1. Acasă
  2. Ligi
  3. Pro League
  4. San Juan Jabloteh
San Juan Jabloteh

San Juan Jabloteh Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: -
KEY INSIGHT San Juan Jabloteh a marcat în toate ultimele 10 meciuri
TREND San Juan Jabloteh a avut peste 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
TREND San Juan Jabloteh a marcat în ultimele 14 meciuri

Forma recentă

WWWLW
7 Meciuri analizate
100% Rată de predictibilitate

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

19:00

Încheiat
Ath­let­i
Ath­let­ic Club
1 : 4
San Juan Jabloteh
San J
1.87
3.8
3.2

2

3.2

O2.5

1.34

YES

1.37

GG

1.37
6.2/10

17:00

Încheiat
Prison S
Prison Service
2 : 1
San Juan Jabloteh
San J
1.91
3.55
3

2

2.95

O2.5

1.37

YES

1.4

GG

1.4
6.2/10

17:00

Încheiat
Point Fortin
Point Fortin
1 : 5
San Juan Jabloteh
San J
3.75
3.9
1.7

2

1.7

O2.5

1.41

YES

1.45

2

1.7
7.1/10

17:00

Încheiat
San J
San Juan Jabloteh
5 : 0
Phoenix
Phoenix
1.75
3.85
3.7

1

1.75

O2.5

1.42

YES

1.46

O2.5

1.42
2.7/10

16:00

Încheiat
Morvant C
Morvant Caledonia United
0 : 1
San Juan Jabloteh
San J
2.9
3.75
2.17

2

2.17

O2.5

1.41

NO

2.75

X2

1.37
8.7/10

15:00

Încheiat
San J
San Juan Jabloteh
2 : 1
Club Sando
Club Sando
4.6
4.1
1.6

2

1.6

O2.5

1.57

YES

1.52

GG

1.52
6.2/10

17:00

Încheiat
Central
Central
2 : 1
San Juan Jabloteh
San J
1.68
4.15
3.9

X2

1.95

O2.5

1.57

YES

1.45

GG

1.45
5/10

18:00

Încheiat
San J
San Juan Jabloteh
1 : 3
Defence Force
Defence Force
6.9
5.1
1.42

2

1.42

O2.5

1.49

YES

1.58

2

1.42
5/10

Pronosticuri San Juan Jabloteh – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru San Juan Jabloteh? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei San Juan Jabloteh cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 7 meciuri în care a evoluat San Juan Jabloteh, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 100%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Pro League, San Juan Jabloteh a înregistrat 9 victorii, 3 egaluri și 8 înfrângeri în 20 meciuri, marcând 38 goluri (1.9 pe meci) și primind 36, cu 3 meciuri fără gol primit.

San Juan Jabloteh are în prezent o valoare de piață estimată de -.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru San Juan Jabloteh rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Pro LeagueTrinidad-And-Tobago • Sezon 2026
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri81220
Victorii369
Egaluri033
Înfrângeri538
Goluri marcate122638
Goluri primite181836
Medie goluri marcate1.52.21.9
Medie goluri primite2.31.51.8
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat202
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 5-0
Deplasare 1-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă 0-4
Deplasare 2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 5
Deplasare 5
Cele mai multe goluri primite
Acasă 4
Deplasare 3
Serii
Victorii 5
Înfrângeri 3
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0 Galbene
0 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 90%
18 Meciuri
Peste 1.5 50%
10 Meciuri
Peste 2.5 20%
4 Meciuri
Peste 3.5 20%
4 Meciuri
Peste 4.5 10%
2 Meciuri
Nu sunt disponibile date despre jucători