Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Peña Balsamaiso

Pena Balsamaiso Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

14
Meciuri analizate
71.4%
Predictibilitate
LLLDLD
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
Peña Balsamaiso nu a câștigat în ultimele 29 meciuri
Peña Balsamaiso nu a câștigat în deplasare în ultimele 15 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Anguiano vs Pena Balsamaiso, Tercera División RFEF - Group 16, start la 11:00. Cote: 1.16 gazde, 7.00 egal, 12.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.16, încredere 7.3/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Anguiano4
Pena Balsamaiso2
▴1.16
▾7.00
▾12.50
1
▴1.16
O2.5
▾1.31
GG
▾1.87
1
▴1.16
7.3
✓ 1
▴1.167.3
Pena Balsamaiso vs Haro Deportivo, Tercera División RFEF - Group 16, start la 16:00. Cote: 8.50 gazde, 4.75 egal, 1.31 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.62, încredere 2.6/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
Pena Balsamaiso2
Haro Deportivo5
▴8.50
▴4.75
▾1.31
1
▴8.25
O2.5
▾1.62
GG
▴1.95
O2.5
▾1.62
2.6
✓ O2.5
▾1.622.6
Agoncillo vs Pena Balsamaiso, Tercera División RFEF - Group 16, start la 19:00. Cote: 1.20 gazde, 6.30 egal, 11.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.20, încredere 2.3/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Agoncillo4
Pena Balsamaiso 21
▴1.20
6.30
▾11.00
1
▴1.20
U3.5
▴1.64
GG
▾2.12
1
▴1.20
2.3
✓ 1
▴1.202.3
Pena Balsamaiso vs Villegas, Tercera División RFEF - Group 16, start la 15:00. Cote: 3.45 gazde, 3.30 egal, 2.18 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.36, încredere 5.7/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Pena Balsamaiso1
Villegas1
▴3.45
▾3.30
▾2.18
X
▾3.30
U3.5
▾1.36
NG
▾1.92
U3.5
▾1.36
5.7
✓ U3.5
▾1.365.7
Calahorra vs Pena B, Tercera División RFEF - Group 16, start la 11:00. Cote: 1.10 gazde, 10.00 egal, 17.50 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 2.02, încredere 3.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Calahorra2
Pena Balsamaiso0
▴1.10
▾10.00
▾17.50
1
▴1.10
U3.5
▴2.02
GG
▾2.47
U3.5
▴2.02
3.7
✓ U3.5
▴2.023.7
Pena Balsamaiso vs Comillas, Tercera División RFEF - Group 16, start la 12:00. Cote: 4.40 gazde, 4.00 egal, 1.65 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.65, încredere 3.2/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Pena Balsamaiso0
Comillas0
▴4.40
▴4.00
▾1.65
2
▾1.65
U3.5
▴1.38
NG
▾1.91
2
▾1.65
3.2
2
▾1.653.2
Vianes vs Pena B, Tercera División RFEF - Group 16, start la 16:00. Cote: 1.42 gazde, 4.40 egal, 6.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.42, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Vianes2
Pena Balsamaiso 22
▾1.42
▴4.40
▴6.60
1
▾1.42
U3.5
1.40
NG
1.83
1
▾1.42
8.0
1
▾1.428.0
Pena Balsamaiso vs Arnedo, Tercera División RFEF - Group 16, start la 15:00. Cote: 14.50 gazde, 6.10 egal, 1.21 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.21, încredere 8.0/10. Scor final 1–5, pontul a ieșit.
Final
Pena Balsamaiso1
Arnedo5
▴14.50
▴6.10
▾1.21
2
▾1.21
U3.5
▴1.55
GG
▴2.27
2
▾1.21
8.0
✓ 2
▾1.218.0

Statistici sezon

Tercera División RFEF - Group 16 Spania · Sezon 2025
33Meciuri Procent victorii 0%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri161733
Victorii000
Egaluri8311
Înfrângeri81422
Goluri marcate131427
Goluri primite344781
Medie goluri marcate0.80.80.8
Medie goluri primite2.12.82.5
Meciuri fără gol primit404
Meciuri fără gol marcat7916
Recorduri și serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-7
Deplasare6-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă7
Deplasare6
Serii
Victorii0
Înfrângeri6
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–14
0-15
2–11
16-30
5–10
31-45
7–11
46-60
3–10
61-75
7–25
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
9Roșii
Goluri marcate
Peste 0.552%
17 Meciuri
Peste 1.527%
9 Meciuri
Peste 2.53%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Peña Balsamaiso

Cauți pronosticuri pentru Peña Balsamaiso? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Peña Balsamaiso cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 14 meciuri în care a evoluat Peña Balsamaiso, cu o acuratețe Best Tip de 71.4%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Tercera División RFEF - Group 16, Peña Balsamaiso a înregistrat 0 victorii, 11 egaluri și 22 înfrângeri în 33 meciuri, marcând 27 goluri (0.8 pe meci) și primind 81, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Peña Balsamaiso rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Peña Balsamaiso este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.