Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Colorado Springs

Colorado Springs Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€4.12m Ø 27.5 USL Championship
114
Tipované zápasy
65.8%
Úspešnosť tipov
DWWDDD
Aktuálna forma
1.73
Góly / zápas
Colorado Springs je v posledných 8 zápasoch neporazený
Colorado Springs mal v posledných 7 zápasoch menej ako 2.5 gólu
Colorado Springs mal v posledných 9 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Ďalší zápas USL Championship · ne 8. novembra · 2:30
New Mexico
VS
Colorado Springs
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Lexington vs Colorado Springs, USL Championship, výkop 19:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.45 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.32, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Lexington1
Colorado Springs1
▾2.10
▾3.45
▴3.35
1
▾2.10
O2.5
▴1.90
Áno
▴1.78
1X
▾1.32
4.4
✓ 1X
▾1.324.4
Colorado Springs vs FC Tulsa, USL Championship, výkop 01:00. Kurzy: 1.65 domáci, 3.70 remíza, 4.85 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 1.4/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Colorado Springs 2
FC Tulsa0
▴1.65
▾3.70
▾4.85
1
▴1.65
O1.5
▴1.31
Nie
▾1.98
O1.5
▴1.31
1.4
✓ O1.5
▴1.311.4
Monterey Bay vs Colorado Springs, USL Championship, výkop 03:00. Kurzy: 4.75 domáci, 4.15 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.20, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Monterey Bay0
Colorado Springs1
▴4.75
▴4.15
▾1.60
2
▾1.60
U3.5
▴1.47
Áno
▴1.71
X2
▾1.20
7.0
✓ X2
▾1.207.0
Sacramento Republic vs Colorado Springs, USL Championship, výkop 03:00. Kurzy: 2.02 domáci, 3.30 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Sacramento1
Colorado Springs1
▴2.02
▾3.30
▾3.65
1
▴2.02
U3.5
▴1.29
Áno
▾1.82
U3.5
▴1.29
4.4
✓ U3.5
▴1.294.4
Colorado Springs vs Oakland Roots, USL Championship, výkop 02:00. Kurzy: 1.76 domáci, 3.80 remíza, 4.50 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.45, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Colorado Springs0
Oakland Roots0
▴1.76
▾3.80
▾4.50
1
▴1.76
U3.5
1.45
Áno
▾1.66
U3.5
1.45
7.5
✓ U3.5
1.457.5
Detroit City vs Colorado Springs, USL Championship, výkop 00:00. Kurzy: 2.35 domáci, 3.20 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Detroit0
Colorado Springs0
▴2.35
▾3.20
▾3.05
1
▴2.35
U3.5
▾1.26
Nie
▾1.93
U3.5
▾1.26
6.0
✓ U3.5
▾1.266.0
Colorado Springs vs New Mexico United, USL Championship, výkop 02:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.75 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Colorado Springs0
New Mexico0
▴1.87
▴3.75
▾3.80
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Áno
1.58
O2.5
▾1.60
7.8
O2.5
▾1.607.8
Colorado Springs vs San Antonio, USL Championship, výkop 03:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.40 remíza, 3.90 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Colorado Springs2
San Antonio1
▴2.05
▾3.40
▾3.90
1
▴2.05
U3.5
▾1.32
Áno
▴1.78
1X
▴1.30
7.6
✓ 1X
▴1.307.6
Colorado Springs vs Rio Grande Valley, USL Championship, výkop 01:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.42 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 1–1.
Kon.
Colorado Springs1
Rio G1
2.05
3.42
3.10
1
2.05
U3.5
1.38
Áno
1.63
U3.5
1.38
4.6
U3.5
1.384.6

Štatistiky sezóny

USL Championship USA · Sezóna 2026
31Zápasy Percento výhier 42%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151631
Výhry8513
Remízy459
Prehry369
Strelené góly252045
Inkasované góly152439
Priemer strelených gólov1.71.31.5
Priemer inkasovaných gólov1.01.51.3
Čisté kontá448
Bez streleného gólu459
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku4-5
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku4
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
13/ 14
92.86% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–3
0-15
4–4
16-30
6–5
31-45
10–6
46-60
8–8
61-75
15–12
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-4-1-21 G
51Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.571%
22 zápasov
Nad 1.545%
14 zápasov
Nad 2.519%
6 zápasov
Nad 3.56%
2 zápasov
Nad 4.53%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
M. Micaletto M. Micaletto 29 MID 7.45
J. Dhillon J. Dhillon 30 - 7.42
J. Burke J. Burke 27 GK 7.27
A. Beaudry A. Beaudry 19 GK 7.09
A. Fontana A. Fontana 26 MID 7.03
A. Rocha A. Rocha 25 MID 6.99
A. Ward A. Ward 29 DEF 6.97
Y. Hanya Y. Hanya 26 MID 6.92
J. Tejada J. Tejada 28 FWD 6.88
T. Clegg T. Clegg 25 DEF 6.87
M. Mahoney M. Mahoney 30 DEF 6.82
M. Rios M. Rios 20 MID 6.78
Q. Huerman Q. Huerman 25 FWD 6.71
Z. Zandi Z. Zandi 29 MID 6.69
C. Herrera C. Herrera 28 GK 6.63
K. Santos K. Santos 26 - 6.63
L. Johnson L. Johnson 26 FWD 6.61
J. Fjeldberg J. Fjeldberg 27 MID 6.47
M. Real M. Real 26 DEF 6.41
I. Foster I. Foster 22 DEF 6.34
D. Lacroix D. Lacroix 32 DEF -
G. Métusala G. Métusala 26 DEF -
S. Echevarria S. Echevarria 29 MID -
A. Romero A. Romero 27 GK -
H. Endeley H. Endeley 24 DEF -
C. Adams C. Adams 31 MID -

Tabuľka

USA - USL Championship
# Tím Z G B
1 New Mexico United 30 45-34 52
2 Sacramento Republic 30 42-28 51
3 El Paso Locomotive 30 48-38 50
4 Lexington 30 57-39 48
5 Colorado Springs 30 44-38 47
6 San Antonio 30 32-30 45
7 FC Tulsa 30 34-31 43
8 Phoenix Rising 30 45-46 40
9 Orange County SC 30 39-49 39
10 Oakland Roots 30 39-40 38
11 Las Vegas Lights 30 41-48 36
12 Monterey Bay 30 32-52 24
Play Offs: 1/8-finals

Tipy a predpovede na Colorado Springs

Hľadáte tipy na Colorado Springs? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Colorado Springs, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 114 zápasov s účasťou Colorado Springs s úspešnosťou Best Tip 65.8%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne USL Championship má Colorado Springs po 31 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 13, remízy: 9, prehry: 9. Strelené góly: 45 (1.5 na zápas), inkasované: 39, čisté kontá: 8.

Za posledných 10 zápasov má Colorado Springs priemerne 51% držanie lopty, 1.19 xG a 5 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 50%.

Colorado Springs má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €4.12m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Colorado Springs zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Colorado Springs je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.