1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. 1. Division
  4. Astana II
Astana II

Astana II Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: €-
KEY INSIGHT Astana II skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
TREND Astana II mal over 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
TREND Astana II nemal žiadnu strelu na bránu v posledných 2 zápasoch

Aktuálna forma

LWW
0 Predikované zápasy
0% Miera úspešnosti

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

10:00

Ukončené
Astana II
Astana II
2 : 0
Arys
Arys
1.37
4.8
5.6

1

1.37

O2.5

1.31

NO

2.42

1

1.37
8/10

01:00

Ukončené
Astana II
Astana II
3 : 1
Sport Academy Kairat
Sport A
7
5.2
1.3

2

1.3

O3.5

1.81

YES

1.53

2

1.3
7.9/10

01:00

Ukončené
Kyran
Kyran
3 : 0
Astana II
Astana II
1.22
6.5
8.3

1

1.22

O3.5

1.55

YES

1.5

O3.5

1.55
8.2/10

Astana II tipy a predpovede

Hľadáte Astana II tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Astana II generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 0 zápasov s účasťou Astana II s presnosťou najlepšieho tipu 0%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Division má Astana II na konte 7 výhier, 2 remíz a 6 prehier v 15 zápasoch, so 26 strelenými gólmi (1.7 na zápas) a 24 inkasovanými, s 2 čistými kontami.

Astana II má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €-.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Astana II tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Astana II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

1. DivisionKazakhstan • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy8715
Výhry527
Remízy112
Prehry246
Strelené góly18826
Inkasované góly131124
Priemer strelených gólov2.31.11.7
Priemer obdržených gólov1.61.61.6
Čisté kontá202
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 6-1
Vonku 1-2
Najvyššia prehra
Doma 0-3
Vonku 3-1
Najviac strelených gólov
Doma 6
Vonku 2
Najviac inkasovaných gólov
Doma 3
Vonku 3
Série
Výhry 4
Prehry 2
Penalty
2 / 3
66.67% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
31-45 1
46-60 1
2 Žlté
3 Červené
Strelené góly
Over 0.5 87%
13 Zápasy
Over 1.5 47%
7 Zápasy
Over 2.5 13%
2 Zápasy
Over 3.5 13%
2 Zápasy
Over 4.5 7%
1 Zápasy
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch