1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Ettan - Norra
  4. Hammarby Talang
Hammarby Talang

Hammarby Talang Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: €1.20m
KEY INSIGHT Hammarby Talang skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
TREND Hammarby Talang nemal v posledných 21 zápasoch žiadnu červenú kartu
TREND Hammarby Talang mal 60%+ držanie lopty v posledných 6 zápasoch

Aktuálna forma

LWWDW
69 Predikované zápasy
65.22% Miera úspešnosti

Hammarby TFF Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov

Strely
Na bránu / zápas
4.7
Držanie lopty
61%
Rohy
Priemer na zápas
5.1
Disciplína
Karty / zápas
1.1
Percento výhier
80%

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

13:30

Čoskoro
Hammarby TFF
Hammarby Talang
vs
Arlanda
Arlanda
1.57
4.35
4.8

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:00

Ukončené
FBK Karlstad
FBK Karlstad
0 : 7
Hammarby Talang
Hammarby TFF
3.6
3.95
1.83

2

1.83

O2.5

1.5

NO

2.52

X2

1.26
8.5/10

13:00

Ukončené
Hammarby TFF
Hammarby Talang
1 : 1
Jarfalla
Jarfalla
1.2
7.2
10.75

1

1.2

O2.5

1.32

YES

1.8

1

1.2
10/10

07:00

Ukončené
Karlbergs
Karlberg
0 : 2
Hammarby Talang
Hammarby TFF
4.33
4
1.67

2

1.67

O2.5

1.55

YES

1.57

X2

1.2
8.5/10

10:00

Ukončené
Gefle IF
Gefle IF
0 : 4
Hammarby Talang
Hammarby TFF
4.8
4.2
1.62

2

1.62

O2.5

1.5

NO

2.43

2

1.62
8.6/10

10:00

Ukončené
Hammarby TFF
Hammarby Talang
1 : 2
AFC Eskilstuna
Eskilstuna
1.35
5.8
7.8

1

1.35

O2.5

1.34

NO

2.3

1

1.35
5.7/10

07:00

Ukončené
red card Enkopings SK
Enkoping
0 : 1
Hammarby Talang
Hammarby TFF
4.9
4.1
1.67

2

1.67

O2.5

1.55

YES

1.62

O2.5

1.55
9.2/10

10:00

Ukončené
Hammarby TFF
Hammarby Talang
3 : 1
Stockholm Internazionale
Stockholm
2.6
3.35
2.65

1

2.6

U3.5

1.36

NO

2.18

1X

1.47
8.5/10

08:00

Ukončené
Hammarby
Hammarby Talang
3 : 1
dalkurd FF
dalkurd
2.75
3.35
2.27

X2

1.37

U3.5

1.45

NO

2.35

U3.5

1.45
5.4/10

10:00

Ukončené
Sylvia
Sylvia
0 : 1
Hammarby Talang
Hammarby
5.5
4.33
1.43

2

1.43

U3.5

1.5

NO

1.95

X2

1.1
7.9/10

Hammarby Talang tipy a predpovede

Hľadáte Hammarby Talang tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Hammarby Talang generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 69 zápasov s účasťou Hammarby Talang s presnosťou najlepšieho tipu 65.22%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Ettan - Norra má Hammarby Talang na konte 9 výhier, 2 remíz a 2 prehier v 13 zápasoch, so 31 strelenými gólmi (2.4 na zápas) a 11 inkasovanými, s 6 čistými kontami.

Hammarby Talang má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.20m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Hammarby Talang tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Hammarby Talang je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Ettan - NorraSweden • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy6713
Výhry279
Remízy202
Prehry202
Strelené góly121931
Inkasované góly8311
Priemer strelených gólov2.02.72.4
Priemer obdržených gólov1.30.40.8
Čisté kontá156
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 4-0
Vonku 0-4
Najvyššia prehra
Doma 1-2
Vonku -
Najviac strelených gólov
Doma 4
Vonku 4
Najviac inkasovaných gólov
Doma 2
Vonku 2
Série
Výhry 5
Prehry 1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-15 3
16-30 1
31-45 2
61-75 5
76-90 3
17 Žlté
0 Červené
Strelené góly
Over 0.5 100%
13 Zápasy
Over 1.5 69%
9 Zápasy
Over 2.5 38%
5 Zápasy
Over 3.5 31%
4 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Vek Poz Hod
O. Adindu
O. Adindu
19 MID 6.73
M. Öberg
M. Öberg
17 FWD -
K. Marrah
K. Marrah
19 FWD -
O. Steinke Brånby
O. Steinke Brånby
19 MID -
B. Laturnus
B. Laturnus
22 MID -
B. Hedlof
B. Hedlof
17 MID -
W. Axelsson Tervonen
W. Axelsson Tervonen
23 MID -
J. Simpson
J. Simpson
22 DEF -
K. Selin Stregart
K. Selin Stregart
21 DEF -
O. Reuterswärd Corlin
O. Reuterswärd Corlin
20 DEF -
L. Källman
L. Källman
19 DEF -
E. Bofua
E. Bofua
20 DEF -
R. Dwomoh
R. Dwomoh
19 DEF -
A. Dževlan
A. Dževlan
22 GK -
T. Mohammed
T. Mohammed
19 FWD -
E. Hedström
E. Hedström
22 FWD -
W. Uhrström
W. Uhrström
19 MID -
A. Lahdo
A. Lahdo
18 MID -
G. Elezaj
G. Elezaj
20 MID -
E. Fischerström
E. Fischerström
18 GK -
E. Reyes Rigö
E. Reyes Rigö
17 DEF -