Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Raeren-Eynatten

Raeren-Eynatten Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

14
Meciuri analizate
71.4%
Predictibilitate
LDDLDW
Forma recentă
1.20
Goluri / meci
Raeren-Eynatten a avut sub 2.5 goluri în ultimele 5 meciuri
Raeren-Eynatten nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Raeren-Eynatten a avut sub 3.5 goluri în ultimele 8 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Raeren-Eynatten vs Flenu, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 4.15 gazde, 3.85 egal, 1.60 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.38, încredere 6.7/10. Scor final 1–5, pontul nu a ieșit.
Final
Raeren-Eynatten1
Flenu5
4.15
3.85
1.60
1
4.15
U3.5
1.38
NG
1.95
U3.5
1.38
6.7
U3.5
1.386.7
RUS Binche vs Raeren-Eynatten, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 2.47 gazde, 3.90 egal, 2.17 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.35, încredere 6.4/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Binche1
Raeren-Eynatten1
2.47
3.90
2.17
2
2.17
U3.5
1.35
NG
2.02
U3.5
1.35
6.4
✓ U3.5
1.356.4
Raeren-Eynatten vs Ostiches, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 2.02 gazde, 3.75 egal, 2.77 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Raeren-Eynatten0
Ostiches0
2.02
3.75
2.77
1
2.02
U3.5
1.41
NG
2.15
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Jette vs Raeren-Eynatten, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 3.10 gazde, 3.45 egal, 1.97 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.39, încredere 4.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Jette1
Raeren-Eynatten0
3.10
3.45
1.97
2
1.97
U3.5
1.39
GG
1.59
U3.5
1.39
4.0
✓ U3.5
1.394.0
RCS Brainois vs Raeren-Eynatten, Second Amateur Division - ACFF, start la 19:00. Cote: 1.45 gazde, 4.15 egal, 5.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.52, încredere 2.1/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Braine0
Raeren-Eynatten0
1.45
4.15
5.10
X2
2.30
O2.5
1.52
GG
1.65
O2.5
1.52
2.1
O2.5
1.522.1
Raeren-Eynatten vs Richelle United, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.61 gazde, 4.10 egal, 3.90 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.61, încredere 1.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Raeren-Eynatten1
Richelle Utd.0
1.61
4.10
3.90
1
1.61
O2.5
1.54
GG
1.60
1
1.61
1.8
✓ 1
1.611.8
Ganshoren vs Raeren-Eynatten, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.67 gazde, 4.00 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.67, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Ganshoren1
Raeren-Eynatten2
1.67
4.00
3.65
1
1.67
O2.5
1.51
NG
2.20
1
1.67
8.0
1
1.678.0
Raeren-Eynatten vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.78 gazde, 3.65 egal, 3.50 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.80, încredere 7.9/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Raeren-Eynatten0
Huy1
1.78
3.65
3.50
2
3.50
U3.5
1.49
GG
1.53
X2
1.80
7.9
✓ X2
1.807.9

Statistici sezon

Second Amateur Division - ACFF Belgia · Sezon 2025
33Meciuri Procent victorii 39%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri161733
Victorii8513
Egaluri5510
Înfrângeri3710
Goluri marcate211637
Goluri primite112233
Medie goluri marcate1.30.91.1
Medie goluri primite0.71.31.0
Meciuri fără gol primit9514
Meciuri fără gol marcat5712
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare5-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare5
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.564%
21 Meciuri
Peste 1.533%
11 Meciuri
Peste 2.59%
3 Meciuri
Peste 3.56%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Raeren-Eynatten

Cauți pronosticuri pentru Raeren-Eynatten? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Raeren-Eynatten cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 14 meciuri în care a evoluat Raeren-Eynatten, cu o acuratețe Best Tip de 71.4%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Second Amateur Division - ACFF, Raeren-Eynatten a înregistrat 13 victorii, 10 egaluri și 10 înfrângeri în 33 meciuri, marcând 37 goluri (1.1 pe meci) și primind 33, cu 14 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Raeren-Eynatten rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Raeren-Eynatten este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.