Sari la conținut
Premier League Liban
Cu tehnologia NT Apex AI

Pronosticuri Premier League Liban

Pe această pagină poți vedea analize și pronosticuri pentru Premier League Liban. Se iau în calcul date statistice, forma echipelor și istoricul recent al meciurilor, iar pronosticurile sunt generate automat de AI, cu o acuratețe de peste 60%.

12 Echipe
324
Meciuri analizate
60%
Rată de predictibilitate
36%
Peste 2.5
33%
BTTS
Statistici
36% 38% 27%
Victorii gazde 36% Egaluri 38% Victorii oaspeți 27%
55%
Peste 1.5
36%
Peste 2.5
23%
Peste 3.5
33%
BTTS

Predicții Meciuri

Meciuri Recente

Regular Season - 222 iul. 2026 – 3 iul. 20265
Regular Season - 2128 iun. 2026 – 29 iun. 20265
Regular Season - 1620 feb. 2026 – 22 feb. 20265
Al Ansar vs Shabab Al Sahel, start la 14:00. Cote: 1.37 gazde, 5.10 egal, 9.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Al Ansar3
Shabab Al SahelAl Sahel 0
▴1.37
▾5.10
▾9.10
1
▴1.37
U3.5
▴1.35
GG
▾2.40
1
▴1.37
5.0
✓ 1
▴1.375.0
Nejmeh SC vs Reyady Abaseya, start la 18:30. Cote: 1.27 gazde, 4.80 egal, 9.40 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 3.15, încredere 2.5/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Nejmeh SCAl Nejmeh4
Reyady AbaseyaReyady A0
▴1.27
▾4.80
▾9.40
2
▾9.40
U3.5
▴1.27
NG
▴1.44
X2
▾3.15
2.5
X2
▾3.152.5
Al-Mabarrah vs Jwayya, start la 14:00. Cote: 4.90 gazde, 3.40 egal, 1.67 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.98, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Al-MabarrahAl Mabarrah 0
JwayyaJwaaya FC2
▾4.90
▾3.40
▴1.67
1
▾4.90
U2.5
1.53
NG
▴1.58
1X
▾1.98
5.0
1X
▾1.985.0
Al Ahed vs Tadamon, start la 12:15. Cote: 1.52 gazde, 3.70 egal, 5.80 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 5.3/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Al Ahed0
Tadamon0
▴1.52
▾3.70
▾5.80
1
▴1.52
U3.5
▴1.27
GG
▾2.00
1
▴1.52
5.3
1
▴1.525.3
Safa vs Racing, start la 12:15. Cote: 1.04 gazde, 13.00 egal, 28.00 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.32, încredere 7.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Safa2
Racing0
▾1.04
▴13.00
▴28.00
1
▾1.03
O2.5
1.25
NG
▾1.32
NG
▾1.32
7.5
✓ NG
▾1.327.5

Clasament & Formă

Premier League

# Echipă M V E Î Goluri Pct Formă
1 Safa 2 2 0 0 5:1 6 WW
2 Jwaaya FC 1 1 0 0 3:0 3 W
3 Al Nejmeh 1 1 0 0 2:0 3 W
4 Al Ansar 1 1 0 0 2:1 3 W
5 Tadamon Sour 1 1 0 0 1:0 3 W
6 Al Ahed 1 0 1 0 1:1 1 D
7 Tripoli SC 1 0 1 0 1:1 1 D
8 Al Hikma 1 0 0 1 1:2 0 L
9 Reyady Abaseya 1 0 0 1 1:2 0 L
10 Al Akhaa Al Ahli 1 0 0 1 0:2 0 L
11 Al Mabarrah 1 0 0 1 0:3 0 L
12 Shabab Al Sahel 2 0 0 2 0:4 0 LL

Pronosticuri și Ponturi Premier League Liban

Descoperă cele mai recente predicții și ponturi pentru Premier League Liban, generate de algoritmul nostru AI, NT Apex. Am analizat 324 meciuri ale celor 12 echipe din Premier League Liban, cu o rată de acuratețe a celui mai bun pont de peste 60%. Predicțiile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În acest sezon, 36% din meciurile din Premier League Liban s-au încheiat cu peste 2.5 goluri, iar Ambele Marchează a fost validat în 33% dintre partide. Toate predicțiile finalizate din Premier League Liban rămân vizibile — verifică istoricul nostru oricând.

Safa conduce momentan clasamentul cu 6 puncte. Premier League Liban este o competiție mai strânsă și mai defensivă. Gazdele câștigă 36% dintre meciuri, cu egaluri în 38%.

Pronosticurile noastre de fotbal AI merg mult dincolo de Premier League Liban, acoperind peste 700 de competiții din întreaga lume.