Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Tournai

Tournai Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€150.00Th. Ø 21.0 Second Amateur Division - ACFF
13
Meciuri analizate
76.9%
Predictibilitate
LLLLLL
Forma recentă
0.87
Goluri / meci
Tournai a pierdut ultimele 7 meciuri
Tournai a primit cel puțin un gol în ultimele 13 meciuri
Tournai nu a primit cartonaș roșu în ultimele 29 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Sporting Bruxelles vs Tournai, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.33 gazde, 4.25 egal, 7.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.33, încredere 4.8/10. Scor final 6–2, pontul a ieșit.
Final
Sporting6
Tournai2
1.33
4.25
7.10
1
1.33
O2.5
1.62
GG
1.88
1
1.33
4.8
✓ 1
1.334.8
Tournai vs Tilffois, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 5.20 gazde, 3.50 egal, 1.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.25, încredere 6.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tournai0
Tilffois1
5.20
3.50
1.55
X2
1.08
O1.5
1.25
GG
1.85
O1.5
1.25
6.0
O1.5
1.256.0
Acren-Lessines vs Tournai, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.20 gazde, 5.15 egal, 9.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.42, încredere 8.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Acren3
Tournai1
1.20
5.15
9.90
1
1.20
O2.5
1.42
GG
1.85
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
Tournai vs Richelle U, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 6.00 gazde, 4.45 egal, 1.44 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.44, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Tournai1
Richelle Utd.2
6.00
▴4.45
▾1.44
2
▾1.44
O2.5
▾1.46
GG
1.63
2
▾1.44
8.0
✓ 2
▾1.448.0
Tournai vs Ostiches, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 10.00 gazde, 5.35 egal, 1.18 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.47, încredere 5.4/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Tournai0
Ostiches2
10.00
5.35
1.18
2
1.18
O2.5
1.47
GG
2.02
O2.5
1.47
5.4
O2.5
1.475.4
Hutoise vs Tournai, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 1.14 gazde, 5.60 egal, 15.00 oaspeți. Best Tip: gazdele câștigă la cel puțin 2 goluri diferență, cotă 1.64, încredere 3.8/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Huy3
Tournai1
1.14
5.60
15.00
1
1.14
O2.5
1.44
NG
1.60
H1
1.64
3.8
✓ H1
1.643.8
Tournai vs Jette, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 15.00 gazde, 5.00 egal, 1.17 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.59, încredere 1.6/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Tournai1
Jette3
15.00
5.00
1.17
2
1.17
O2.5
1.59
GG
2.27
O2.5
1.59
1.6
✓ O2.5
1.591.6
Binche vs Tournai, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.69 gazde, 4.10 egal, 3.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.69, încredere 3.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Binche2
Tournai1
▾1.69
▴4.10
▴3.50
1
▾1.69
U3.5
▾1.40
NG
▾2.02
1
▾1.69
3.3
✓ 1
▾1.693.3

Statistici sezon

Second Amateur Division - ACFF Belgia · Sezon 2025
31Meciuri Procent victorii 6%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri161531
Victorii022
Egaluri426
Înfrângeri121123
Goluri marcate151530
Goluri primite413677
Medie goluri marcate0.91.01.0
Medie goluri primite2.62.42.5
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat437
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă-
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-5
Deplasare5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri8
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.577%
24 Meciuri
Peste 1.516%
5 Meciuri
Peste 2.53%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Tournai

Cauți pronosticuri pentru Tournai? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Tournai cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Tournai, cu o acuratețe Best Tip de 76.9%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Second Amateur Division - ACFF, Tournai a înregistrat 2 victorii, 6 egaluri și 23 înfrângeri în 31 meciuri, marcând 30 goluri (1.0 pe meci) și primind 77, cu 3 meciuri fără gol primit.

Tournai are în prezent o valoare de piață estimată de €150.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Tournai rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Tournai este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.