1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Segunda División
  4. Héroes de Falcón
Héroes de Falcón

Héroes de Falcón Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: €425.00Th.
KEY INSIGHT Héroes de Falcón je doma v posledných 9 zápasoch neporazený
TREND Héroes de Falcón dal 2+ góly v posledných 4 zápasoch
TREND Héroes de Falcón je vonku v posledných 21 zápasoch bez výhry

Aktuálna forma

WDDWL
3 Predikované zápasy
33.33% Miera úspešnosti

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

15:30

Ukončené
Trujillan
Trujillanos
3 : 0
Heroes F
Heroes F
1.55
3.72
5.41

1

1.55

U2.5

2

NO

1.85

1

1.55
5/10

16:00

Ukončené
Heroes F
Heroes de Falcon
3 : 1
Real Frontera
Real F red card
1.83
3.38
3.7

2

3.7

U2.5

1.63

NO

1.76

X2

1.8
3/10

16:00

Ukončené
Heroes F
Heroes de Falcon
0 : 0
Trujillanos FC
Trujillan
2.15
3.25
3

2

3

O2.5

1.5

NO

2.73

O2.5

1.5
3.3/10

16:00

Ukončené
Trujillan
Trujillanos FC
2 : 2
Heroes de Falcon
Heroes F
1.4
4.6
6.2

1

1.4

O2.5

1.44

NO

2.2

1

1.4
5/10

16:00

Ukončené
Heroes F
Heroes de Falcon
2 : 0
Atletico el Vigia FC
Atletico
1.26
5.5
8.5

1

1.26

O2.5

1.3

YES

1.54

1

1.26
3.2/10

15:30

Ukončené
Yaracuyan
Yaracuyanos FC
5 : 3
Heroes de Falcon
Heroes F
1.85
3.2
4

1

1.85

O1.5

1.4

NO

1.66

HS

1.25
5/10

Héroes de Falcón tipy a predpovede

Hľadáte Héroes de Falcón tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Héroes de Falcón generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 3 zápasov s účasťou Héroes de Falcón s presnosťou najlepšieho tipu 33.33%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Segunda División má Héroes de Falcón na konte 8 výhier, 8 remíz a 11 prehier v 27 zápasoch, so 33 strelenými gólmi (1.2 na zápas) a 39 inkasovanými, s 6 čistými kontami.

Héroes de Falcón má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €425.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Héroes de Falcón tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Héroes de Falcón je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Segunda DivisiónVenezuela • Sezóna 2025
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy141327
Výhry808
Remízy448
Prehry2911
Strelené góly231033
Inkasované góly132639
Priemer strelených gólov1.60.81.2
Priemer obdržených gólov0.92.01.4
Čisté kontá516
Bez streleného gólu268
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 5-1
Vonku -
Najvyššia prehra
Doma 1-2
Vonku 3-0
Najviac strelených gólov
Doma 5
Vonku 3
Najviac inkasovaných gólov
Doma 3
Vonku 4
Série
Výhry 1
Prehry 2
Penalty
1 / 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0 Žlté
3 Červené
Strelené góly
Over 0.5 70%
19 Zápasy
Over 1.5 30%
8 Zápasy
Over 2.5 15%
4 Zápasy
Over 3.5 4%
1 Zápasy
Over 4.5 4%
1 Zápasy
Hráč Vek Poz Hod