Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Zagłębie Lubin II

Zag. Lubin II Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.77m Ø 19.7 III Liga - Group 3
80
Meciuri analizate
71.3%
Predictibilitate
LLWLDD
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Zaglebie Lubin II vs Goczalkowice Zdroj, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 1.95 gazde, 3.90 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.57, încredere 4.4/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II1
Goczalkowice Z2
▴1.95
▾3.90
▾3.65
1
▴1.95
O2.5
▴1.57
GG
▾1.50
O2.5
▴1.57
4.4
✓ O2.5
▴1.574.4
Stal Brzeg vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, start la 12:00. Cote: 2.95 gazde, 3.50 egal, 2.12 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 4–1, pontul nu a ieșit.
Final
Brzeg4
Zag. Lubin II1
2.95
3.50
2.12
2
2.12
O2.5
1.55
GG
1.50
X2
1.32
8.0
X2
1.328.0
Zaglebie Lubin II vs Stilon Gorzow, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 1.53 gazde, 4.55 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.53, încredere 6.1/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II3
Stilon Gorzow1
1.53
4.55
4.55
1
1.53
O2.5
1.59
GG
1.72
1
1.53
6.1
✓ 1
1.536.1
Zaglebie Lubin II vs Zaglebie Sosnowiec, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 2.27 gazde, 3.55 egal, 2.77 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Zag. Lubin II0
Zag. Sosnowiec1
2.27
▾3.55
▾2.77
1
2.27
O2.5
1.57
NG
2.42
1X
1.40
8.0
1X
1.408.0
Odra Bytom Odrzanski vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, start la 18:00. Cote: 2.57 gazde, 3.60 egal, 2.64 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.50, încredere 4.1/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Bytom Odrzanski1
Zag. Lubin II1
▾2.57
▾3.60
▴2.64
2
▴2.64
O2.5
1.61
GG
▴1.54
X2
▴1.50
4.1
✓ X2
▴1.504.1
Zaglebie Lubin II vs Gornik Polkowice, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 2.42 gazde, 4.00 egal, 3.90 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 2.42, încredere 5.6/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Zag. Lubin II1
Polkowice1
▴2.42
▴4.00
▾3.90
1
▴2.42
O2.5
1.54
GG
▾1.53
1
▴2.42
5.6
1
▴2.425.6
Zaglebie Lubin II vs Carina Gubin, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 1.58 gazde, 4.45 egal, 5.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.58, încredere 5.5/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II3
Carina Gubin0
▴1.58
▴4.45
▾5.50
1
▴1.58
O2.5
▾1.55
GG
▾1.42
1
▴1.58
5.5
✓ 1
▴1.585.5
Zaglebie Lubin II vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 1.79 gazde, 3.90 egal, 3.85 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.24, încredere 5.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II1
Jelenia Gora0
▾1.79
▴3.90
▴3.85
1
▾1.79
U3.5
▴1.69
GG
▾1.44
1X
▾1.24
5.8
✓ 1X
▾1.245.8
Zaglebie Lubin II vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 1.27 gazde, 6.00 egal, 8.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.38, încredere 6.8/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II5
Starowice0
▾1.27
▴6.00
▴8.10
1
▾1.27
O2.5
▾1.38
GG
1.75
O2.5
▾1.38
6.8
✓ O2.5
▾1.386.8
Slowianin vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, start la 13:00. Cote: 2.87 gazde, 3.75 egal, 2.65 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.56, încredere 3.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Slowianin2
Zag. Lubin II1
▴2.87
▾3.75
▴2.65
1
▴2.87
U3.5
1.56
GG
▾1.47
U3.5
1.56
3.8
✓ U3.5
1.563.8
Zaglebie Lubin II vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, start la 11:00. Cote: 2.05 gazde, 3.70 egal, 3.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.51, încredere 5.5/10. Scor final 0–5, pontul a ieșit.
Final
Zag. Lubin II0
Gornik Zabrze II5
▴2.05
3.70
▾3.10
1X
▴1.32
O2.5
1.51
GG
▾1.47
O2.5
1.51
5.5
✓ O2.5
1.515.5

Statistici sezon

III Liga - Group 3 Polonia · Sezon 2026
16Meciuri Procent victorii 44%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri9716
Victorii527
Egaluri246
Înfrângeri213
Goluri marcate151429
Goluri primite91322
Medie goluri marcate1.72.01.8
Medie goluri primite1.01.91.4
Meciuri fără gol primit314
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii4
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–2
0-15
7–5
16-30
2–2
31-45
2–4
46-60
3–4
61-75
9–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.594%
15 Meciuri
Peste 1.556%
9 Meciuri
Peste 2.531%
5 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Polonia - III Liga - Group 3
# Echipa M G P
1 Sparta Katowice 16 31-10 36
2 Zaglebie Sosnowiec 15 23-10 34
3 Odra Bytom Odrzański 15 16-11 28
4 Zagłębie Lubin II 16 29-22 27
5 ROW Rybnik 15 31-22 26
6 Karkonosze Jelenia Góra 15 20-14 23
7 Górnik Polkowice 16 29-28 22
8 Barycz Sułów 15 22-22 21
9 Goczałkowice Zdrój 16 20-22 21
10 Miedź Legnica II 15 34-27 20
11 Kluczbork 15 16-20 20
12 Stal Brzeg 15 27-22 18
13 Stilon Gorzów 15 21-24 17
14 Ślęza Wrocław 15 23-34 14
15 Warta Gorzów 15 13-29 14
16 Rakow II 15 18-28 13
17 Polonia Nysa 15 15-29 13
18 Carina Gubin 15 12-26 13

Pronosticuri și ponturi Zagłębie Lubin II

Cauți pronosticuri pentru Zagłębie Lubin II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Zagłębie Lubin II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 80 meciuri în care a evoluat Zagłębie Lubin II, cu o acuratețe Best Tip de 71.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din III Liga - Group 3, Zagłębie Lubin II a înregistrat 7 victorii, 6 egaluri și 3 înfrângeri în 16 meciuri, marcând 29 goluri (1.8 pe meci) și primind 22, cu 4 meciuri fără gol primit.

Zagłębie Lubin II are în prezent o valoare de piață estimată de €1.77m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Zagłębie Lubin II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Zagłębie Lubin II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.