Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Příbram II

Příbram II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

18
Meciuri analizate
61.1%
Rată de predictibilitate
DDDDLW
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Příbram II nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Niciun meci programat

Příbram II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Jiskra Domazlice vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 15:00. Cote: 1.16 gazde, 7.20 egal, 10.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Jiskra DomazliceDomazlice2
Pribram IIPribram B2
▾1.16
▴7.20
▴10.50
1
▾1.16
O3.5
▾1.57
GG
▴1.63
O3.5
▾1.57
8.0
✓ O3.5
▾1.578.0
Pribram II vs Aritma Praha, 3. liga - CFL A, start la 14:00. Cote: 1.88 gazde, 3.60 egal, 3.65 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Pribram IIPribram B1
Aritma Praha1
▴1.88
▾3.60
▾3.65
X2
1.82
O2.5
▴1.55
GG
▾1.51
O2.5
▾1.55
8.0
O2.5
▾1.558.0
Pisek vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 17:00. Cote: 1.57 gazde, 4.25 egal, 5.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.43, încredere 6.2/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Pisek1
Pribram IIPribram B1
▾1.57
4.25
▴5.50
1
▾1.57
O2.5
▴1.43
GG
▴1.54
O2.5
▴1.43
6.2
O2.5
▴1.436.2
Pribram II vs Dukla Praha II, 3. liga - CFL A, start la 14:00. Cote: 1.97 gazde, 3.75 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Pribram IIPribram B0
Dukla Praha IIDukla Prague B0
▴1.97
▾3.75
▾3.00
1
▴1.97
O2.5
1.43
GG
1.44
1X
▴1.32
8.0
✓ 1X
▴1.328.0
Viktoria Plzen II vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 09:30. Cote: 1.40 gazde, 4.75 egal, 5.85 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Viktoria Plzen IIPlzen B3
Pribram IIPribram B1
▾1.40
▴4.75
▴5.85
1
▾1.40
O2.5
▾1.32
GG
1.52
1
▾1.40
8.0
✓ 1
▾1.408.0
Pribram II vs Bohemians 1905 II, 3. liga - CFL A, start la 14:00. Cote: 2.77 gazde, 3.80 egal, 2.35 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.60, încredere 2.4/10. Scor final 7–2, pontul nu a ieșit.
Final
Pribram IIPribram B7
Bohemians 1905 IIBohemians2
▴2.77
▾3.80
▾2.35
1X
▴1.60
U3.5
▴1.60
GG
▾1.44
U3.5
▴1.60
2.4
U3.5
▴1.602.4
Sparta Praha II vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 09:15. Cote: 1.21 gazde, 6.20 egal, 9.40 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.75, încredere 1.8/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Sparta Praha IISparta Prague B4
Pribram IIPribram B0
▴1.21
▾6.20
▾9.40
X
▾5.90
U3.5
▾1.75
GG
▾1.83
U3.5
▾1.75
1.8
U3.5
▾1.751.8
Admira Praha vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 09:15. Cote: 1.64 gazde, 3.90 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 3.5/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Admira Praha 21
Pribram IIPribram B3
▾1.64
▾3.90
▴4.10
X2
▾2.00
O2.5
1.50
GG
1.55
O2.5
1.50
3.5
✓ O2.5
1.503.5
Taborsko II vs Pribram II, 3. liga - CFL A, start la 16:00. Cote: 2.07 gazde, 3.75 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.29, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
Taborsko II0
Pribram IIPribram B3
▾2.07
▴3.75
▴3.10
1
▾1.95
O2.5
▾1.41
GG
▾1.42
1X
▾1.29
8.0
1X
▾1.298.0

Pribram B Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4.8
Posesie
49%
CornereMedie pe meci
4.4
DisciplinăCartonașe / meci
2
Procent victorii
20%

Statistici Sezon

3. liga - CFL A Cehia · Sezon 2026
10Meciuri Procent victorii 20%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri4610
Victorii112
Egaluri224
Înfrângeri134
Goluri marcate8715
Goluri primite51318
Medie goluri marcate2.01.21.5
Medie goluri primite1.32.21.8
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat224
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă7-2
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă7
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
3–5
0-15
3–1
16-30
2–4
31-45
2–4
46-60
0–2
61-75
6–1
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
31-452
46-603
61-756
76-906
18Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.560%
6 Meciuri
Peste 1.530%
3 Meciuri
Peste 2.520%
2 Meciuri
Peste 3.510%
1 Meciuri
Peste 4.510%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Cehia - 3. liga - CFL A
# Echipa M G P
1 Kladno 31 84-26 71
2 Jiskra Domažlice 32 80-42 69
3 Viktoria Plzeň II 32 75-53 61
4 Písek 32 50-38 52
5 Admira Praha 31 45-46 48
6 Slavia III 32 54-47 46
7 Králův Dvůr 31 54-54 46
8 České Budějovice II 32 63-58 45
9 Aritma Praha 32 45-45 45
10 Loko Vltavín 32 35-43 44
11 Příbram II 32 45-56 40
12 Bohemians 1905 II 32 57-60 38
13 Dukla Praha II 32 48-57 38
14 Motorlet Praha 31 32-45 33
15 Sokol Hostouň 31 29-44 31
16 Petřín Plzeň 32 38-73 28
17 Táborsko II 31 27-74 16
Promotion Playoffs Relegation

Pronosticuri Příbram II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Příbram II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Příbram II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 18 meciuri în care a evoluat Příbram II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 61.1%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 3. liga - CFL A, Příbram II a înregistrat 2 victorii, 4 egaluri și 4 înfrângeri în 10 meciuri, marcând 15 goluri (1.5 pe meci) și primind 18, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Příbram II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Příbram II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.