Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
ES Hammam-Sousse

ES Hammam-Sousse Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

17
Predikované zápasy
70.6%
Miera úspešnosti
LLLLLD
Aktuálna forma
0.93
Góly / Zápas
ES Hammam-Sousse prehral posledných 4 zápasov
ES Hammam-Sousse nemal v posledných 19 zápasoch žiadnu červenú kartu
ES Hammam-Sousse je v posledných 10 zápasoch bez výhry
Žiadne nadchádzajúce zápasy

Tím ES Hammam-Sousse nemá momentálne naplánovaný žiadny zápas. Nižšie si pozrite nedávne výsledky a štatistiky sezóny.

Posledné zápasy

ES Hammam-Sousse vs US Ben Guerdane, Ligue 1, výkop 14:30. Kurzy: 2.45 domáci, 2.70 remíza, 3.30 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.55, spoľahlivosť 6.9/10. Konečný výsledok 0–2, tip vyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US Ben GuerdaneBen Guerdane2
▾2.45
▾2.70
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.39
Nie
▾1.60
X2
▴1.55
6.9
✓ X2
▴1.556.9
ES Zarzis vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, výkop 14:30. Kurzy: 1.83 domáci, 3.00 remíza, 5.00 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.38, spoľahlivosť 4.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip vyšiel.
Koniec
ES ZarzisZarzis2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴1.83
▾3.00
▴5.00
1
▴1.83
U2.5
▾1.38
Nie
▾1.47
U2.5
▾1.38
4.6
✓ U2.5
▾1.384.6
ES Hammam-Sousse vs Stade Tunisien, Ligue 1, výkop 16:00. Kurzy: 3.70 domáci, 3.00 remíza, 2.22 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.33, spoľahlivosť 6.8/10. Konečný výsledok 1–3, tip nevyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
Stade Tunisien3
▾3.70
▾3.00
▴2.22
X
▾3.00
U2.5
▾1.33
Nie
▾1.50
U2.5
▾1.33
6.8
U2.5
▾1.336.8
ES Metlaoui vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 2.12 domáci, 2.87 remíza, 3.85 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.36, spoľahlivosť 6.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
ES MetlaouiMetlaoui1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴2.12
2.87
▾3.85
1X
▴1.26
U2.5
1.36
Nie
▴1.52
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Club Africain vs Hammam-Sousse, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 1.36 domáci, 4.30 remíza, 9.50 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.57, spoľahlivosť 6.3/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
Club Africain1
Hammam-SousseHamam-Sousse0
▾1.36
▴4.30
▴9.50
1
▾1.36
U2.5
▴1.57
Nie
▾1.37
U2.5
▴1.57
6.3
✓ U2.5
▴1.576.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, výkop 16:30. Kurzy: 4.10 domáci, 2.80 remíza, 2.55 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.34, spoľahlivosť 5.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip vyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
Nie
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
ES Hammam-Sousse vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, výkop 16:00. Kurzy: 2.62 domáci, 3.05 remíza, 2.62 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.51, spoľahlivosť 5.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip nevyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Progres Sakiet EddaierProgres S3
2.62
▴3.05
2.62
1X
1.41
U2.5
▾1.51
Nie
1.74
U2.5
▾1.51
5.0
U2.5
▾1.515.0
CS Hammam-Lif vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, výkop 16:00. Kurzy: 1.95 domáci, 3.25 remíza, 4.40 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.53, spoľahlivosť 6.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip vyšiel.
Koniec
CS Hammam-LifHammam-Lif1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▾1.95
▴3.25
▴4.40
X2
1.78
U2.5
▾1.53
Nie
▾1.57
U2.5
▴1.53
6.2
✓ U2.5
▴1.536.2
ES Hammam-Sousse vs Sfax Railways, Ligue 2, výkop 16:00. Kurzy: 1.52 domáci, 3.60 remíza, 7.25 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.52, spoľahlivosť 6.8/10. Konečný výsledok 2–2, tip nevyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Sfax Railways 22
▾1.52
▴3.60
▴7.25
1
▾1.52
U2.5
▴1.55
Nie
▾1.52
1
▾1.52
6.8
1
▾1.526.8
Kerkennah vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, výkop 15:30. Kurzy: 4.35 domáci, 3.25 remíza, 1.95 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.53, spoľahlivosť 6.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip nevyšiel.
Koniec
Kerkennah2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴4.35
▾3.25
▴1.95
2
▴1.95
U2.5
1.53
Nie
▴1.72
U2.5
1.53
6.6
U2.5
1.536.6
ES Hammam-Sousse vs Menzel Bourguiba, Ligue 2, výkop 15:00. Kurzy: 1.10 domáci, 8.60 remíza, 18.00 hostia. Najlepší tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.32, spoľahlivosť 6.2/10. Konečný výsledok 3–0, tip vyšiel.
Koniec
ES Hammam-SousseHamam-Sousse3
Menzel BourguibaMenzel B0
▾1.10
▴8.60
▴18.00
1
▾1.10
O2.5
▾1.42
Nie
▾1.32
ODG nie
▾1.32
6.2
✓ ODG nie
▾1.326.2
Bouselem vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, výkop 14:30. Kurzy: 3.95 domáci, 3.10 remíza, 2.05 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.47, spoľahlivosť 4.7/10. Konečný výsledok 0–1, tip vyšiel.
Koniec
Bouselem0
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴3.95
▾3.10
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
1.47
Nie
1.59
U2.5
1.47
4.7
✓ U2.5
1.474.7
Hamam-Sousse vs US Tataouine, Ligue 2, výkop 14:30. Kurzy: 1.74 domáci, 3.35 remíza, 5.10 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.74, spoľahlivosť 5.7/10. Konečný výsledok 2–0, tip vyšiel.
Koniec
Hamam-Sousse2
US Tataouine0
▾1.74
3.35
▴5.10
1
▾1.74
U2.5
1.48
Nie
1.57
1
▾1.74
5.7
✓ 1
▾1.745.7

Štatistiky sezóny

Ligue 1 Tunisko · Sezóna 2026
4Zápasy Percento výhier 0%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy224
Výhry000
Remízy101
Prehry123
Strelené góly101
Inkasované góly325
Priemer strelených gólov0.50.00.3
Priemer inkasovaných gólov1.51.01.3
Čisté kontá101
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku0
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku1
Série
Výhry0
Prehry0
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
0–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-301
31-451
46-602
76-903
9Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.525%
1 zápasov
Nad 1.50%
0 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na ES Hammam-Sousse

Hľadáte tipy na ES Hammam-Sousse? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na ES Hammam-Sousse generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 17 zápasov s účasťou ES Hammam-Sousse s presnosťou najlepšieho tipu 70.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Ligue 1 má ES Hammam-Sousse na konte 0 výhier, 1 remíz a 3 prehier v 4 zápasoch, so 1 strelenými gólmi (0.3 na zápas) a 5 inkasovanými, s 1 čistými kontami.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na ES Hammam-Sousse zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

ES Hammam-Sousse je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.