Bom Jesus Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
3
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LWDD
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
Bom Jesus EC je v posledných 8 zápasoch neporazený
Bom Jesus EC dal 2+ góly v posledných 4 zápasoch
Bom Jesus EC je doma v posledných 5 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Goianesia vs Bom Jesus EC, Goiano - 2, výkop 20:00. Kurzy: 2.32 domáci, 3.05 remíza, 2.90 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Goianesia1
Bom Jesus0Bom Jesus EC vs Morrinhos, Goiano - 2, výkop 19:30. Kurzy: 1.78 domáci, 3.60 remíza, 4.30 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.78, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Bom Jesus3
Morrinhos2Gremio Anapolis vs Bom Jesus EC, Goiano - 2, výkop 23:00. Kurzy: 4.05 domáci, 3.15 remíza, 1.87 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.87, dôvera 2.7/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Gremio Anapolis2
Bom Jesus2Bom Jesus EC vs Goiania, Goiano - 2, výkop 19:30. Kurzy: 2.45 domáci, 3.10 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Bom Jesus 1
Goiania1
Kon.
▴2.32
▾3.05
▴2.90
X2
O1.5
Áno
O1.5
4.2
O1.5
Kon.
▴1.78
▾3.60
▴4.30
1
U2.5
Nie
1
5.0
✓ 1
Kon.
4.05
▾3.15
▴1.87
2
U2.5
Nie
2
2.7
2
Kon.
▴2.45
▾3.10
▾2.82
1
U2.5
Nie
U2.5
3.9
✓ U2.5
Štatistiky sezóny
Goiano - 2
18Zápasy
Percento výhier 44%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 9 | 9 | 18 |
| Výhry | 4 | 4 | 8 |
| Remízy | 4 | 3 | 7 |
| Prehry | 1 | 2 | 3 |
| Strelené góly | 12 | 12 | 24 |
| Inkasované góly | 7 | 9 | 16 |
| Priemer strelených gólov | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
| Priemer inkasovaných gólov | 0.8 | 1.0 | 0.9 |
| Čisté kontá | 4 | 3 | 7 |
| Bez streleného gólu | 2 | 2 | 4 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku2
Série
Výhry3
Prehry1
Penalty
0/ 1
0% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.578%
14 zápasov
Nad 1.550%
9 zápasov
Nad 2.56%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
17 | 26-12 | 33 |
| 2 |
|
18 | 25-19 | 33 |
| 3 |
|
18 | 24-16 | 31 |
| 4 |
|
18 | 20-16 | 28 |
| 5 |
|
18 | 26-26 | 23 |
| 6 |
|
18 | 15-19 | 23 |
| 7 |
|
18 | 18-19 | 22 |
| 8 |
|
17 | 19-26 | 16 |
| 9 |
|
18 | 22-29 | 15 |
| 10 |
|
18 | 15-28 | 12 |
V aktuálnej sezóne Goiano - 2 má Bom Jesus EC po 18 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 7, prehry: 3. Strelené góly: 24 (1.3 na zápas), inkasované: 16, čisté kontá: 7.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Bom Jesus EC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Bom Jesus EC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.