Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Suhul Shire

Suhul Shire Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

31
Meciuri analizate
61.3%
Predictibilitate
WDLDDW
Forma recentă
0.60
Goluri / meci
Suhul Shire a avut sub 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Suhul Shire nu a câștigat în deplasare în ultimele 11 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Ethiopian Medhin vs Suhul Shire, Premier League, start la 16:00. Cote: 2.52 gazde, 2.78 egal, 2.87 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.35, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
Ethiopian Medhin0
Suhul Shire3
▴2.52
▾2.78
▾2.87
1
▴2.52
U2.5
▾1.41
NG
▴1.62
1X
▴1.35
8.0
1X
▴1.358.0
Suhul Shire vs Kedus Giorgis, Premier League, start la 16:00. Cote: 2.15 gazde, 3.05 egal, 3.45 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.33, încredere 6.0/10. Scor final 0–0.
Final
Suhul Shire 0
St. George0
▾2.15
▴3.05
▴3.45
2
▴3.45
U2.5
▴1.33
NG
1.46
U2.5
▴1.33
6.0
U2.5
▴1.336.0
Arba Minch Kenema vs Suhul Shire, Premier League, start la 13:00. Cote: 2.30 gazde, 2.85 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.29, încredere 8.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Arba Menche 2
Suhul Shire0
▾2.30
▴2.85
▴3.15
1
▾2.30
U2.5
▾1.35
NG
▾1.52
1X
▾1.29
8.5
✓ 1X
▾1.298.5
Suhul Shire vs Hadiya Hosaena, Premier League, start la 13:00. Cote: 2.77 gazde, 2.65 egal, 2.81 oaspeți. Best Tip: cel mult 1 gol, cotă 2.10, încredere 7.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Suhul Shire1
Hadiya Hossana1
▴2.77
▾2.65
▾2.81
2
▾2.81
U1.5
▴2.10
NG
▴1.52
U1.5
▴2.10
7.0
U1.5
▴2.107.0
Negelle Arsi vs Suhul Shire, Premier League, start la 16:00. Cote: 2.10 gazde, 2.75 egal, 4.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 2.10, încredere 6.2/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Negelle Arsi0
Suhul Shire0
▴2.10
▾2.75
▴4.60
1
▴2.10
U2.5
▾1.41
NG
1.58
1
▴2.10
6.2
1
▴2.106.2
Suhul Shire vs Ethiopia Bunna, Premier League, start la 13:00. Cote: 3.50 gazde, 3.05 egal, 2.15 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.26, încredere 6.8/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Suhul Shire1
Ethiopia Bunna0
▴3.50
3.05
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▾1.41
NG
▾1.58
X2
▾1.26
6.8
X2
▾1.266.8
Adama Kenema vs Suhul Shire, Premier League, start la 13:00. Cote: 2.20 gazde, 2.95 egal, 3.45 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.41, încredere 8.0/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Adama City4
Suhul Shire 0
▾2.20
▴2.95
▴3.45
1X
1.26
U2.5
▴1.41
NG
▴1.58
U2.5
▴1.41
8.0
U2.5
▴1.418.0
Suhul Shire vs Mebrat Hayl, Premier League, start la 16:00. Cote: 4.25 gazde, 2.62 egal, 2.15 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.19, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Suhul Shire1
Mebrat Hayl0
▴4.25
▴2.62
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▴1.27
NG
▴1.44
X2
▾1.19
8.5
X2
▾1.198.5

Statistici sezon

Premier League Etiopia · Sezon 2025
37Meciuri Procent victorii 24%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri181937
Victorii639
Egaluri7815
Înfrângeri5813
Goluri marcate121224
Goluri primite111930
Medie goluri marcate0.70.60.6
Medie goluri primite0.61.00.8
Meciuri fără gol primit9716
Meciuri fără gol marcat81220
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–2
0-15
5–2
16-30
4–9
31-45
5–5
46-60
1–4
61-75
4–8
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-301
46-605
61-753
76-903
15Galbene
6Roșii
Goluri marcate
Peste 0.546%
17 Meciuri
Peste 1.514%
5 Meciuri
Peste 2.55%
2 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Suhul Shire

Cauți pronosticuri pentru Suhul Shire? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Suhul Shire cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 31 meciuri în care a evoluat Suhul Shire, cu o acuratețe Best Tip de 61.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Premier League, Suhul Shire a înregistrat 9 victorii, 15 egaluri și 13 înfrângeri în 37 meciuri, marcând 24 goluri (0.6 pe meci) și primind 30, cu 16 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Suhul Shire rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Suhul Shire este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.