Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Orkla

Orkla Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

12
Meciuri analizate
83.3%
Rată de predictibilitate
LLLLDD
Forma recentă
1.73
Goluri / meci
Orkla a avut peste 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Orkla nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
Orkla a primit cel puțin un gol în ultimele 12 meciuri
Niciun meci programat

Orkla nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Strindheim vs Orkla, 3. Division - Girone 2, start la 14:30. Cote: 1.08 gazde, 11.50 egal, 19.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.36, încredere 8.0/10. Scor final 7–0, pontul a ieșit.
Final
Strindheim7
Orkla0
1.08
11.50
19.00
1
1.08
O3.5
1.36
NG
2.00
O3.5
1.36
8.0
✓ O3.5
1.368.0
Orkla vs Kvik Trondheim, 3. Division - Girone 2, start la 13:00. Cote: 2.25 gazde, 3.90 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.44, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Orkla0
Kvik TrondheimFK Kvik1
2.25
3.90
2.45
1
2.25
O2.5
1.30
GG
1.30
1X
1.44
8.0
1X
1.448.0
Volda vs Orkla, 3. Division - Girone 2, start la 12:00. Cote: 1.10 gazde, 9.40 egal, 19.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
VoldaVolda TI4
Orkla1
1.10
▾9.40
▴19.50
1
1.10
O3.5
▾1.37
GG
▾1.73
O3.5
▾1.37
5.0
✓ O3.5
▾1.375.0
Byasen vs Orkla, 3. Division - Girone 2, start la 13:00. Cote: 1.30 gazde, 6.50 egal, 8.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.30, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Byasen3
Orkla0
▴1.30
▾6.50
▾8.00
1
▴1.30
O3.5
▴1.32
GG
▾1.27
1
▴1.30
8.0
✓ 1
▴1.308.0
Orkla vs Aalesund II, 3. Division - Girone 2, start la 14:00. Cote: 6.60 gazde, 6.00 egal, 1.29 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.26, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Orkla2
Aalesund IIAalesund 22
▴6.60
▴6.00
▾1.29
X
▴6.00
O3.5
▾1.26
GG
▴1.26
GG
▴1.26
8.0
✓ GG
▴1.268.0
Herd vs Orkla, 3. Division - Girone 2, start la 14:30. Cote: 1.36 gazde, 5.50 egal, 5.90 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.32, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Herd2
Orkla2
▾1.36
▴5.50
▴5.90
1
▾1.36
O3.5
▾1.42
GG
▾1.32
GG
▾1.32
5.0
✓ GG
▾1.325.0
Orkla vs NTNUI, 3. Division - Girone 2, start la 13:00. Cote: 2.95 gazde, 4.20 egal, 1.88 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 3.9/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Orkla3
NTNUI 1
▴2.95
▴4.20
▾1.88
1X
▴1.75
O3.5
1.57
GG
▴1.26
O3.5
1.57
3.9
✓ O3.5
1.573.9
Ranheim II vs Orkla, 3. Division - Girone 2, start la 17:30. Cote: 1.12 gazde, 9.50 egal, 11.50 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.27, încredere 8.5/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Ranheim IIRanheim 23
Orkla3
▾1.12
▴9.50
▴11.50
1
▾1.12
O3.5
▾1.24
GG
▴1.27
GG
▴1.27
8.5
✓ GG
▴1.278.5

Statistici Sezon

3. Division - Girone 2 Norvegia · Sezon 2026
24Meciuri Procent victorii 21%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121224
Victorii325
Egaluri235
Înfrângeri7714
Goluri marcate211940
Goluri primite313970
Medie goluri marcate1.81.61.7
Medie goluri primite2.63.32.9
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat246
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare1-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-5
Deplasare7-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare8
Serii
Victorii1
Înfrângeri5
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–11
0-15
9–8
16-30
7–8
31-45
2–12
46-60
4–14
61-75
10–9
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.575%
18 Meciuri
Peste 1.558%
14 Meciuri
Peste 2.525%
6 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Norvegia - 3. Division - Girone 2
# Echipa M G P
1 Strindheim 24 70-31 52
2 Volda 24 63-25 52
3 Melhus 23 52-29 38
4 Byåsen 24 53-46 38
5 Molde II 24 64-75 35
6 Nardo 23 61-47 32
7 Herd 24 49-56 32
8 Rosenborg II 23 51-45 31
9 Spjelkavik 24 44-52 29
10 NTNUI 23 35-48 28
11 Ranheim II 23 60-74 26
12 Kvik Trondheim 24 35-56 26
13 Aalesund II 23 42-65 24
14 Orkla 24 40-70 20

Pronosticuri Orkla – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Orkla? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Orkla cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 12 meciuri în care a evoluat Orkla, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 83.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 3. Division - Girone 2, Orkla a înregistrat 5 victorii, 5 egaluri și 14 înfrângeri în 24 meciuri, marcând 40 goluri (1.7 pe meci) și primind 70, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Orkla rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Orkla este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.