Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Slávia TU Košice

Slavia K Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€245.00Th. Ø 27.7 3. liga - East
30
Meciuri analizate
76.7%
Predictibilitate
WWLWDW
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Slávia TU Košice a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Slávia TU Košice este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Slávia TU Košice nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Slovan Sabinov vs Slavia TU Kosice, 3. liga - East, start la 12:30. Cote: 4.30 gazde, 3.75 egal, 1.68 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 1.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sabinov0
Slavia K1
▴4.30
▴3.75
▾1.68
1X
▴2.00
O2.5
▾1.60
GG
1.65
O2.5
▾1.60
1.0
O2.5
▾1.601.0
Slavia TU Kosice vs Vranov nad Toplou, 3. liga - East, start la 10:00. Cote: 1.37 gazde, 4.75 egal, 6.75 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.42, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Slavia K2
Vranov0
▴1.37
▾4.75
▾6.75
X2
▴2.75
O2.5
1.42
GG
▾1.66
O2.5
▾1.42
5.0
O2.5
▾1.425.0
Lokomotiva Kosice vs Slavia TU Kosice, 3. liga - East, start la 13:30. Cote: 1.76 gazde, 4.85 egal, 5.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.50, încredere 3.5/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Lok. Kosice1
Slavia K0
1.76
4.85
5.50
1
1.76
O2.5
1.50
GG
1.55
O2.5
1.50
3.5
O2.5
1.503.5
Slavia TU Kosice vs Kezmarok, 3. liga - East, start la 10:00. Cote: 1.16 gazde, 7.40 egal, 14.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Slavia K3
Kezmarok1
▴1.16
▾7.40
▾14.00
1
▴1.16
O2.5
1.28
GG
1.97
O2.5
1.28
5.0
✓ O2.5
1.285.0
Snina vs Slavia TU Kosice, 3. liga - East, start la 14:00. Cote: 2.67 gazde, 3.30 egal, 2.40 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.38, încredere 4.1/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Snina3
Slavia K3
▴2.67
▴3.30
▾2.40
2
▾2.40
O2.5
1.82
GG
1.63
X2
▾1.38
4.1
✓ X2
▾1.384.1
Slavia TU Kosice vs Spartak Medzev, 3. liga - East, start la 14:00. Cote: 1.65 gazde, 6.70 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.45, încredere 5.0/10. Scor final 6–2, pontul a ieșit.
Final
Slavia K6
Medzev2
▾1.65
▴6.70
▴4.00
X
▴6.70
O2.5
▾1.45
GG
▴1.51
O2.5
▾1.45
5.0
✓ O2.5
▾1.455.0
Raslavice vs Slavia TU Kosice, 3. liga - East, start la 09:00. Cote: 1.96 gazde, 3.55 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Raslavice2
Slavia K1
▾1.96
▴3.55
▴3.25
1
▾1.96
U3.5
▾1.54
NG
▾2.40
1X
▾1.28
5.0
✓ 1X
▾1.285.0
Slavia TU Kosice vs Poprad, 3. liga - East, start la 10:00. Cote: 1.83 gazde, 3.75 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Slavia K3
Poprad2
▾1.83
▴3.75
▴3.70
2
▴3.70
U3.5
▴1.41
NG
▾2.07
U3.5
▴1.41
5.0
U3.5
▴1.415.0
Slavia TU Kosice vs MSK Tesla Stropkov, 3. liga - East, start la 10:00. Cote: 2.62 gazde, 3.25 egal, 2.40 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.35, încredere 4.9/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Slavia K2
Stropkov1
2.62
3.25
2.40
X
▾3.25
U3.5
1.35
GG
1.64
U3.5
1.35
4.9
✓ U3.5
1.354.9
Slavia TU Kosice vs Stara Lubovna, 3. liga - East, start la 10:00. Cote: 1.85 gazde, 3.85 egal, 4.20 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.21, încredere 2.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Slavia K1
Lubovna2
▾1.85
▴3.85
▴4.20
1X
▾1.21
O2.5
▴1.80
GG
1.77
1X
▾1.21
2.0
1X
▾1.212.0

Statistici sezon

3. liga - East Slovacia · Sezon 2026
13Meciuri Procent victorii 46%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7613
Victorii516
Egaluri011
Înfrângeri246
Goluri marcate17724
Goluri primite111021
Medie goluri marcate2.41.21.8
Medie goluri primite1.61.71.6
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-2
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri3
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.585%
11 Meciuri
Peste 1.546%
6 Meciuri
Peste 2.531%
4 Meciuri
Peste 3.58%
1 Meciuri
Peste 4.58%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Slávia TU Košice

Cauți pronosticuri pentru Slávia TU Košice? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Slávia TU Košice cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 30 meciuri în care a evoluat Slávia TU Košice, cu o acuratețe Best Tip de 76.7%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 3. liga - East, Slávia TU Košice a înregistrat 6 victorii, 1 egaluri și 6 înfrângeri în 13 meciuri, marcând 24 goluri (1.8 pe meci) și primind 21, cu 2 meciuri fără gol primit.

Slávia TU Košice are în prezent o valoare de piață estimată de €245.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Slávia TU Košice rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Slávia TU Košice este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.