitalet2
Mollerussa1
1.65
3.55
5.00
2
▴5.40
O1.5
▾1.29
GG
▾1.95
O1.5
▾1.29
3.7
✓ O1.5
▾1.293.7
Mollerussa vs Cerdanyola d, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:00. Cote: 2.02 gazde, 3.25 egal, 3.45 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Mollerussa1
Cerdanyola0
▾2.02
▴3.25
▴3.45
1
▾2.02
U3.5
▴1.30
GG
▾1.73
1X
▾1.27
5.0
✓ 1X
▾1.275.0
Mollerussa vs Cornella, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:00. Cote: 3.20 gazde, 3.15 egal, 2.18 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.26, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Mollerussa1
Cornella1
3.20
3.15
2.18
1X
1.65
U3.5
▴1.26
GG
▾1.78
U3.5
▴1.26
5.0
✓ U3.5
▴1.265.0
Mollerussa vs Vilanova, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:00. Cote: 3.00 gazde, 3.05 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Mollerussa0
Vilanova1
3.00
3.05
2.35
1
▾3.00
U2.5
1.57
NG
1.76
1X
▾1.57
5.0
1X
▾1.575.0
Tona vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, start la 16:00. Cote: 2.42 gazde, 2.95 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Tona0
Mollerussa 1
▴2.42
▾2.95
▾3.00
X2
▾1.53
U2.5
1.55
NG
1.75
U2.5
1.55
5.0
✓ U2.5
1.555.0
Europa II vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:30. Cote: 2.25 gazde, 3.30 egal, 2.92 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.31, încredere 4.5/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
CE Europa B0
Mollerussa3
▾2.25
▴3.30
▴2.92
X
▴3.30
O1.5
1.31
NG
▾1.97
O1.5
1.31
4.5
✓ O1.5
1.314.5
Vilanova vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, start la 18:00. Cote: 1.87 gazde, 3.25 egal, 4.10 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.60, încredere 4.2/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Vilanova2
Mollerussa2
1.87
3.25
4.10
X2
1.88
U2.5
1.60
NG
1.72
U2.5
1.60
4.2
U2.5
1.604.2
Can Vidalet vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, start la 11:00. Cote: 2.50 gazde, 3.20 egal, 2.67 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.29, încredere 4.6/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Can Vidalet1
Mollerussa2
2.50
3.20
2.67
X2
1.52
U3.5
1.29
NG
1.98
U3.5
1.29
4.6
✓ U3.5
1.294.6

Statistici sezon

Tercera División RFEF - Group 5 Spania · Sezon 2026
7Meciuri Procent victorii 29%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri437
Victorii112
Egaluri202
Înfrângeri123
Goluri marcate426
Goluri primite437
Medie goluri marcate1.00.70.9
Medie goluri primite1.01.01.0
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă1-0
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-1
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
0–2
0-15
1–1
16-30
0–1
31-45
4–0
46-60
0–1
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.571%
5 Meciuri
Peste 1.514%
1 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Spania - Tercera División RFEF - Group 5
# Echipa M G P
1 Europa II 9 16-9 14
2 L'Hospitalet 8 13-9 14
3 Montañesa 8 11-7 13
4 Pobla Mafumet 8 12-10 13
5 Vilanova 8 10-9 13
6 Grama 9 12-6 12
7 Martinenc 8 18-17 12
8 Cerdanyola del Vallès 8 8-8 12
9 Atlètic Lleida 9 10-12 12
10 Badalona 8 13-10 11
11 Cornellà 9 13-11 11
12 Tona 8 6-9 10
13 San Juan Atletico de Montcada 8 10-15 10
14 L'Escala 8 9-10 9
15 Peralada 8 9-8 8
16 Mollerussa 8 7-9 8
17 Vilassar Mar 8 11-17 8
18 San Cristóbal 8 7-19 8
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 5 (Play Offs) Relegation

Pronosticuri și ponturi Mollerussa

Cauți pronosticuri pentru Mollerussa? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Mollerussa cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 19 meciuri în care a evoluat Mollerussa, cu o acuratețe Best Tip de 63.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Tercera División RFEF - Group 5, Mollerussa a înregistrat 2 victorii, 2 egaluri și 3 înfrângeri în 7 meciuri, marcând 6 goluri (0.9 pe meci) și primind 7, cu 2 meciuri fără gol primit.

Mollerussa are în prezent o valoare de piață estimată de €25.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Mollerussa rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Mollerussa este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.