Sari la conținut
Ofc Pro League
Cu tehnologia NT Apex AI

Pronosticuri Ofc Pro League

Pe această pagină poți vedea analize și pronosticuri pentru Ofc Pro League. Se iau în calcul date statistice, forma echipelor și istoricul recent al meciurilor, iar pronosticurile sunt generate automat de AI, cu o acuratețe de peste 54%.

8 Echipe
24
Meciuri analizate
54%
Rată de predictibilitate
67%
Peste 2.5
75%
BTTS
Statistici
50% 25% 25%
Victorii gazde 50% Egaluri 25% Victorii oaspeți 25%
79%
Peste 1.5
67%
Peste 2.5
46%
Peste 3.5
75%
BTTS

Predicții Meciuri

Niciun meci programat

Meciuri Recente

Group Stage - 511 apr. 2026 – 18 apr. 202610
Bula vs Auckland FC 2, start la 08:00. Cote: 3.40 gazde, 3.20 egal, 2.02 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.27, încredere 8.5/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Bula2
Auckland FC 2 1
3.40
3.20
2.02
2
2.02
U2.5
1.73
NG
1.87
X2
1.27
8.5
X2
1.278.5
Tahiti United vs Vanuatu United, start la 08:00. Cote: 2.37 gazde, 3.20 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții înscriu, cotă 1.39, încredere 6.2/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Tahiti United1
Vanuatu UnitedVanuatu U0
▾2.37
3.20
▴3.20
1
▾2.37
O2.5
1.76
GG
▾1.64
AS
▴1.39
6.2
AS
▴1.396.2
South Island United vs Solomon Kings, start la 04:00. Cote: 1.37 gazde, 4.60 egal, 6.50 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.76, încredere 2.1/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
South Island UnitedSouth I2
Solomon Kings1
▴1.37
4.60
▾6.50
X
▾4.50
O2.5
▴1.67
GG
▾1.76
GG
▾1.76
2.1
✓ GG
▾1.762.1
South Melbourne vs Bula, start la 08:00. Cote: 1.52 gazde, 4.60 egal, 5.85 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 3.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
South Melbourne2
Bula0
1.52
4.60
5.85
1
1.52
O2.5
▴1.57
GG
▴1.74
1
1.52
3.7
✓ 1
1.523.7
Solomon Kings vs Vanuatu United, start la 08:00. Cote: 2.05 gazde, 3.80 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.62, încredere 4.5/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Solomon Kings3
Vanuatu UnitedVanuatu U2
2.05
3.80
2.80
2
2.92
O2.5
1.75
GG
1.70
X2
1.62
4.5
X2
1.624.5
South Island United vs Tahiti United, start la 04:00. Cote: 1.60 gazde, 4.00 egal, 4.60 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții înscriu, cotă 1.42, încredere 6.4/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
South Island UnitedSouth I3
Tahiti United3
1.60
▴4.00
4.60
2
4.60
O2.5
▾1.53
GG
▾1.58
AS
1.42
6.4
✓ AS
1.426.4
Bula vs Hekari United, start la 08:00. Cote: 1.28 gazde, 5.30 egal, 7.50 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții înscriu, cotă 1.55, încredere 5.4/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Bula1
Hekari UnitedPNG Hekari0
▾1.28
▴5.30
▴7.50
1
▾1.28
O2.5
▾1.34
GG
1.69
AS
▴1.55
5.4
AS
▴1.555.4
Auckland FC 2 vs South Melbourne, start la 04:00. Cote: 3.15 gazde, 3.55 egal, 2.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.66, încredere 3.3/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Auckland FC 23
South Melbourne 2
▴3.15
▴3.55
▾2.00
1
▴3.10
U3.5
1.45
NG
2.35
1X
▴1.66
3.3
✓ 1X
▴1.663.3
Tahiti United vs Solomon Kings, start la 08:00. Cote: 3.10 gazde, 3.30 egal, 2.07 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 2.9/10. Scor final 5–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tahiti United5
Solomon Kings1
▴3.10
▾3.30
▾2.07
2
▾2.07
U3.5
1.39
GG
1.60
X2
▾1.30
2.9
X2
▾1.302.9
Vanuatu United vs South Island United, start la 04:00. Cote: 2.85 gazde, 3.70 egal, 2.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.54, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Vanuatu UnitedVanuatu U1
South Island UnitedSouth I2
▾2.85
▾3.70
▴2.10
1
▾2.82
U3.5
1.80
NG
▴2.92
1X
▾1.54
5.0
1X
▾1.545.0

Clasament & Formă

Ofc Pro League: Regular season

# Echipă M V E Î Goluri Pct Formă
1 Auckland FC 2 14 10 2 2 26:10 32 WLWWD
2 South Melbourne 14 7 4 3 40:18 25 WLWLD
3 Bula 14 6 3 5 14:15 21 WLWWW
4 South Island United 14 5 5 4 24:26 20 LWDWL
5 Solomon Kings 14 5 3 6 14:21 18 LWLDL
6 Tahiti United 14 4 5 5 20:28 17 LWDWD
7 Vanuatu United 14 3 4 7 20:25 13 LLLDW
8 Hekari United 14 2 2 10 14:29 8 WLLDL

Ofc Pro League: Winners stage

# Echipă M V E Î Goluri Pct Formă
1 South Melbourne 3 3 0 0 10:5 9 WWW
2 Auckland FC 2 3 2 0 1 8:4 6 WWL
3 South Island United 3 1 0 2 5:9 3 LLW
4 Bula 3 0 0 3 2:7 0 LLL

Ofc Pro League: Losers stage

# Echipă M V E Î Goluri Pct Formă
5 Vanuatu United 3 2 1 0 8:5 7 DWW
6 Solomon Kings 3 2 0 1 7:4 6 WLW
7 Tahiti United 3 0 2 1 5:6 2 DDL
8 Hekari United 3 0 1 2 3:8 1 LDL

Peste 2.5 & GG/NG

Echipă M Peste 1.5 Peste 2.5 Peste 3.5 GG/NG Goluri / meci
Hekari United 13 92% 85% 46% 77% 3.23
South Island United 14 79% 79% 57% 79% 3.71
South Melbourne 14 100% 71% 57% 71% 4.36
Tahiti United 14 79% 71% 57% 64% 3.71
Vanuatu United 14 86% 71% 50% 57% 3.36
Solomon Kings 14 86% 71% 36% 57% 3.21
Auckland FC 2 14 71% 57% 36% 57% 2.86
Bula 14 71% 36% 14% 36% 2.36

Pronosticuri și Ponturi Ofc Pro League

Descoperă cele mai recente predicții și ponturi pentru Ofc Pro League, generate de algoritmul nostru AI, NT Apex. Am analizat 24 meciuri ale celor 8 echipe din Ofc Pro League, cu o rată de acuratețe a celui mai bun pont de peste 54%. Predicțiile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În acest sezon, 67% din meciurile din Ofc Pro League s-au încheiat cu peste 2.5 goluri, iar Ambele Marchează a fost validat în 75% dintre partide. Toate predicțiile finalizate din Ofc Pro League rămân vizibile — verifică istoricul nostru oricând.

Auckland FC 2 conduce momentan clasamentul cu 32 puncte. Ofc Pro League este printre competițiile cu cele mai multe goluri pe care le urmărim. Gazdele câștigă 50% dintre meciuri, cu egaluri în 25%.

Pronosticurile noastre de fotbal AI merg mult dincolo de Ofc Pro League, acoperind peste 700 de competiții din întreaga lume.