Sari la conținut

Pronostic One Knoxville vs Chattanooga Red Wolves - 11 iun. 2026

11 iun.00:00
1:1
Încheiat
12.05 X3.30 23.95

Pronosticuri

Încredere
Best Tip
1 2.05
One Knoxville câștigă
4.5/10
1X2
12.05
4.5/10
Total Goluri
Sub 3.51.27
3.8/10
Ambele Marchează
Nu1.92
1.5/10
Bet Builder
1X & Sub 4.51.39
6.2/10
Scor Corect
One Knoxville20Chattanooga Red Wolves

Statistici: pronostic vs real

AI
One Knoxville
Chattanoo
xGOne Knoxville: 1.47Chattanooga Red Wolves: 0.75
PosesieOne Knoxville: 70%Chattanooga Red Wolves: 30%
Total ȘuturiOne Knoxville: 15Chattanooga Red Wolves: 8
Șuturi pe PoartăOne Knoxville: 6Chattanooga Red Wolves: 3
Șuturi pe lângă PoartăOne Knoxville: 6Chattanooga Red Wolves: 3
CornereOne Knoxville: 7Chattanooga Red Wolves: 3
Cartonașe GalbeneOne Knoxville: 2Chattanooga Red Wolves: 3
xGOne Knoxville: 1.33Chattanooga Red Wolves: 0.72
PosesieOne Knoxville: 56%Chattanooga Red Wolves: 44%
Total ȘuturiOne Knoxville: 10Chattanooga Red Wolves: 15
Șuturi pe PoartăOne Knoxville: 3Chattanooga Red Wolves: 3
Șuturi pe lângă PoartăOne Knoxville: 5Chattanooga Red Wolves: 3
CornereOne Knoxville: 3Chattanooga Red Wolves: 9
Cartonașe GalbeneOne Knoxville: 1Chattanooga Red Wolves: 3
xGOne Knoxville: 1.331.47Chattanooga Red Wolves: 0.720.75
PosesieOne Knoxville: 56%70%Chattanooga Red Wolves: 44%30%
Total ȘuturiOne Knoxville: 1015Chattanooga Red Wolves: 158
Șuturi pe PoartăOne Knoxville: 36Chattanooga Red Wolves: 33
Șuturi pe lângă PoartăOne Knoxville: 56Chattanooga Red Wolves: 33
CornereOne Knoxville: 37Chattanooga Red Wolves: 93
Cartonașe GalbeneOne Knoxville: 12Chattanooga Red Wolves: 33

Statistici

Medie / Meci
One Knoxville
Chattanoo
xGOne Knoxville: 1.24Chattanooga Red Wolves: 1.27
Goluri TotaleOne Knoxville: 2.9Chattanooga Red Wolves: 2.9
Goluri MarcateOne Knoxville: 1.5Chattanooga Red Wolves: 1.5
Goluri PrimiteOne Knoxville: 1.4Chattanooga Red Wolves: 1.4
PosesieOne Knoxville: 48%Chattanooga Red Wolves: 43%
Total ȘuturiOne Knoxville: 12.1Chattanooga Red Wolves: 13.3
Șuturi pe PoartăOne Knoxville: 4.4Chattanooga Red Wolves: 4.1
Șuturi pe lângă PoartăOne Knoxville: 4.7Chattanooga Red Wolves: 4.4
FaulturiOne Knoxville: 12.7Chattanooga Red Wolves: 15.5
CornereOne Knoxville: 4.7Chattanooga Red Wolves: 6
Offside-uriOne Knoxville: 0.5Chattanooga Red Wolves: 1.9
Cartonașe GalbeneOne Knoxville: 1.9Chattanooga Red Wolves: 2.78
Pase TotaleOne Knoxville: 390Chattanooga Red Wolves: 271

Formă

Ultimele 10 meciuri
One Knoxville
Chattanoo
VictoriiOne Knoxville: 3Chattanooga Red Wolves: 2
Peste 1.5 GoluriOne Knoxville: 8Chattanooga Red Wolves: 7
Peste 2.5 GoluriOne Knoxville: 6Chattanooga Red Wolves: 5
Peste 3.5 GoluriOne Knoxville: 3Chattanooga Red Wolves: 4
Ambele au MarcatOne Knoxville: 6Chattanooga Red Wolves: 5
Victorii SurprizăOne Knoxville: 0Chattanooga Red Wolves: 0
Înfrângeri SurprizăOne Knoxville: 0Chattanooga Red Wolves: 1

H2H

Toate meciurile directe 12
One Knoxville
Chattanooga Red Wolves
4Victorii
3Egaluri
5Victorii
Ultimele meciuri directe 10
2.2Goluri pe meci
50%Ambele au Marcat
20%Peste 2.5 Goluri
26 iul.2026Chattanooga Red WolvesOne Knoxville10
11 iun.2026One KnoxvilleChattanooga Red Wolves11
01 oct.2025One KnoxvilleChattanooga Red Wolves20
27 iul.2025Chattanooga Red WolvesOne Knoxville10
06 iul.2025Chattanooga Red WolvesOne Knoxville10
06 oct.2024Chattanooga Red WolvesOne Knoxville11
17 aug.2024One KnoxvilleChattanooga Red Wolves41
21 iul.2024One KnoxvilleChattanooga Red Wolves11
28 apr.2024Chattanooga Red WolvesOne Knoxville01
23 iul.2023One KnoxvilleChattanooga Red Wolves23

Meciuri Recente

Clasament